Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Verslas

Asmenys siekiantys asocijuota laipsnį verslo, ekonomikos ir administravimo gali mėgautis pelningas ir karjeros verslo pasaulyje. Turintis šioje koncentracijos laipsnis suteikia asmenims su labai konkurencinga ir įvairi lauko krašto.

Kas yra Koledžas verslo, ekonomikos ir administravimo? Koledžas Verslas, Ekonomika ir Administravimas programa suteikia studentams išsamų vaizdą apie verslo pasaulį ir ekonomiką, ir kaip jie susiję su įvairiomis organizacijomis pasaulinėje rinkoje. Su kursų apskaitos, ekonomikos ir verslo teisės, studentai išmoks atpažinti, praktika ir įgyvendinti skirtingas sąvokas ir principus stiprinti sąveiką tarp vartotojų ir verslo įmonių. Jie tai padaryti, kartu didinant pelną ir apsaugoti jų darbdavių interesus šiandieninėje ekonomikoje.

Vienas populiariausių priežasčių, kodėl studentai pasirenka stoti į šią programą, kad ji siūlo jiems galimybę uždirbti asocijuota laipsnis ir turės teisę gauti daugiau naudingas, sudėtingas ir aukštojo mokėjimo pozicijas nereikia įsipareigoti griežtų reikalavimų gauti daugiau pažangių laipsnį.

Išlaidas ir mokesčius už šios programos yra labai skirtingos, nes yra tiek daug skirtingų institucijų visame pasaulyje siūlo ją. Potencialūs studentai rekomenduojama tirti savo galimybes prieš pasirenkant tam tikrą mokyklą atsargiai.

Baigęs, žmonės stipresni kandidatai įvairių darbo vietų ir karjeros galimybių viešojo, privataus ir valdžios sektoriuose. Asmenys gali pasirinkti ieškoti pozicijas, kaip administratoriai, prižiūrėtojai, valdytojai ir daugiau verslo ir ekonomikos srityse, arba pasirinkti praplėsti savo akiratį, ieškant tolesnio išsilavinimo.Nesvarbu pasirinktas karjeros kelias, asmenys turi įgūdžių sėkmingai planuoti, strategize, švino, įgyvendinti pokyčius ir valdyti kiekvieną verslo įmonių bei organizacijų aspektą globalioje aplinkoje.

Su didele paklausa specialistams verslo srityje, įstaigos visame pasaulyje siūlo programas potencialiems studentams, kurie domisi siekti Koledžas verslo, ekonomikos ir administravimo. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

41 Rezultatai Verslas

Seward County Community College

Verslo administravimas suteikia studentams kursus, kaip išmokti planuoti, organizuoti, valdyti, kontroliuoti ir koordinuoti organizacijos bei jos pagrindinių padalinių ve ... [+]

Verslo administravimas suteikia studentams kursus, kaip išmokti planuoti, organizuoti, valdyti, kontroliuoti ir koordinuoti organizacijos bei jos pagrindinių padalinių veiklą.

Verslo administravimo programa " SCCC rengia studentus įvairioms darbo vietoms ir stažuotėms verslo sektoriuje ir suteikia jiems galimybę tęsti studijas ketverių metų apskaitos, verslo administravimo, ekonomikos, vadybos, rinkodaros, tarptautinio verslo, viešbučių / Restorano valdymas ir daugelis kitų.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Liberal
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Vadybos studijų programa yra skirta gerai supažindinti su daugybe sudėtingų, tačiau praktiškų verslo sampratų. Tai suteikia studentams problemų, su kuriomis susiduria šia ... [+]

Vadybos studijų programa yra skirta gerai supažindinti su daugybe sudėtingų, tačiau praktiškų verslo sampratų. Tai suteikia studentams problemų, su kuriomis susiduria šiandieniniai verslo ir pramonės vadovai.

Vadybos procesas yra tikslų siekimas. Valdymas nuosekliai apima keturias pagrindines funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Kiekvienas nukreipia į tam tikrą problemų rinkinį ir reikalauja tam tikrų įgūdžių. Vadovavimo svarba, artimas klientams ir darbuotojams, motyvacija ir bendravimas yra pamokos, kurias verslininkai turi gerai žinoti.

Vadybininkus galima rasti įvairiose srityse, įskaitant pardavimą, statybą, maitinimo paslaugas, žmogiškuosius išteklius ir sveikatos priežiūros paslaugas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Snow College

Agroverslo ir žemės ūkio didžiųjų norės baigti mokslo asocijuotą (AS), AS yra perdavimo laipsnis. ... [+]

Agroverslas

Agroverslo ir žemės ūkio didžiųjų norės baigti mokslo asocijuotą (AS), AS yra perdavimo laipsnis. Agr. Verslo ir žemės ūkio studentai tai idealiai pasiruošę įeiti į tokias profesijas kaip žemės ūkio verslo valdymas, daugelis kitų verslo karjeros, gyvulininkystės produkcija, augalininkystė, žemės ūkio pardavimas, žemės ūkio rinkodara, žemės ūkio švietimas ir gamtos išteklių sritys, pvz., Asortimento valdymas, miškininkystė , ganyklų valdymas ir dirvožemio apsauga.

Kokias klases turėčiau paimti?

Tai priklauso nuo jūsų švietimo ir karjeros tikslų. Kalbėkitės su Agribusiness / Agriculture direktoriumi Jay Olsen arba studentų sėkmės patarėju. Atkreipkite dėmesį, kad pateiktose rekomendacijose yra bendrų pasiūlymų - kiekvienas pagrindinis žemės ūkio reikalavimas yra skirtingas. Studentai, turintys perdavimo instituciją, turėtų kuo greičiau pasikonsultuoti su šių institucijų Žemės ūkio departamento patarėjais dėl žinybų perkėlimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ephraim
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Management and Technology

ABA siūlo kursus studentams, kurie yra aukštųjų mokyklų absolventai arba turi GED. ABA reikalauja 60 kreditų valandų mokymų žemesnio lygio (pirmą kartą ir antraisiais met ... [+]

Apie

ABA siūlo kursus studentams, kurie yra aukštųjų mokyklų absolventai arba turi GED. ABA reikalauja 60 kreditų valandų mokymo žemesnio lygio (pirmą kartą ir antrojo mokslo metų).

ABA akcentuoja bendrojo lavinimo kursus, kurie leis įstoti į verslo administravimo bakalauro programą (BBA). Bendrojo lavinimo kursai yra skirti studento ugdymo fondui išplėsti. Jie apima kursus tokiose srityse kaip bendravimas, anglų kalba, vyriausybė, istorija, psichologija, sociologija, matematika ir statistika.

Kandidatai į ABA programą privalo turėti aukštojo mokslo diplomą arba GED. Kandidatai į ABA programą, turintys išankstinį išsilavinimą tinkamai akredituotoje įstaigoje, gali perkelti ne daugiau kaip 45 kredito valandas į ABA reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oregon Community College

Mokslo / Oregono Transfer Verslas (ASOT-BUS) bendradarbis yra laipsnis, skirta parengti studentus perkelti į bakalaureato verslo programą už Oregono universitetas sistema ... [+]

Mokslo asociacijos / "Oregon Transfer Business" (ASOT-BUS) laipsnis yra skirtas studentams parengti perkelti į bakalaureato verslo programą Oregono universiteto sistemoje (OUS). Studentai, įgiję šį laipsnį, turės atitikti visus šios įstaigos bakalaureato studijų programos baigiamųjų dalių bendrojo lavinimo reikalavimus.

Studentai, perkeliantys šį laipsnį, turės mažesnę registracijos reikšmę. Pasibaigus ASOT-BUS laipsniui, neužtikrinama galimybė įvažiuoti į verslo mokyklą / programą bet kurioje OUS institucijoje.

Primygtinai rekomenduojama, kad studentai peržiūrėtų universitetines specifines prielaidas ir rekomendacijas ir kreiptųsi į konkrečią OUS įstaigos verslo mokyklą / programą pirmaisiais savo "ASOTBUS" programos metais Pietvakarių rajone, kad būtų informuojami apie papildomus reikalavimus ir procedūras, taikomus atsižvelgiant į OU Institucija ir verslo mokykla / programa.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Santiago Canyon College

Verslo administravimo asocijuotas laipsnis suteikia galimybę studentams pereiti į ketverių metų mokymo programą, kuri suteikia bakalaureato laipsnį. Karjeros galimybės eg ... [+]

Asmuo, susijęs su mokslo verslo administravimu perkėlimui (31365)

Mokslo verslo administravimo asocijuotasis laipsnis suteikia studentams visapusišką verslo ugdymo principą ir praktiką visuose verslo etapuose. Studentas, baigęs mokslo darbuotoją verslo perkėlimui į verslą, gali perkelti į ketverių metų instituciją, kad galėtų baigti bakalauro laipsnį. Sėkmingas verslo administravimo perkėlimo laipsnio užbaigimas garantuoja studentų priėmimo Kalifornijos valstybinio universiteto sistemoje siekti bakalaureato laipsnio verslo, pramonės ar vyriausybės srityje.

Mokymosi rezultatai)

Sėkmingai užbaigę pagrindinius šio laipsnio reikalavimus, studentai galės... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orange
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Austin Community College

Suprasti verslo principus gali atverti galimybės pasaulį. Austin Community College studijų verslo sritis rengia jus už sėkmę įvairiose disciplinose. Mes esame viena didži ... [+]

Investuokite į žinias, skatinančias ateities augimą

Suprasti verslo principus gali atverti galimybės pasaulį. Austin Community College studijų verslo sritis rengia jus už sėkmę įvairiose disciplinose. Mes esame viena didžiausių verslo centrų Teksaso paslaugų teikėjų, o mūsų programas yra akredituotos ir patvirtinamos daugybė agentūrų. Mūsų neįvykdyti dėstytojai, daugkartinio kurso pristatymo metodai, mažų klasių dydžiai ir įsipareigojimas laikytis aukštų mokymo standartų leidžia jums mokytis verslo, kuris moka didelius dividendus.

ACBSP akredituotos

ACC verslo programas akredituoja verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba (ACBSP). Kaip akreditavimo reikalavimų dalis, pateikiama tokia informacija:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Austin
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeast Wisconsin Technical College

Verslo analitikas (BA) asocijuotas laipsnis rengia besimokančiuosius bendradarbiauti tarpusavyje, kad suprastų organizacijos struktūrą, politiką ir veiklą. Besimokantieji ... [+]

Verslo analitikai yra svarbūs organizacijos ryšiai, aiškiai perduodantys pagrindinę informaciją, pavyzdžiui, verslo struktūrą, politiką ir suinteresuotųjų šalių veiklą. Nesvarbu, ar norite pakeisti karjerą, ar kaip išplėsti savo prekybinius įgūdžius, "Business Analyst" daktaro laipsnis gali būti jūsų sėkmės raktas.

Išplėskite savo darbo galimybes!

Daugelis vietinių bendrovių, įskaitant "Associated Bank", "Skyline Technologies" ir "Ariens Company", kuriuose yra keletas, šiuo metu dirba ir (arba) siekia kvalifikuotų verslo analitikų.

Kodėl tapkite verslo analitiku?Padidinkite savo pajamų potencialąGerokai karjeroje, kad maksimaliai išnaudotų savo problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway Technical College

Verslo valdymo pasaulis yra jaudinanti, greita ir dinamiška vieta savo karjerai praleisti. "Gateway" verslo vadybos studentai sužinoti, kaip verslo pasaulis veikia rinkod ... [+]

Verslo valdymo pasaulis yra jaudinanti, greita ir dinamiška vieta savo karjerai praleisti. "Gateway" verslo vadybos studentai sužinoti, kaip verslo pasaulis veikia rinkodaros, finansų ir organizaciniu požiūriu. Esant sparčiai besivystančiam verslo pasauliui, palaikymas reikalauja, kad valdytojas žinotų įvairiausius dalykus. Verslo vadybos laipsnis padės nustatyti absolventus be kitų darbuotojų; geriau juos pasiruošti eiti į valdymo vaidmenis. "Gateway" verslo vadybos kursus rengia verslo patariamasis komitetas, kurį sudaro regiono darbo rinkos specialistai. Todėl klasėse kalbama apie naujausias verslo tendencijas šiandien. Studentai taip pat gaus naudos iš verslo vadybos instruktorių, kurie yra patyrę specialistai - daugelis turi daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenosha Elkhorn Racine Sturtevant Walworth  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Parkland College

Karjeros galimybės - nuo biuro asistento iki aukščiausio lygio vadovų, verslo administravimas yra populiari karjeros sritis tarp studentų, ketinančių pereiti į ketverių m ... [+]

Karjeros galimybės - nuo biuro asistento iki aukščiausio lygio vadovų, verslo administravimas yra populiari karjeros sritis tarp studentų, ketinančių pereiti į ketverių metų kolegiją ar universitetą. Mūsų perkėlimo laipsnis siūlo pradinį ir aukštąjį išsilavinimą bendrojo verslo kursus, taip pat apskaitos, verslo kompiuterių sistemų ir verslo teisės kursus.

Verslo administravimo programa apima bendrojo verslo, apskaitos, finansų, rinkodaros ir vadybos kursus, taip pat bendrojo lavinimo kursus. Galima pasirinkti daugumą klasių internete.

Toliau pateiktos rekomendacijos taikomos kursams ir programoms visose šiose srityse:

Norėdami pereiti į bakalaureato laipsnio programą verslo administravimo kaip jaunesnysis, studentai turi užpildyti mažiausiai 60 semestro kreditus.Prieš perkeliant studentus, labai rekomenduojama baigti AS laipsnį. Kadangi priėmimas yra konkurencingas, rekomenduojamų kursų užbaigimas negarantuoja priėmimo.Studentai turėtų suplanuoti savo perkėlimo programas su "Parkland" akademiniu patarėju ar patarėju ir ketverių metų koledžo ar universiteto, kurį planuoja dalyvauti, laipsnį.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Champaign
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Brookdale Community College

Ši programa skirta studentams, norintiems perkelti į ketverių metų kolegijas, kurios siūlo bakalauro laipsnį verslo ar verslo mokymuose. Jame yra daug su verslu susijusių ... [+]

Apžvalga

Ši programa skirta studentams, norintiems perkelti į ketverių metų kolegijas, siūlančias verslo ar verslo bakalauro laipsnius. Jame yra platus su verslu susijusių kursų asortimentas ir bendrojo lavinimo studijos, reikalingos perkelti į daugumą keturmečių mokyklų. Baigę šią programą ir po to įgiję ketverių metų laipsnį, studentai bus pasirengę pradėti karjerą finansų valdymo, rinkodaros, personalo valdymo, pardavimų, operacijų valdymo, vyriausybės ir kitose su verslu susijusiose srityse su galimybėmis skatinti vadovaujančias pareigas.

Šios programos absolventai galėsĮgyti bendrą verslo žinių rinkinį ir parodyti kompetencijas, tinkamai taikant atitinkamas teorijas ir praktikos įgyvendinimąSukurti verslo pasaulio etinių klausimų supratimąParodyti kritinio mąstymo įgūdžių gebėjimą analizuoti ir spręsti verslo problemasTaikyti analitinius ir kiekybinius įgūdžius... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Middletown
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
24 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Iowa Area Community College

Ne iškirpti už pardavimų karjeros? Pagalvok dar kartą!! Kiekvienas parduoda, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar jūs parduodate savo įgūdžius interviu metu, pardavimo idėją sav ... [+]

Marketingo valdymas Koledžas

Ne iškirpti už pardavimų karjeros? Pagalvok dar kartą!! Kiekvienas parduoda, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar jūs parduodate savo įgūdžius interviu metu, pardavimo idėją savo viršininku, ar net parduoti savo studentus koncepcija, jūs parduodate! Mes visi dirbti su kitais žmonėmis, ir reikia išmokti efektyviai tobulinti ir naudoti savo įgūdžius, kad darbo vietoje labiau produktyvus, pelningiau ir daugiau malonus visiems!

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mason City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Florida Christian University

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama įrankiams strategiškai vadovauti talentams ir dovanoms įvairiose aplinkose ir organizacijose, kurti procesus ir veiksmingai b ... [+]

Mokslo verslui administratorius - 60 kreditų

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama įrankiams strategiškai vadovauti talentams ir dovanoms įvairiose aplinkose ir organizacijose, kurti procesus ir veiksmingai bei efektyviai reaguoti į problemas, kurios gali kilti organizacijoje; reikalinga sėkmingam ir profesionaliam 21-ojo amžiaus organizacijos darbui.

Mokymo planasBendrasis ugdymas - 15 kreditųBI1101 Įvadas į Biblijos studijasCH3013 Komunikacija ir žmogaus raidaED1109 tyrimo metodaiPS1304 Bendroji psichologijaTH3406 AntropologijaPagrindinė mokymo programa - 24 kreditaiAD1415 Įvadas į versląAD1501 administravimo teorijaAD1507 ne pelno administracijaAD2210 Rinkodara ICH4024 įtikinimas, motyvacijaCH4025 Mokymas darbeCM3105 žodinės išraiškosEC4320 Ekonomikos teorijaMažas verslo administravimas - 12 kreditųAD2505 El. VerslasAD3403 Verslo teisėAD4513 Integracinis komandos kūrimasSC2205 Žmogaus ir jo kultūros tyrimasMažas automobilių valdymas - 12 kreditųAD2304 Įvadas į platinimo versląAD2307 dilerių operacijų valdymasAD2309 Automobilių skaitmeninė rinkodara ir technologijosAM0001 vadybos mokyklos automobilių pramonė IPasirenkamieji (3) - 9 kreditaiTikslai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Registracija galima
Portuguese (Brazil),Ispanų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo (EAM) programa suteikia studentams su tarpdisciplininio patirtį kritinių aplinkosaugos klausimais, pavyzdžiui, žemės ūkio gamybos ... [+]

Akademija Professional "(AP) laipsnis aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo

Graduate Management Admission Test arba IBCM aplinkosaugos ir žemės ūkio valdymo (EAM) Programa suteikia studentams tarpdisciplininio patirtį kritinių aplinkosaugos klausimais, pavyzdžiui, žemės ūkio gamybos, biologinės įvairovės, gamtos išteklių ir atsinaujinančių energijos valdymą. Kaip EAM studentas, jums bus naudinga realaus pasaulio įžvalgas šiuolaikinių aplinkos apsaugos ir žemės ūkio verslo praktiką ir tendencijas, suteikti jums įgūdžių jums reikia už sėkmingą karjerą.

Tarptautinės ir akredituotos laipsnių

Programa yra dėstoma anglų kalba ir yra pagrįsta Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Kursai yra tarptautiniu mastu pripažinta ir perleidžiamas.... [-]

Mitrovica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bellevue College

Šie studijų reikalavimai verslo studentams, kurie ketina perduoti dalyvauja 4 metų institucijas Vašingtono valstijoje. ... [+]

Šie studijų reikalavimai verslo studentams, kurie ketina perduoti dalyvauja 4 metų institucijas Vašingtono valstijoje.

BELLEVUE KOLEGIJA bendrojo lavinimo REIKALAVIMAI

Bendrojo išsilavinimo reikalavimai Verslo studijų planavimo Užduotis bendradarbis apima visus konkretaus laipsnių ir kursų reikalavimas informaciją Bellevue kolegija. Jei planuojate visiškai baigti savo laipsnį su internetinius kursus, taip yra tie, kurie atitinka gradacijos reikalavimus.

Visi Belvju koledžas laipsnių taip pat gali apimti on-campus ir interneto akademinių kreditų kursus derinys.

Ar jau uždirbo kolegijoje kreditus kitoje mokykloje prieš lankyti BC? Jums gali būti pervesti tuos kreditus arba taikyti joms įvykdyti BC kurso prielaidos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bellevue
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba