Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Socialinis darbas

Doktorantas, kuris yra dvejų metų akademinė programa, gali būti pirmoji studento studija aukštojoje mokykloje. Su asocijuotais laipsniais, studentai gali įsitraukti į profesionalius darbuotojus arba tęsti mokslą ir išlaikyti bakalauro laipsnį.

Kas yra socialinio darbo mokslinis bendradarbis? Ši programa suteikia studentams pagrindines žinias, kurias jie turi suprasti ir pasirengti karjerai socialiniame darbe. Šios programos kursai gali apimti tokias temas kaip žmogaus elgesys ir vystymasis, konsultavimo metodai, priklausomybės gydymas, užimtumo tarnybos ir vaikų gerovės procedūros, taip pat bendrojo lavinimo kursai. Ši studijų programa gali suteikti studentams žinių ir patirties, reikalingos kitiems gyvenime.

Gavę asocijuotą laipsnį, galite padėti studentams įgyti daugiau karjeros ir profesinės patirties. Socialinio darbo srities studentai taip pat linkę tobulinti savo įgūdžius raštu ir žodžiu, derybose ir problemų sprendime.

Mokestis gauti asocijuotą laipsnį gali skirtis nuo studento iki studento. Dėl šios priežasties suinteresuoti asmenys turėtų ištirti kiekvieną potencialią mokyklą ir pasverti kiekvieno jų privalumus ir trūkumus, kad surastų tą, kuri jiems būdinga.

Asmenys, kurie uždirba socialinio darbo daktaro laipsnį, gali rasti karjeros pradinių lygių žmonių tarnybose, pavyzdžiui, socialinių paslaugų asistente, gyvenamosios vietos patarėju, bylų vadybininko padėjėju, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, bendruomenės išteklių valdytoja ir kliento advokatu. Ši karjera gali būti prieinama įvairiausiose srityse, tokiose kaip švietimas, sveikatos priežiūra, vyriausybės ir nepelno organizacijos. Daugelis studentų, kurie gauna asocijuotą laipsnį, taip pat nusprendžia tęsti studijas ir dirbti socialinio darbo bakalauro arba magistro laipsnį.

Studentų užmokestis gali būti pirmas žingsnis akademinių pasiekimų link, taip pat kvalifikuota ir naudinga karjera. Šiandien, norėdami pradėti savo asocijuotą laipsnį, ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Socialinis darbas

Goodwin College

Kaip žmogaus Paslaugos profesionalus, jums bus suteikti platų paslaugų spektrą, kad padėti žmonėms patenkinti pagrindinius žmonių poreikius, didinant jų gyvenimo kokybę, ... [+]

Siekti karjeros keitimas gyvena su mūsų žmogiškųjų paslaugų laipsnis

kaip Žmogaus Paslaugos profesionalusJums suteiks platų paslaugų spektrą, kad padėti žmonėms patenkinti pagrindinius žmonių poreikius, didinant jų gyvenimo kokybę, ir spręsti kliūtis žmogaus augimui ir vystymuisi. mūsų Koledžas yra žmogaus Paslaugos padės jums sukurti pagrindinius gebėjimus žmogaus paslaugų darbdaviai ieško įskaitant: atlikti kiekių ir vertinimą; Atliekant interviu ir konsultavimas; teikiant teismų valdymą; treniravosi su profesionaliai pripažintų etikos, vertybių ir kultūrinę kompetenciją; suprasti individų ir grupių psichologiją; ir teikti veiksmingą gynimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rytų Hartfordas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bellevue College

Kursai gali būti sąlygų ir minimalių kokybės reikalavimų ... [+]

Kursai gali būti taikomos prielaidos ir minimalius kokybės reikalavimus. Associate Profesinės menų studijų sertifikatas Achievement profesinių & Life įgūdžių

Priėmimo į programą

Profesinis ir gyvenimo įgūdžių bendradarbis menų laipsnis yra selektyvūs-Priėmimo Programa. Turi būti laikomi priėmimo į programą, studentai turi laikytis specialių priėmimo gaires.

VERTINIMAS

BŽBS naudoja klasifikavimo sistemą, kuri matuoja tiesiogiai susiję su 21-ojo amžiaus įgūdžius ir Bellevue kolegijos veiklos rodikliai patvirtino kurso rezultatus. Visi kursai Ols yra rūšiuojami atitikimo / neatitikimo.

Stažuotės

Stažuotės patirtis Ols yra sukurta siekiant suteikti saugų ir praktišką aplinką studentams plėtoti gilesnį supratimą apie profesinių ir tarpasmeninių įgūdžių, jie išmoko.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bellevue
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Florida Christian University

Ši programa orientuota į žmogiškąjį ir dvasinį vystymąsi, tarpasmeninio įsikišimo taktinių įgūdžių ugdymą ir veiksmingų konsultavimo planų, būtinų sėkmingam pasirengimui ... [+]

Konsultacijos menų asocijuotas asmuo - 60 kreditų

Ši programa orientuota į žmogiškąjį ir dvasinį vystymąsi, tarpasmeninio įsikišimo taktinių įgūdžių ugdymą ir veiksmingų konsultavimo planų, būtinų sėkmingam pasirengimui tiems, kurie nori vykdyti savo patarimus, formavimą ir įgyvendinimą.

Mokymo planasBendrojo lavinimo kursai: 36 kreditaiAD1410 Žmonija „Global Times“BI1101 Įvadas į Biblijos studijasCH3013 Komunikacija ir žmogaus raidaCM2101 Sudėtis ICM2108 Efektyvus bendravimasEC4320 Ekonomikos teorijaED1109 tyrimo metodaiPS1304 Bendroji psichologijaRG2101 Bažnyčios istorijaSC2101 Amerikos istorijos apžvalgaSC2102 Filosofinis mąstymasSC2205 Žmogaus ir jo kultūros tyrimasKonsultavimo kursai: 15 kreditųCC1521 Temperatūros ICC1522 Temperatūros IICC2503 Sutrikusių santuokų suderinimasCC2539 Piktnaudžiavimo medžiagomis biologinės bazėsCC2552 Asmenybės sutrikimaiPasirenkamieji (3): 9 kreditaiTikslai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orlandas
Registracija galima
Anglų,Portuguese (Brazil),Ispanų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba