Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Tvarumo studijos

Daugybė studentų, kurie siekia karjeros aukštumų, savo studijas vis dažniau pasirenka pradėti nuo asocijuoto laipsnio akademinių studijų programų. Būtent šio tipo akademines studijų programas viso pasaulio studentams gali pasiūlyti vis daugiau aukštojo mokslo įstaigų. Studijų metu studentai įgyja tvirtą jų pasirinktos mokslo srities žinių ir įgūdžių, o taip pat ir praplečia savo profesinių pažinčių ratą bei savo pasaulėžiūrą. Tad šios studijų programos iš tiesų suteikia daugybę privalumų.

Tvarumo akademines studijas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja tokias temas kaip klimato kaitos mokslas bei susijusi politika, bendruomenių vystymas, skurdas, įmonių socialinė atsakomybė, efektyvus gamtos išteklių panaudojimas ir t.t. Dauguma šio tipo dieninių studijų programų paprastai trunka bent jau dvejus metus.

Prašyti daugiau informacijos apie asocijuoto laipsnio studijų programas - Tvarumo studijos 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos

Gateway Technical College

Kadangi gėlas vanduo tampa vienu iš mūsų labiausiai vertinamų išteklių, galite įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų karjerai pasiekti, kad būtų galima išsaugoti šį vertingą ... [+]

Kadangi gėlas vanduo tampa vienu iš mūsų labiausiai vertinamų išteklių, galite įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų karjerai pasiekti, kad būtų galima išsaugoti šį vertingą šaltinį.

Gateway Technical College civilinės inžinerijos technologijos - šviežių vandens išteklių daktaro laipsnio programa padeda mokiniams mokytis civilinės inžinerijos projektavimo ir statybos, kartu su išsilavinimu konkrečiose aplinkos vertinimo srityse, vandens valymui, lietaus vandens valdymui ir erozijos kontrolei.

Aplinkosaugininkas padeda lietaus vandentvarkos, aplinkosaugos, vandens mėginių ėmimo ir bandymų. Jie taip pat kuria, tikrina, eksploatuoja ir keičia įrangą, skirtą užkirsti kelią aplinkos taršai ar juos valyti, taip pat atlikti taršos tyrimus, rinkti ir analizuoti pavyzdžius, tokius kaip oras ir požeminis vanduo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elkhorn Sturtevant
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba