Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Statybų konstrukcijų studijos

Asistentas skirtas parengti studentus darbo vietoje arba papildomai studijuoti universitete. Studentai atlieka platų klasių pasirinkimą, kurie supažindina juos su pagrindinėmis matematikos, menų, socialinių mokslų ir gyvosios gamtos mokslų sąvokomis. Jie taip pat gali pasirinkti programą, orientuotą į konkrečią prekybą ar įgūdžius.

Kas yra statybos laipsnis? Nors teikiant platų mokymosi patirtį, ši studijų programa taip pat specializuojasi statybos praktikos koncepcijose. Studentai gali pasirinkti iš suvirinimo, šildymo ir vėdinimo, statybos valdymo, ugnies technologijų ir kitose srityse. Instrukcija gali apimti klasių paskaitas, internetines klases ir praktinę patirtį parduotuvių aplinkoje, kurioje yra įvairios statybos programos. Tipiška programa yra dveji metai.

Šios programos dalyviai dažnai plėtoja savarankiškus mąstymo įgūdžius ir geresnes žinias apie statybos principus, kurie yra pageidaujami asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Studentai taip pat gali įgyti specifinių įgūdžių, tokių kaip suvirinimas, kurie gali padėti įsidarbinti.

Šios programos išlaidos skirsis priklausomai nuo tokių veiksnių kaip programos vieta, taip pat tam tikriems kursams reikalingos medžiagos. Studentai turėtų kreiptis į priėmimo įstaigą, kad sužinotumėte konkrečias kiekvienos mokyklos išlaidas.

Absolventai su laipsnį statyboje turi daug karjeros galimybių. Jie gali nuspręsti dirbti statybų pramonėje, siekti papildomo išsilavinimo arba pradėti savo verslą. Darbas dažnai pasiekiamas iš daugybės įmonių, įskaitant pastatų prekybą, automobilių parduotuves, privačias įmones ir mokyklas. Jie gali būti naudojami kaip parduotuvių mokytojai, suvirintojai, priešgaisrinės saugos specialistai, ŠVOK technikai ir automobilių mechanikai.

Programa siūloma visame pasaulyje, daugelis institucijų pritaikyti laipsnius į konkrečius įgūdžius ir užimtumo galimybes, ir tai gali apimti mokymosi internetu galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Statybų konstrukcijų studijos

CBT College - Miami

KET kolegijos Koledžas elektrotechnikos technologijos, skirtos parengti savo studentus su hands-on mokymo tapti žinių ir kompetentingą specialistą plėtojant reikiamus geb ... [+]

KET kolegijos Koledžas elektrotechnikos technologijos, skirtos parengti savo studentus su hands-on mokymo tapti žinių ir kompetentingą specialistą plėtojant reikiamus gebėjimus sėkmingai šioje svarbioje technologijų srityje.

Apžvalga

AS elektrotechnikos technologijos programa yra prieinama tuo FLAGLER ir Hialeah miesteliai Floridoje. Ši studijų programa paprastai trunka studentams 24 mėnesius (20 mėnesių) baigti, ir ji yra prieinama anglų ir ispanų kalbomis. Akademinė mokymo, kad jūs studijuoti į AS Elektriniai Technology studijų programą CBT kolegijos apima nacionalinio elektros kodekso naudojimą.

Klasėje mokymas ir praktinis mokymas, kad gaunate, o įstojo į šią studijų programą bus jums padėti:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Benjamin Franklin Institute of Technology

Kad statybų įmonė galėtų sėkmingai pristatyti įmonę pagal grafiką ir biudžetą, ji turi naudoti būdus ir technologijas, kad įveiktų valdymo iššūkius. Šio pristatymo metu s ... [+]

Kad statybų įmonė galėtų sėkmingai pristatyti įmonę pagal grafiką ir biudžetą, ji turi naudoti būdus ir technologijas, kad įveiktų valdymo iššūkius. Šio pristatymo metu statybos vadovas atlieka darbą su skirtingų interesų grupe. Baigusieji "Construction Management" (CM) mokslų programos mokslų daktaras bus parengti su žiniomis ir įgūdžiais įvertinant, planuojant ir statant įrenginius, kurie padėtų šioms komandoms užbaigti projektus.

Šio darbo mastas ir apimtis išsiplėtė, įtraukiant metodą, kuris vadinamas integruotu projekto pristatymu. Šis metodas padidino statybos vadybininkų atsakomybę, kad jie taptų projekto pristatymo komandos dalimi projekto pradžioje, o ne prieš pat statybą, kaip kažkada buvo įprasta praktika. Šis padidėjęs poveikis proceso pradžioje reikalauja valdymo komandos, turinčios žinių apie projektavimą, statybą ir įrenginių valdymą. Užduotys, kurias vieną kartą atliko kiti projekte dirbantys agentai, tapo statybos vadybos specialistų, žinančių apie ekologišką statybos praktiką, vaidmenį, kuriant informacijos modeliavimą, planavimą ir vertinimą, vaidmenį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bostonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seward County Community College

" SCCC " suvirinimo technologijos programa traukia studentus, kad jie taptų kvalifikuotomis amatininkėmis, derinant meną ir mokslą savo profesijoje. Suvirintoja ... [+]

" Seward County Community College suvirinimo technologijų programa moko studentus tapti kvalifikuotu amatininku, kuris savo profesiją vienija meną ir mokslą. Suvirintojai užima svarbią vietą šiuolaikinėje pramonėje, dirba gaminant, statant, prižiūrėdami ir taisant. Suvirintojai reikalingi bet kurioje pramonės srityje, kurioje naudojamas metalas.

Įvedimo lygis ir pažangus suvirinimas apima metalų sintezavimą, naudojant elektrinę lanko ar dujų degiklį, kad būtų sukurta naudingų metalinių daiktų iš brėžinių ar originalių konstrukcijų. Suvirinimo technologijos studentai įgyja vertingos praktinės patirties, naudodami naujausią suvirinimo įrangą ir technologijas, kad surinktų viešai pristatytus projektus ar planus su universiteto suvirinimo parduotuvėje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Liberalas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seward County Community College

Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo (HVACR) technikų darbas su įvairiomis sistemomis, mašinomis ir technologijomis, naudojamomis vidaus patalpose, pvz., Namu ... [+]

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas ir šaldymas laikomi vienu iš XX a. Kvalifikuotų technikų paklausa didėja, nes pasaulis ir toliau sutelkia dėmesį į energijos vartojimo efektyvumą. Atsižvelgiant į besiplečiančias šaldymo ir oro kondicionavimo rinkas, kartu su besikeičiančia technologija reikalingi kvalifikuoti darbuotojai tiek namie, tiek užsienyje. " Seward County Community College " HVAC-R programa skirta išmokyti atitinkamus įgūdžius, reikalingus šiai sričiai. Studentai traukia naujausią įrangą ir mokosi būdų, kaip diagnozuoti, remontuoti ir įdiegti komercines ir buitines šaldymo ir krosnių sistemas.

HVAC-R studentai SCCC mokosi:

Gyvenamasis ir komercinis šaldymas.Pagrindinė ir susijusi elektros energija.Aušinimo ir šildymo teorija.Plano skaitymas.Saugos procedūros ir tinkamas įrankių bei įrangos naudojimas.Įrangos įrengimas ir trikčių diagnostika.Ryšiai su klientais.Naudodamiesi naujausia įranga, tokia kaip "Hot Box", imituojama oro valdoma aplinka ir šaldymo treniruoklis, modeliuojama šaldymo sistema.Mokymo planas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Liberalas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba