Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Sociologija

Koledžas yra dokumentas apdovanoti tuos, kurie pasiekė akademinę etapą užbaigimo du metus kolegijoje kursinių konkrečioje studijų srityje. Priklausomai nuo studento pasirinktos disciplinos, jis ar ji paprastai uždirba tiek į menų bendradarbis ar mokslo laipsnį bendradarbis.

Kas yra Koledžas sociologijos? Sociologijos laukas naudoja mokslinius metodus tirti įvairius visuomenės ir žmonių elgesio. Tai nuolat plėtojama studijų sritis, nes iš socialinės sąveikos pamainomis, kurie ateina su naujų technologijų ir idėjų. Dažnas dalykai mokyklų programas įtraukti socialinės hierarchijos, religija, seksualumas, teisę, švietimą ir sveikatą. Klasės taip pat pasinerti į naudojamų metodų, o daro tyrimus, pavyzdžiui, socialinio tinklo analizės bei kitų kokybinių ir kiekybinių metodų.

Turėdamos Koledžas sociologijos, keletas būdų atverti studentams.Jei jie nori sustabdyti savo mokslininkus, o tai padaryti lauko darbams, jie turi pagrindines priemones tai padaryti. Priešingai, asocijuota laipsnis taip pat suteikia galimybę toliau progresuoja link bakalauro pagyrimu ir už jos ribų.

Studentai šiandien yra teisingai labiau susirūpinę švietimo išlaidų, nei kada nors anksčiau. Tai geriausia studentams gauti ryšį su mokyklos priėmimo atstovo gauti aiškią idėją apie kiekvieną mokyklos kainodara.

Karjeros galimybės studentui su asocijuota laipsnis sociologijos yra gana įvairi. Išskyrus mokyti ar atlikti lauko tyrimus, kai kurie iš labiausiai paplitusių užimtumo sektoriuose apima darbą socialinių paslaugų, tokių kaip reabilitacijos ir bylų valdymo. Tačiau daugelis taip pat pasirinkti siekti karjeros kitose srityse, pavyzdžiui, teisėsaugos, žmogiškųjų santykių, nekilnojamojo turto ir net žurnalistikos.

Įdomus gyvenimo galimybes, kad ateina iš sociologijos mokslą galima pasiekti kampusie arba internetu.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Sociologija

Youth for Understanding USA

Studentai turi galimybę rengti įvairius dalykus, siekdami ištirti interesus, išplėsti žinias ir dalyvauti tradicinėse Amerikos praeities ir studentų veiklos srityse. ... [+]

Studentai turi galimybę rengti įvairius dalykus, siekdami ištirti interesus, išplėsti žinias ir dalyvauti tradicinėse Amerikos praeities ir studentų veiklos srityse.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of Marin

Sociologija tyrinėja į žmogaus elgesio modelius ir bando prasmės iš daugelio jėgų visuomenėje, formuoja individualius gyvenimus. Kursai sociologijos teikti įrankiai bei i ... [+]

sociologija tyrinėja į žmogaus elgesio modelius ir bando prasmės iš daugelio jėgų visuomenėje, formuoja individualius gyvenimus. Kursai sociologijos teikti įrankiai bei intelektinių karkasai studentai gali naudotis geriau suprasti visuomenę, kurioje jie gyvena.

Karjeros galimybės Administratorius, įvaikinimo darbuotojas, pozityvių veiksmų pareigūnas, stovyklos vadovu, Bendrijos Informavimo darbuotojas, Vartotojų tyrimai asistentas, pataisymai pareigūnas, kriminologas, Krizių Patarėjas, demografas, narkotikų / alkoholio Patarėjas, Teisė darbuotojas, darbuotojo santykių asistentas, Užimtumo Žurnalistas, FTB agentas, Geriatrijos specialistas , Įsiurbimo Žurnalistas, Vedybos, šeima ir vaikas patarėjas, Penologist, policijos pareigūnas, Probacijos / Lygtinio paleidimo pareigūnas, programos direktorius, Psichikos socialinis darbuotojas, poilsis terapeutas, reabilitacija patarėjas, mokslo darbuotojas, Gyvenamasis patarėjas, socialinių ekologas, socialinių paslaugų aide, socialinių statistikas , socialinis darbuotojas, Sociologas, Mokytojau, savanorių koordinatorius, gerovės darbuotojas, jaunimo organizacija lyderis ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kentfildas Novato
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Green River College

Ar pirmuosius 2 metus savo bakalauro Sociologijos Green River. ... [+]

Jūs galite eiti bet kur iš čia.

Ar pirmuosius 2 metus savo bakalauro Sociologijos Green River.

Green River kolegija tarptautinių programų didžiuojasi didžiojo paslaugų ji teikia visiems ir kiekvienam iš mūsų studentams. Mūsų tikslas yra padėti jums pasiekti savo svajonę, ar tai perkelti į viršų universitete, geriau savo anglų arba patirti Amerikos koledžo gyvenimą.

Apie universiteto Transfer būdo (UTP)

Green River kolegijos universitetas perkėlimo būdų (UTP) programa numato sąlyginė garantija ir paskirtos kelius į daugiau nei 30 partnerių institucijų Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje. Kai kreipiatės dėl abiejų universitetų pavedimu ar aukštųjų mokyklų baigimo programų, galite pasirinkti, kad gautum sąlyginio laišką ar pranešimą iš vieno iš mūsų toliau išvardytų UTP institucijoms. Nuvesk šį laišką kartu su savo laiške priėmimo iš Green River Jungtinių Valstijų ambasada ar konsulatas, taikydama savo studento vizą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Auburn
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Iowa Area Community College

... [+]

Kalbos

Trečiojo semestro

Pasitarkite su perdavimo įstaigą užsienio kalbos reikalavimas. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai skiriasi kiekvienoje institucijoje. Susisiekite perdavimo įstaigą arba patikrinti su NIACC konsultanto / patarėjo pagalbos. Siūlomas grafikas priklauso nuo įrašo lygio studentas. Indėnai Literatūra Socialinės problemos Principas rinkodara Kolegijos skaitymo strategijos [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mason City
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

ALS - liberalių studijų partnerė (90 kreditų). ... [+]

Kursai

Bakalauro kursai yra suskirstyti į pagrindinius ir specializacijos kursus (svarbius pagrindiniam ar nepilnamečiui). Pasirenkant galima pasirinkti bet kurį iš suplanuotų kursų, siūlomų bakalauro lygiu. Specializacijos kursai numatomi atsižvelgiant į priėmimą ir gali būti ne visuose miesteliuose. Suplanuoti specializacijos kursai yra prieinami visiems studentams, taip pat pasirenkant. Studentams rekomenduojama baigti kursus ir uždirbti aukščiausio lygio kreditus.

Programos reikalavimaiIš viso 90 kreditųPasirenkamieji 90 kreditų / 18 kursų

Pradėjus studijas galima pereiti į kitą programą, kol studijų pabaigoje bus patenkinti programos reikalavimai. Todėl sprendimas perjungti turėtų būti priimtas kuo anksčiau, kad programinės įrangos reikalavimai neatitiktų numatytos programos trukmės.... [-]

Ispanija Barselona Belgija Briuselis Madridas Šveicarija Ciurichas Japonija Tokijas Antverpenas  + 6 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba