Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Rinkodaros studijos

Koledžas yra bakalauro laipsnį, kad maždaug atitinka keturių semestrų studijų kolegijoje. Ši studijų kelias leidžia kiekvienas studentas norite pasirinkti programos dėmesio, kuris didele dalimi priklausys mokinio reikalingus užsiėmimuose.

Rinkodara yra ypač populiari programa daugiausia dėmesio tiems, kurie ieško Koledžas. Kas yra Koledžas rinkodaros? Apskritai, šis laipsnis rengia studentus karjeros, susijusiai pritraukti ir išlaikyti klientus. Siekiant šio tikslo, tam tikros mokymo programos gali būti gana plati, iš klasių prekės ženklo valdymas socialinių tinklų. Kursinių dažnai leidžia studentams įgyti patirties išleisti savo naują gyvenimą į praktikoje, tiek sukurti reklamą arba atlikti rinkos tyrimus forma.

Pagrindinis privalumas šio tyrimo kelias yra kaip greitai ji leidžia studentams praplėsti savo akiratį ir padidinti savo darbo perspektyvas.Po dvejus metus trukusių studijų - arba mažiau, jei studentas pasirenka pagreitintą programą - absolventai gali gauti skatinimo ir reklamos patirties, įgūdžių, kad daugelis potencialių darbdavių aktyviai ieškoti. Koledžas taip pat palieka vietos studentams, siekiantiems imtis mokslus dar toliau ir siekti bakalauro ar magistro laipsnį rinkodara.

Iš asocijuoto studijų programos kaina bus iš dalies priklausys nuo mokyklos buvimo vietos, taip pat ir nuo kitų veiksnių. Geriausias būdas nustatyti užsiregistravimo mokestis tam tikros programos yra kalbėti į mokyklą 's priėmimo personalo, tiesiogiai.

Absolventai šių programų dažnai pasitenkinimą karjerą reklamos, viešųjų ryšių ir klientų aptarnavimo srityse. Įmonės visame pasaulyje yra visada ieškome kvalifikuotų absolventų su teise patirties dirbti kaip klientas sąskaitų tvarkytojų, viešųjų ryšių specialistai, rinkodaros vadybininkai, ir klientų aptarnavimo atstovai.Žinios ir patirtis rodo, kad kartu Koledžas Rinkodara gali padaryti absolventų šių programų stiprių kandidatų nors iš šių pozicijų.

Ypač patogus būdas siekti šio laipsnio yra imtis klases internete. Yra daug interneto programas galima. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

7 Rezultatai Rinkodaros studijos

Illinois Eastern Community Colleges

Rinkodaros vadybos programa skirta studentams, besidomintiems įvairiais verslo ir verslo karjeros galimybėmis. Studentai mokosi ir praktikuoja pagrindinius verslo praktik ... [+]

Apžvalga

Rinkodaros vadybos programa skirta studentams, besidomintiems įvairiais verslo ir verslo karjeros galimybėmis. Studentai mokosi ir praktikuoja pagrindinius verslo praktiką, kad galėtų įgyti priežiūros ir viduriniosios grandies vadovų pareigas. Visoje programoje pabrėžiama komandos plėtros svarba, klientų pasitenkinimas, darbuotojų motyvacija ir problemų sprendimas. Verslo vadybos studentai taip pat gaus koledžo kreditą ir mokės darbo vietoje darbo patirtį dirbdami su verslu susijusioje srityje per du semestrus.

Karjeros galimybės apima daugybę dabartinių ir besiplečiančių verslo galimybių, įskaitant produktų ir paslaugų mažmeninę prekybą, didmeninę prekybą, reklamą, rinkodarą, platinimą, pardavimą, maitinimo paslaugas, svetingumą, gamybos kontrolę, verslumą ir verslo nuosavybę. Aukštojo mokslo pareigybes sudaro asistento vadovas, linijos vadovas, padėjėjo skyriaus vadovas, komandos vadovas, vadovo stažuotojas, paskyros vykdytojas, klientų aptarnavimo padalinys ir prekybos atstovas. Marketingo verslo vadybos programa didina karjeros galimybes tiek vyrams, tiek moterims. Baigę laipsnį, kai kurie absolventai siekia bakalaureato laipsnio per SIU-C Capstone programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Robinsonas Olney Karmelio kalnas Fairfield  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Youth for Understanding USA

... [+]

Studentai turi galimybę rengti įvairius dalykus, siekdami ištirti interesus, išplėsti žinias ir dalyvauti tradicinėse Amerikos praeities ir studentų veiklos srityse.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros programa specializuojasi verslo studijas su daug dėmesio dėl tarptautinio marketingo, ekonomikos, ryšių, organizacijos valdymo i ... [+]

Akademija Professional "(AP) laipsnis tarptautinių pardavimų ir rinkodaros

Graduate Management Admission Test arba IBCM Tarptautinių pardavimų ir rinkodaros (ISM) programa specializuojasi verslo studijas su daug dėmesio dėl tarptautinio marketingo, ekonomikos, ryšių, organizacijos valdymo ir verslumo ir naujovių. ISM programa bus išmokyti jus su problemų sprendimo ir verslumo proto-nustatyti, kad jums reikia, kad pavyks.

Tarptautinės ir akredituotos laipsnių

Programa yra dėstoma anglų kalba ir yra pagrįsta Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS). Kursai yra tarptautiniu mastu pripažinta ir perleidžiamas.

Visi IBCM Studentai gauna dvigubą laipsnį. Tai reiškia, kad gausite diplomą IBCM ir diplomą iš mūsų partnerių institucijos, Lillebaelt akademijos Professional Aukštojo mokslo Danijoje.... [-]

Kosovas Mitrovica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Community College

Rinkodara Koledžas programa yra skirta studentams, kurie nori patekti į vadovaujančias arba savo sąskaita įgytas pozicijas rinkodaros. Norėdami užbaigti šią programą, mok ... [+]

Rinkodara, AS Programa dizainas

Rinkodara Koledžas programa yra skirta studentams, kurie nori patekti į vadovaujančias arba savo sąskaita įgytas pozicijas rinkodaros. Norėdami užbaigti šią programą, mokiniai turės imtis kursus rinkodaros, verslo, apskaitos ir bendrojo lavinimo mokyklose.

Studentai domisi perkelti uždirbti bakalauro laipsnį turi stoti į buhalterinės apskaitos ir verslo administravimo perkėlimo programą.

Pastaba: Studentai turi susitikti su fakulteto patarėjas planuoti savo studijų programą.

Gyvenimo

Mes rekomenduojame, kad studentai turi tvirtą pagrindą matematikos, prieš prisiimdamas šią programą. Mes rekomenduojame, kad visi mokiniai vertinimo testą anksti nustatyti jų matematinį lygį. Studentai turi pasiekti bent jau C arba geriau visuose apskaitos kursus ir toliau į kitą lygį. Pastaba: visi verslo kursai sunumeruoti 100 arba didesnis reikalauja, kad studentai turi būti skiriama ENG 101, su BBG 101 išimtis. Studentai primygtinai patariama sekti siūlomą tvarką kursų programą, kai tik įmanoma.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mančesteris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Iowa Area Community College

... [+]

Ryšiai su visuomene

Trečiojo semestro

Ketvirtąjį semestrą

Pastaba:

A. Laipsnis atitinka bendrojo lavinimo reikalavimus dėl liberaliųjų menų koledžas daugelyje perdavimo institucijų. Pasitarkite su perdavimo įstaigą užsienio kalbos reikalavimas. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai skiriasi kiekvienoje institucijoje. Susisiekite perdavimo įstaigą arba patikrinti su NIACC konsultanto / patarėjo pagalbos. Siūlomas grafikas priklauso nuo įrašo lygio studentas.

Siūlomi Pasirenkant:

Kolegijos skaitymo strategijos Žmogaus santykiai [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mason City
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Iowa Area Community College

Ne iškirpti už pardavimų karjeros? Pagalvok dar kartą!! Kiekvienas parduoda, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar jūs parduodate savo įgūdžius interviu metu, pardavimo idėją sav ... [+]

Marketingo valdymas Koledžas

Ne iškirpti už pardavimų karjeros? Pagalvok dar kartą!! Kiekvienas parduoda, kiekvieną dieną. Nesvarbu, ar jūs parduodate savo įgūdžius interviu metu, pardavimo idėją savo viršininku, ar net parduoti savo studentus koncepcija, jūs parduodate! Mes visi dirbti su kitais žmonėmis, ir reikia išmokti efektyviai tobulinti ir naudoti savo įgūdžius, kad darbo vietoje labiau produktyvus, pelningiau ir daugiau malonus visiems!

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mason City
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeast Wisconsin Technical College

Rinkodara yra įdomi, dinamiška ir svarbi kiekvieno verslo sėkmei. Šiandienos sparčiai besivystančiose organizacijose rinkodara yra visų atsakomybė. Būdama rinkodaros spec ... [+]

Rinkodara yra įdomi, dinamiška ir svarbi kiekvieno verslo sėkmei. Šiandienos sparčiai besivystančiose organizacijose rinkodara yra visų atsakomybė. Būdama rinkodaros specialybe, turėsite priemonių ir patirties, kurių reikia norint kurti ir įgyvendinti rinkodaros planus, dalyvauti komandose, naudoti informacines technologijas, integruoti socialinės žiniasklaidos strategijas, kurti prezentacijas, uždaryti pardavimus ir ugdyti lyderystės įgūdžius. Rinkodaros vaidmenys yra prieinami kiekvieno tipo organizacijoje - gamintojui, didmenininkui, mažmenininkui, paslaugų teikėjui ar ne pelno organizacijai. Kai kuriose iš daugybės karjeros galimybių gali būti klientų aptarnavimo atstovas, paskyros valdytojas, renginių rinkodaros specialistas, rinkos tyrėjas, socialinės žiniasklaidos koordinatorius, pardavimų vykdytojas ir akcijų koordinatorius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba