Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti 311 asocijuoto laipsnio studijų - 2019

Kas yra asocijuotas laipsnis?

Asocijuoto laipsnio studijas, kurios paprastai užtrunka dvejus metus, siūlo daugybė pasaulio kolegijų, technikos mokyklų ir netgi aukštojo mokslo universitetų. Kai kuriose šalyse asocijuotas studijų laipsnis studentams gali būti suteiktas pabaigus pirmus dvejus bakalauro studijų metus. Paprastai aukštosios mokyklos studentams siūlo asocijuotas humanitarinių mokslų (angl. Associate of Arts (AA)), tiklsiųjų mokslų (angl. Associate of Science (AS)) ir taikomųjų mokslų (Associate of Applied Science (AAS) laipsnio studijų programas. Asocijuotas studijų laipsnis gali būti reikalingas norintiems dirbti tam tikrose srityse, tačiau paprastai jis tiesiog suteikia konkurencinio pranašumo prieš akademinio laipsnio neturinčius kandidatus į tam tikrą poziciją.

 

Kokie yra asocijuoto studijų laipsnio privalumai?

Šio tipo studijas pasirinkę studentai gali džiaugtis daugybe įvairiausių privalumų, kuriuos suteikia šios studijų programos. Pirmiausia, asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai dvejus metus gali mėgautis tikra akademinių studijų patirtimi. Suprantama, kad šios studijos studentams ne tik suteikia kur kas daugiau žinių apie juos dominančią sritį bet ir padeda pasiekti užsibrėžtų akademinių bei profesinių tikslų. Asocijuotas laipsnis studentams suteikia konkurencinio pranašumo prieš jokio akademinio diplomo neturinčius žmones, tai jiems padeda lipti karjeros laiptais ir derėtis dėl didesnio atlyginimo. Daugybę darbdavių supranta ir vertina žinias ir kvalifikacijas, kurias studentai įgyja asocijuoto laipsnio studijų metu.

Kokie studijų dalykai yra įtraukiami į asocijuoto laipsnio studijas?

Įvairiausi universitetai ir kitos aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti didelę asocijuoto laipsnio studijų įvairovę. Studentai gali rinktis asocijuotas technologijos, verslo, menų, humanitarinių ar socialinių mokslų studijas, o taip pat ir asocijuotas natūraliųjų mokslų studijas. Šio tipo studijų programas siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Galbūt susidomėtumėte asocijuotomis interjero dekoro ir dizaino studijomis Australijos universitetuose ar, pavyzdžiui, asocijuotomis teisininko studijomis Jungtinių Amerikos valstijų koledžuose? Šio tipo studijų programų įvairovė yra iš tiesų stulbinanti, tad tikrai atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių o galbūt ir asmeninių tikslų.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus asocijuotų studijų laipsnį?

Asocijuotas laipsnis studentams gali suteikti daugybę privalumų. Kartu su šiuo laipsniu, studentai įgyja konkurencinio pranašumo, kuris jiems gali padėti gauti norimą darbą, kopti karjeros laiptais, derėtis dėl didesnio atlyginimo ar pakreipti karjerą kiek kita linkme. Darbdaviai gali būti labiau linkę paaukštinti ne tik kvalifikacijų ir patirties turintį specialistą, bet ir atsižvelgti į kandidatų išsilavinimą. Asocijuoto laipsnio studijos studentams taip pat gali atverti kelius ir tolimesnėms bakalauro ar magistro studijomis, nes asocijuoto laipsnio studijų metu įgyti kreditai gali būti užskaitomi ir šių akademinio laipsnio studijų metu.

Kiek kainuoja asocijuoto laipsnio studijų programos?

Asocijuoto laipsnio studijų programų kainos gali labai stipriai skirtis. tai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, universiteto ar kitos aukštojo mokslo programos bei šalies, kurioje studentas norėtų mokytis. Šio tipo studijų kaina labai stipriai priklauso ir nuo studento pasirinktos konkrečios studijų specialybės. Todėl stojantiesiems yra ypatingai svarbu išsiaiškinti, kiek konkrečiai kainuoja juos dominančios studijų programos. Tad dėl studijų kainų bei galimų stipendijų ar kitų formų galimos finansinės pagalbos, studentams yra rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su juos dominančių universitetų priėmimo skyriais.

Kodėl verta rinktis internetines asocijuoto laipsnio studijų programas?

 

Internetinės asocijuoto laipsnio studijų programos gali atverti aukštojo mokslo galimybes tiems, kas dėl darbo ar kitų įsipareigojimų negali stoti į dienines asocijuoto laipsnio studijų programas. Internetines asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai gali mokytis iš bet kurios vietos, kurioje yra internetas, tad šio tipo studijos leis jums pasirinkti norimą toli nuo jūsų namų esantį universitetą. Internetinės asocijuoto laipsnio studijos yra kuriamos taip, kad jas būtų gana paprasta suderinti su pilno etato darbu ar kitais įsipareigojimais. Šio tipo studijų grafiką studentai gali daugiau ar mažiau susidėlioti patys. Naudodamiesi naujausiomis e-mokymo technologijomis, internetines studijų programas pasirinkę studentai internetu gali bendrauti su dėstytojais ir kurso draugais, be abejo, jie taip pat gali prieiti prie reikalingų duomenų bazių ir elektroninių bibliotekų. Sėkmingai internetines asocijuoto laipsnio studijas baigę specialistai įgyja tokios pačios vertės diplomą, kuris yra suteikiamas ir dienines tos pačios specialybes studijas baigusiems žmonėms.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Lake Tahoe Community College

Lake Tahoe Community College "Wilderness" švietimo programa siūlo akademinius kursus visoje Siera Nevada. Mūsų kursai verčia mokinius mokytis ne tik iš knygų, bet ir iš n ... [+]

Lake Tahoe Community College "Wilderness" švietimo programa siūlo akademinius kursus visoje Siera Nevada. Mūsų kursai verčia mokinius mokytis ne tik iš knygų, bet ir iš natūralaus kraštovaizdžio. Kadangi mokymasis ir gyvenimas yra integruojami į šią sritį, mūsų kursai suteikia galimybę intelektiniam ir asmeniniam augimui. Mes siekiame studentų su smalsumu apie gamtinį pasaulį, norą sunkiai dirbti ir galimybę kartu keliauti ir mokytis lauko sąlygomis.

"Wilderness" švietimo laipsnis arba pažymėjimas yra skirtas parengti studentus tapti teoriškai ir techniškai kompetentingais laukinės gamtos specialistais, kurie gali pritaikyti savo įgūdžius kaip lauko lyderius į įvairias grupes ir aplinką pasaulyje, kuriame auga gyventojų skaičius ir galimi dykumos ištekliai. Mokymo programa yra subalansuotas pagrindas visiems laukinės gamtos ugdymo / poilsio lauko aspektams. Studentai įgis pagrindinių įgūdžių lauko veikloje, dykumos pirmosios pagalbos įgūdžius, patirtinio ugdymo teoriją, grupės dinamiką, lyderystės teoriją ir įgūdžius bei aplinkos sąmoningumą. Akcentuojamas akademinio darbo ir technikos srities įgūdžių integravimas. Studijų baigimas yra tinkamas studentams, kurie orientuojasi į lauką ir siekia individualaus praturtinimo ir augimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos South Lake Tahoe
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seward County Community College

"SCCC" programos gamtinių dujų suspaudimo technologijos (angl. NGCT) programos SCCC mokosi tikslumo matavimų, darbo vietų įgūdžių, variklių teorijos, pagrindinė ... [+]

" Seward County Community College siūloma gamtinių dujų suspaudimo technologija rengia studentus įeiti į gamtinių dujų pramonę kaip pradinio lygio techninės priežiūros specialistus. Bendradarbiaudama su regioniniais gamtinių dujų pramonės lyderiais, SCCC gali suteikti studentams naujausią mokymą, kurio reikalauja ši dinamiška pramonė. Gamtinių dujų pramonė jau seniai yra didžiausia darbdavė Liberalų, Kansaso regione ir apskritai didžiausiame regione.

Gamtinių dujų suspaudimo technologijų programos studentai mokosi tikslų matavimų, darbo vietų įgūdžių, variklių teorijos, pagrindinės elektros energijos ir grandinių, metalo gamybos, bazinio suvirinimo, kompresorių ir variklių remonto, kompresoriaus teorijos, montavimo ir derinimo kompresorių bei prevencinio variklių ir kompresorių priežiūros. Pasibaigus studijų programai mūsų studentai dalyvauja stažuotėje, kad parengtų juos darbo jėgai ir suteiktų jiems galimybę dirbti su pramonės šaka.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Liberal
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Elyon College

Skaitmeninės rinkodaros diplomo programa prasideda nuo skaitmeninės rinkodaros kraštovaizdžio įvedimo, įgyjant esminį jos pagrindinių principų supratimą, taip pat gebėjim ... [+]

Ką jūs išmoksite

Stand Suprasti pagrindines skaitmenines sąvokas, kaip jis pakeitė klientų elgesį ir poveikį jūsų vaidmeniui bei platesniam verslui. ➔ Pasiekti verslo tikslus, suprasdami, kaip kurti, įgyvendinti ir įvertinti skaitmenines kampanijas, kurios įtraukia ir konvertuoja. Stand Suprasti skaitmeninių kanalų ir strategijų svarbą ir žinoti, kaip naudoti SEO, mokamą paiešką, turinį, reklamą ir el.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brooklyn
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

"Wallace State" teikia išsilavinimą, kuris rengia studentus vientisam perdavimui į bet kokį viešųjų ir privačių kolegijų bei universitetų skaičių. ... [+]

Apie programą

"Wallace State" teikia išsilavinimą, kuris rengia studentus vientisam perdavimui į bet kokį viešųjų ir privačių kolegijų bei universitetų skaičių.

Menų asociacijos laipsnis skirtas studentams, kurie ketina pereiti į aukštąją mokyklą ir studijuoti laisvųjų menų srityje.

Mokslo laipsnio asociacija yra skirta studentams, kurie planuoja perkelti į aukštąją mokyklą ir siekti studijų bendrosios srities ar specializuotos profesinės veiklos karjeros.

Daugiau nei šimtas laipsnių, karjeros ir perkėlimo galimybės siūlomos per Wallace valstiją. Kai kurios populiarios perkėlimo programos yra žemės ūkis, odontologija, švietimas, inžinerija, ikiteisminė medicina, premedikacija, farmacija, socialinis darbas ir veterinarija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Parkland College

Parkland College Art ... [+]

Parkland College Art

Kodėl mokyk Art?/>

Fine ir taikomosios dailės sričių karjera apima galimybes dirbti kaip verslininkai arba dirbti pelno siekiančiose ir pelno nesiekiančiose pramonės šakose.

Mūsų programos rengia jus už darbo organizavimą, valdymą ir skatinimą, kūrybinių ir techninių įgūdžių rengimą, vadovavimą, mokymą ar naudojimą. Apsilankykite Darbo statistikos biure, kad peržiūrėtumėte vidutinį atlyginimą vizualiųjų menų pramonei.

"Parkland" meno absolventai įdarbinami aukštųjų mokyklų ir universitetų menininkams, kuratoriams, fotografams, meno bibliotekininkams, grafikos dizaineriams, pramoniniams dizaineriams, animatoriams, parodų vadovams ir savo studijų verslo savininkams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Champaign
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Snow College

Agroverslo ir žemės ūkio didžiųjų norės baigti mokslo asocijuotą (AS), AS yra perdavimo laipsnis. ... [+]

Agroverslas

Agroverslo ir žemės ūkio didžiųjų norės baigti mokslo asocijuotą (AS), AS yra perdavimo laipsnis. Agr. Verslo ir žemės ūkio studentai tai idealiai pasiruošę įeiti į tokias profesijas kaip žemės ūkio verslo valdymas, daugelis kitų verslo karjeros, gyvulininkystės produkcija, augalininkystė, žemės ūkio pardavimas, žemės ūkio rinkodara, žemės ūkio švietimas ir gamtos išteklių sritys, pvz., Asortimento valdymas, miškininkystė , ganyklų valdymas ir dirvožemio apsauga.

Kokias klases turėčiau paimti?

Tai priklauso nuo jūsų švietimo ir karjeros tikslų. Kalbėkitės su Agribusiness / Agriculture direktoriumi Jay Olsen arba studentų sėkmės patarėju. Atkreipkite dėmesį, kad pateiktose rekomendacijose yra bendrų pasiūlymų - kiekvienas pagrindinis žemės ūkio reikalavimas yra skirtingas. Studentai, turintys perdavimo instituciją, turėtų kuo greičiau pasikonsultuoti su šių institucijų Žemės ūkio departamento patarėjais dėl žinybų perkėlimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ephraim
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Management and Technology

ASHS reikalauja sėkmingai baigti 60 kreditų valandų mokymą žemesnio lygio (pradedančiųjų ir antrojo mokslo metų). ASHS akcentuoja bendrojo lavinimo kursus, kurie sudarys ... [+]

Apie

ASHS reikalauja sėkmingai baigti 60 kreditų valandų mokymą žemesnio lygio (pradedančiųjų ir antrojo mokslo metų). ASHS akcentuoja bendrojo lavinimo kursus, kurie sudarys pagrindą patekti į BSHS programą. Bendrojo lavinimo kursai yra skirti studento ugdymo fondui išplėsti. Jie apima kursus tokiose srityse kaip bendravimas, anglų kalba, vyriausybė, istorija, psichologija, sociologija, matematika ir statistika. Norint gauti ASHS laipsnį, studentas privalo baigti ne mažiau kaip 15 kreditų valandų bendrojo lavinimo mokyklose. Studentas taip pat privalo baigti 18 kreditų valandų Tėvynės saugumo Core kursuose. Likę kreditai, kuriems netaikomi reikiami bendrojo lavinimo arba pagrindiniai kursai, sudarys pasirenkamuosius kursus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bryan University

Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan Un ... [+]

Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan University . Su Bryan University informacinių technologijų laipsnio partneriu galite išmokti tai, ko reikia žinoti norint tobulėti profesionaliai ir sukurti tvirtą būsimos IT karjeros mokymo pagrindą.

Universiteto universiteto ar internetinis Taikomųjų mokslų srities asocijuotasis kompiuterinių informacinių sistemų tinklas iš Bryan University suteiks platų įgūdžių spektrą, kurio jums prireiks norint sėkmingai pasisekti. Turėdami IT kursus, pradedant tinklo scenarijais ir baigiant informacinių technologijų valdymu, būsite pasirengę rasti jums tinkamiausią kelią ir įgyti teisę dirbti. Mūsų instruktoriai turi tiesioginės patirties ir siūlo vertingų įžvalgų bei praktinių strategijų, skirtų padėti jums pasisekti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tempe
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
70 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Santiago Canyon College

Santiago Canyon College psichologijos programa siūlo įvairius kursus, skirtus pasiruošti meno asocijuotajam (AA) psichologijos laipsniui arba perkelti į ketverių metų kol ... [+]

Asocijuoto laipsnio programos - 2019. Asocijuotas meno psichologijos perkėlimas (31041)

Menų psichologijos asocijuotasis laipsnis perduoda studentus perkelti į ketverių metų instituciją, kuri baigia bakalaureato laipsnį specializacijai bet kurioje iš daugiau nei dvidešimt psichologijos šakų, įskaitant: vaiką, klinikinę, asmenybę, profesinę, santuokinę ir šeimos konsultaciją, psichikos sveikata ir kolegijų mokymas. Dvejų metų programos pabaigimas tinka studentams, kurių profesiniai planai apima pagalbą žmonėms, ty mokymą, socialinę gerovę, probacijos, kriminologijos, slaugos, teisės ir personalo darbą. Sėkmingas psichologijos perkėlimo laipsnio užtikrinimas garantuoja studento pritarimą Kalifornijos valstybinio universiteto sistemai siekti bakalaureato laipsnio psichologijoje arba susijusioje srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orange
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Austin Community College

Inžinieriai taiko fizikos ir matematikos principus projektuojant, kuriant, įgyvendinant ir palaikant struktūras ir sistemas. Šios programos studentai nagrinėja inžinerijo ... [+]

Apie

Inžinieriai taiko fizikos ir matematikos principus projektuojant, kuriant, įgyvendinant ir palaikant struktūras ir sistemas. Šios programos studentai nagrinėja inžinerijos teoriją ir įgyja projektinę laboratorijų patirtį. Baigus studijas, ketverių metų įstaigoje būsite pasirengę užsiimti bet kokio tipo inžinerijos laipsniu.

Darbo pavadinimaiAeronautikos ir inžinerijos specialistaiŽemės ūkio inžinieriaiChemijos inžinieriaiCivilinės inžinerijos specialistaiCivilinės inžinieriaiElektros inžinieriaiAplinkos inžinieriaiPramonės inžinerijos specialistaiPramoniniai inžinieriaiDarbo saugos ir sveikatos inžinieriaiGamybos inžinerijos technologaiGamybos inžinieriaiMedžiagų inžinieriaiMechanikų inžinieriaiMechatronikos inžinieriaiMicrosystems inžinieriaiBranduoliniai inžinieriaiNaftos inžinieriaiFotonikos inžinieriaiProdukto saugos inžinieriaiRobotų inžinieriaiSaulės energijos sistemų inžinieriaiTransporto inžinieriaiPatvirtinimo inžinieriaiVandens / nuotekų inžinieriai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Austin
Rugsėjis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Henry Ford College

Apima visų medžiagų, išteklių ir informacijos, susijusios su produktų, kurie didmeninės ar mažmeninės prekybos vartotojams suteikia pridėtinę vertę, planavimą, organizavi ... [+]

Programos aprašymas

Apima visų medžiagų, išteklių ir informacijos, susijusios su produktų, kurie didmeninės ar mažmeninės prekybos vartotojams suteikia pridėtinę vertę, planavimą, organizavimą, vedimą ir kontrolę. Sutelkia dėmesį į visuotinį koordinavimą ir bendradarbiavimą su partneriais, tiekėjais, tarpininkais ir trečiųjų šalių logistikos paslaugų teikėjais, kad atitiktų ar viršytų nuolat besikeičiančius kliento poreikius.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų turėti galimybę:

Apibrėžkite tiekimo grandinės valdymą (SCM) ir parodykite žinias, kad galėtumėte kritiškai mąstyti ir sugebėti įvertinti ir kurti SCM strategijas, reikalingas įmonės visuotiniams strateginiams sprendimams paremti.Įvertinkite pirkimo strategijas ir procedūras, tiekėjų atranką, užsakomųjų paslaugų ir derybų strategijas, kainų ir sąnaudų analizę.Įvertinti valdymo valdymo aspektus, kurie apima prekių ir paslaugų projektavimą, tiekimą, gamybą ir pristatymą klientams.Apibendrinkite penkias transporto rūšis, lyginant jų veiklos ir paslaugų savybes, sąnaudų struktūrą ir dabartinius iššūkius.Plėtoti žinias, būtinas tapti XXI a. Pirmuoju darbuotoju tiekimo grandinės valdyme ir logistikoje.Praleiskite du nacionaliniu mastu pripažintus sertifikatus, išduotus „Standures Council Standards Council“ (sertifikuotų logistikos specialistų (CLA) ir sertifikuotų logistikos specialistų (CLT) sertifikatuose).Karjeros galimybėsKlientų aptarnavimo vadybininkasTarptautinis logistikos vadovasInventoriaus valdymo vadybininkasLogistikos inžinieriusLogistikos vadybininkasLogistikos paslaugų pardavėjasLogistikos programinės įrangos valdytojasMedžiagų vadybininkasGamybos vadovasPirkimo vadovasTiekimo grandinės analitikasTiekimo grandinės konsultantasTiekimo grandinės vadovasSistemų palaikymo vadybininkasTransporto vadybininkasPardavėjo tvarkomas inventoriaus koordinatoriusSandėlių operacijų vadybininkasPoveikis darbo vietai / rizika... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Detroit
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeast Wisconsin Technical College

IT sistemos administratoriai yra technologijų specialistai, atsakingi už tinklo infrastruktūrą, programinę įrangą ir darbalaukio diegimą, priežiūrą ir trikčių šalinimą. I ... [+]

IT sistemos administratoriai yra technologijų specialistai, atsakingi už tinklo infrastruktūrą, programinę įrangą ir darbalaukio diegimą, priežiūrą ir trikčių šalinimą. IT sistemos administratorių įsidarbinimo galimybės gali būti nuo tinklo palaikymo specialisto iki tinklo administratorių iki verslo technologijų konsultantų. Atsakomybė gali apimti tinklo ir naudotojų administravimą, tinklo infrastruktūros konfigūravimą ir palaikymą bei saugumo projektavimą - visų pirma dėmesys skiriamas aktyvaus tinklo sukūrimui ir palaikymui optimaliam veikimui. Šio asocijuoto laipsnio absolventai taip pat yra pasirengę vykdyti pagrindinius pardavėjo sertifikatus.

Užimtumo potencialasŠios programos absolventai turės galimybę įsidarbinti šiose srityse:Tinklo palaikymo specialistas: projektuoja ir konfigūruoja tinklus, diegia aparatūros ir programinės įrangos komponentus ir palaiko tinklo veikimą. Tinklo administratorius: sukuria saugumo procedūras, priskiria prieigos teises, įdiegia programinę įrangą ir konfigūruoja vartotojo profilius.Sėkmingas kurso darbas šioje programoje taip pat parengs studentą, kad jis vykdytų tinklo inžinieriaus sertifikavimą.Programos įvedimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Green Bay
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oregon Community College

Mokslo / Oregono Transfer Verslas (ASOT-BUS) bendradarbis yra laipsnis, skirta parengti studentus perkelti į bakalaureato verslo programą už Oregono universitetas sistema ... [+]

Mokslo asociacijos / "Oregon Transfer Business" (ASOT-BUS) laipsnis yra skirtas studentams parengti perkelti į bakalaureato verslo programą Oregono universiteto sistemoje (OUS). Studentai, įgiję šį laipsnį, turės atitikti visus šios įstaigos bakalaureato studijų programos baigiamųjų dalių bendrojo lavinimo reikalavimus.

Studentai, perkeliantys šį laipsnį, turės mažesnę registracijos reikšmę. Pasibaigus ASOT-BUS laipsniui, neužtikrinama galimybė įvažiuoti į verslo mokyklą / programą bet kurioje OUS institucijoje.

Primygtinai rekomenduojama, kad studentai peržiūrėtų universitetines specifines prielaidas ir rekomendacijas ir kreiptųsi į konkrečią OUS įstaigos verslo mokyklą / programą pirmaisiais savo "ASOTBUS" programos metais Pietvakarių rajone, kad būtų informuojami apie papildomus reikalavimus ir procedūras, taikomus atsižvelgiant į OU Institucija ir verslo mokykla / programa.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Coos Bay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cégep de Lévis-Lauzon

Pramonės techninės priežiūros technologai turi tik vieną tikslą: įrenginys veikia geriausiai. Jie dirba anksčiau, t. Y. Jie įsikiša, kad išvengtų problemų nustatydami tec ... [+]

Pramonės techninės priežiūros technologai turi tik vieną tikslą: įrenginys veikia geriausiai. Jie dirba anksčiau, ty jie įsikiša, kad užkirstų kelią problemoms , nustatydami techninės priežiūros ir valdymo vadovus, jie padeda apmokyti kitus darbuotojus, jie mokymo metu yra vertingas turtas. projektavimas ir montavimas , ir visada ieško galimybių pagerinti medžiagos našumą .

Žinoma, jie taip pat gali diagnozuoti pertraukas ar gedimus, nes jie yra itin universalūs , tačiau po to jie tikrai turės patarimų ir tobulinimo strategijas. Ir jų universalumas neturi jokios ribos: hidraulinės, pneumatinės, tepimo, automatikos, mechanikos, elektros, kompiuterių, robotų ... nieko jų išbandyti!... [-]

Kanada Levis
Rugsėjis 2019
French (Canada)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Irvine Valley College

Chemikų ir asmenų, turinčių tvirtą chemijos pagrindą, paklausa visame pasaulyje didėja ir artimoje ateityje išliks stipri. Užimtumo galimybės egzistuoja tiek viešajame, t ... [+]

Kodėl gi chemija?

Kadangi planuojate:

Baigti karjerą medicinoje, farmacijoje, odontologijoje, optometrijoje, veterinarijoje, fizikinėje terapijoje, inžinerijoje, informatikos, mitybos, giminingų sveikatos mokslų, slaugos, teisės, biologijos, chemijos, geologijos ar laisvųjų menų srityje. Pervedimas į bakalauro laipsnį teikiančią instituciją. Baigti kolegijos laipsnį (AA). Padidinkite savo pelno potencialą užimtumo perspektyvos

Chemikų ir asmenų, turinčių tvirtą chemijos pagrindą, paklausa visame pasaulyje didėja ir artimoje ateityje išliks stipri. Užimtumo galimybės egzistuoja tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba