Asocijuoto laipsnio programos

Ieškoti 326 asocijuoto laipsnio studijų - 2019

Magistras

Kas yra asocijuotas laipsnis?

Asocijuoto laipsnio studijas, kurios paprastai užtrunka dvejus metus, siūlo daugybė pasaulio kolegijų, technikos mokyklų ir netgi aukštojo mokslo universitetų. Kai kuriose šalyse asocijuotas studijų laipsnis studentams gali būti suteiktas pabaigus pirmus dvejus bakalauro studijų metus. Paprastai aukštosios mokyklos studentams siūlo asocijuotas humanitarinių mokslų (angl. Associate of Arts (AA)), tiklsiųjų mokslų (angl. Associate of Science (AS)) ir taikomųjų mokslų (Associate of Applied Science (AAS) laipsnio studijų programas. Asocijuotas studijų laipsnis gali būti reikalingas norintiems dirbti tam tikrose srityse, tačiau paprastai jis tiesiog suteikia konkurencinio pranašumo prieš akademinio laipsnio neturinčius kandidatus į tam tikrą poziciją.

 

Kokie yra asocijuoto studijų laipsnio privalumai?

Šio tipo studijas pasirinkę studentai gali džiaugtis daugybe įvairiausių privalumų, kuriuos suteikia šios studijų programos. Pirmiausia, asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai dvejus metus gali mėgautis tikra akademinių studijų patirtimi. Suprantama, kad šios studijos studentams ne tik suteikia kur kas daugiau žinių apie juos dominančią sritį bet ir padeda pasiekti užsibrėžtų akademinių bei profesinių tikslų. Asocijuotas laipsnis studentams suteikia konkurencinio pranašumo prieš jokio akademinio diplomo neturinčius žmones, tai jiems padeda lipti karjeros laiptais ir derėtis dėl didesnio atlyginimo. Daugybę darbdavių supranta ir vertina žinias ir kvalifikacijas, kurias studentai įgyja asocijuoto laipsnio studijų metu.

Kokie studijų dalykai yra įtraukiami į asocijuoto laipsnio studijas?

Įvairiausi universitetai ir kitos aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti didelę asocijuoto laipsnio studijų įvairovę. Studentai gali rinktis asocijuotas technologijos, verslo, menų, humanitarinių ar socialinių mokslų studijas, o taip pat ir asocijuotas natūraliųjų mokslų studijas. Šio tipo studijų programas siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Galbūt susidomėtumėte asocijuotomis interjero dekoro ir dizaino studijomis Australijos universitetuose ar, pavyzdžiui, asocijuotomis teisininko studijomis Jungtinių Amerikos valstijų koledžuose? Šio tipo studijų programų įvairovė yra iš tiesų stulbinanti, tad tikrai atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių o galbūt ir asmeninių tikslų.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus asocijuotų studijų laipsnį?

Asocijuotas laipsnis studentams gali suteikti daugybę privalumų. Kartu su šiuo laipsniu, studentai įgyja konkurencinio pranašumo, kuris jiems gali padėti gauti norimą darbą, kopti karjeros laiptais, derėtis dėl didesnio atlyginimo ar pakreipti karjerą kiek kita linkme. Darbdaviai gali būti labiau linkę paaukštinti ne tik kvalifikacijų ir patirties turintį specialistą, bet ir atsižvelgti į kandidatų išsilavinimą. Asocijuoto laipsnio studijos studentams taip pat gali atverti kelius ir tolimesnėms bakalauro ar magistro studijomis, nes asocijuoto laipsnio studijų metu įgyti kreditai gali būti užskaitomi ir šių akademinio laipsnio studijų metu.

Kiek kainuoja asocijuoto laipsnio studijų programos?

Asocijuoto laipsnio studijų programų kainos gali labai stipriai skirtis. tai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, universiteto ar kitos aukštojo mokslo programos bei šalies, kurioje studentas norėtų mokytis. Šio tipo studijų kaina labai stipriai priklauso ir nuo studento pasirinktos konkrečios studijų specialybės. Todėl stojantiesiems yra ypatingai svarbu išsiaiškinti, kiek konkrečiai kainuoja juos dominančios studijų programos. Tad dėl studijų kainų bei galimų stipendijų ar kitų formų galimos finansinės pagalbos, studentams yra rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su juos dominančių universitetų priėmimo skyriais.

Kodėl verta rinktis internetines asocijuoto laipsnio studijų programas?

 

Internetinės asocijuoto laipsnio studijų programos gali atverti aukštojo mokslo galimybes tiems, kas dėl darbo ar kitų įsipareigojimų negali stoti į dienines asocijuoto laipsnio studijų programas. Internetines asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai gali mokytis iš bet kurios vietos, kurioje yra internetas, tad šio tipo studijos leis jums pasirinkti norimą toli nuo jūsų namų esantį universitetą. Internetinės asocijuoto laipsnio studijos yra kuriamos taip, kad jas būtų gana paprasta suderinti su pilno etato darbu ar kitais įsipareigojimais. Šio tipo studijų grafiką studentai gali daugiau ar mažiau susidėlioti patys. Naudodamiesi naujausiomis e-mokymo technologijomis, internetines studijų programas pasirinkę studentai internetu gali bendrauti su dėstytojais ir kurso draugais, be abejo, jie taip pat gali prieiti prie reikalingų duomenų bazių ir elektroninių bibliotekų. Sėkmingai internetines asocijuoto laipsnio studijas baigę specialistai įgyja tokios pačios vertės diplomą, kuris yra suteikiamas ir dienines tos pačios specialybes studijas baigusiems žmonėms.

Skaityti Daugiau

Asocijuota verslo administravimo

Valley Forge Military College
Su bendrabučiu Dieninės August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Wayne

Į Verslo administravimo programos bendradarbis siūlo griežta akademinės mokymo orientuotas įvykdyti visas menų laipsnis bendradarbis reikalavimus, o pastačius už A Verslo dur ne VFMC ir vėliau perkelti į ketverių metų institucijos studentas, siekdama bakalauro laipsnį , [+]

Asocijuota verslo administravimo

Į Verslo administravimo programos bendradarbis siūlo griežta akademinės mokymo orientuotas įvykdyti visas menų laipsnis bendradarbis reikalavimus, o pastačius už A Verslo dur ne VFMC ir vėliau perkelti į ketverių metų institucijos studentas, siekdama bakalauro laipsnį , Programos tikslas yra atskleisti studento teorijas ir principus, kuriais grindžiama įvairių verslo sričių, pavyzdžiui, kad studentas gali geriau įvertinti savo interesus ir gabumus šiuo konkrečiu studijų sritis. Teorija dar labiau sustiprina naudojant programas su realiu gyvenimu ir verslo patirtį verslo arenoje ir dabartinių įvykių.

Baigus šią programą studentas turi būti gerai pasiruošę perkelti į ketverių metų įstaiga pagrindinis: Apskaita, Ekonomika, Verslo administravimas, Tarptautinio verslo, finansų arba rinkodaros.... [-]


Aukštosios mokyklos diplomą Associates laipsnis Pathway

Brighton College Virtual High School
Internetinės Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Vidurinė mokykla ir kolegija tapo lengviau! Jūs galite baigti savo vidurinės mokyklos diplomą ir associates laipsnį tuo pačiu metu su specialia programa, siūloma tik Brighton College Virtual High School ! [+]

Vidurinė mokykla ir kolegija tapo lengviau! Jūs galite baigti savo vidurinės mokyklos diplomą ir associates laipsnį tuo pačiu metu su specialia programa, siūloma tik Brighton College Virtual High School !

Kalbant apie BCVHS, mes remiame jūsų aukštojo mokslo diplomo pasirinkimą, kaip diplomo Pathways . Mes juos vadiname " Pathways nes tikime, kad mokiniai turėtų naudotis savo laiku vidurinėje mokykloje, kad pradėtų savo asmeninę sėkmės Pathway .

BCVHS teikia akredituotas internetines programas su NCAA patvirtintomis studijų programomis, siekiančioms gauti visų amerikietiškojo išsilavinimo privalumų, ir teikia pasaulinio lygio mokymą, nepriklausomai nuo to, kur esate pasaulyje. Jame taip pat pateikiama visa internetinio mokymosi nauda, ​​įskaitant lankstumą, įperkamumą ir pritaikomumą, todėl studentams dar lengviau pasiekti savo tikslus.... [-]


Koledžas verslo tarptautinės viešbučių ir kurorto valdymo

Blue Mountains International Hotel Management School China
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų March 2019 Kinija Suzhou

Šis laipsnis programa suteikia studentams platų verslo - orientuota švietimą ir mokymą visais esminiais aspektais Hotel And Resort valdymo. Programą rengia studentus priežiūros ir valdymo stažuotojų pozicijas Baigęs viešbučiuose pramonės, taip pat susijusių apgyvendinimo, svetingumo ir turizmo sektoriuose. [+]

Studijų kelionė

2 metai Kinijoje - Koledžas Verslo (International Hotel and Resort valdymas)

6 mėnesių Australijoje - bakalauras Verslo (International Hotel And Resort valdymo)

Šis laipsnis programa suteikia studentams platų verslo - orientuota švietimą ir mokymą visais esminiais aspektais Hotel And Resort valdymo. Programą rengia studentus priežiūros ir valdymo stažuotojų pozicijas Baigęs viešbučiuose pramonės, taip pat susijusių apgyvendinimo, svetingumo ir turizmo sektoriuose.

Studijų mūsų dviejų metų bakalauro Koledžas verslui (International Hotel & Resort Management) Sudžou.

Kodėl reiktų studijuoti ne Blue Mountains International Hotel Management School Sudžou?Studijų metu Australijoje ir Azijos Ramiojo vandenyno balsą 1 Viešbutis mokyklos (TNS tyrimo 2013) Absolventas su visame pasaulyje pripažinta kvalifikacija, specialiai sukurtas svetingumo industrijos (TEQSA Akredituotas) Lengvatomis ir pasaulio karjeros galimybes, kaip jūs studijuoti į Kiniją. Absolventai sėkmingai judėti toliau į puikios karjeros galimybes globalioje viešbučio pramonėje. Tarptautiniai studentai mokosi kinų kalbą visoje docento laipsnį verslo (Hotel & Resort valdymas) ir aprūpinti visą paramos studentams vizų. Privalumai GARANTIJOMIS KARJEROS GALIMYBĖS Svetingumo ir turizmo yra sparčiausiai auganti pramonės šaka visame pasaulyje. Kinijos Svetingumo pramonė klesti. TARPTAUTINIU PRIPAŽINTAS KVALIFIKACIJOS Mokykla įkurta didelį tinklą tarptautinių viešbučių tinklas ir švietimo įstaigų, kuriose mokiniai pastatė savo karjerą ar tęsiami savo švietimo užsienio dėka savo svetingumo išsilavinimą. Mūsų kursai yra dėstomi anglų kalba Mūsų mokymo programa ir mokymosi medžiaga yra sukurta ir atlikite tuos pačius mokymosi rezultatus ir vertinimus, kaip Blue Mountains International Hotel Management School - Australija, taip užtikrinant aukštą kokybės standartą švietimo versle (International Hotel & Resort Management). Studentai turės galimybę patirti Tarptautinės svetingumo ugdymą, o gyvena Kinijoje. INTERACTIVE... [-]

Asociacija taikomojo mokslo laipsnį tiekimo grandinės valdymo srityje

Washtenaw Community College
Internetinės Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor

Tai internetinė programa. Studentai gali baigti šią programą iš savo gimtosios šalies. Studentai išmoksta suderinti tiekimo grandinės strategijas su įmonės tikslais koordinuoti tiekėjus, gamintojus, platintojus ir mažmenininkus, laiku ir ekonomiškai prieinamus produktus ir paslaugas galutiniam vartotojui, tuo pačiu patenkinant klientų aptarnavimo poreikius. Kaip dalis programos, studentai bus pasirengę atlikti bandymus, reikalingus gauti jų CLA (sertifikuoto logistikos asociacijos) ir CLT (sertifikuoto logistikos techniko) pramonės sertifikatą. [+]

Ši programa yra prieinama universitetuose arba internete

Aprašymas

Ši programa rengia studentus už darbus, kurių paskirtis yra pradinė buhalterė, pvz., Patikrinti papildymus, tikrinti auditus, paskelbti, kuponus, analizuoti sąskaitas ir rengti finansines ataskaitas. Daugelis kursų persikelia į ketverių metų kolegijas.

Ryšys

"Washtenaw" bendruomenės koledžas Ann Arbor, Mičiganas, turi daugiau kaip 120 susitarimų dėl susitarimų su ketverių metų koledžu visoje valstybėje. Studentai, ketinantys pereiti į ketverių metų kolegiją, turėtų susitikti su patarėju, kuris užtikrins, kad Mičigano perdavimo sutarties sąlygos būtų įvykdytos.

Kontaktinė informacija ... [-]

"Fast Track" akademija

Wallace State Community College
Su bendrabučiu September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Užpildykite asocijuotą laipsnį, kolegijos pažymėjimą arba iki 60 valandų perkėlimo kreditą prieš baigdami vidurinę mokyklą! [+]

Užpildykite asocijuotą laipsnį, kolegijos pažymėjimą arba iki 60 valandų perkėlimo kreditą prieš baigdami vidurinę mokyklą!

"Fast Track" - tai bendra Wallace valstijos ir vietos mokyklų sistemos partnerystė, pagal kurią aukštųjų mokyklų jaunuoliai ir senjorai gali baigti iki dvejų metų koledžo kursų iki vidurinės mokyklos baigimo. Visi kursiniai darbai vykdomi Wallace valstijos miesteliu, tačiau studentai vis dar sugeba grįžti į savo vietos vidurinę mokyklą, kad galėtų dalyvauti neakivaizdinėje veikloje.

Studentai privalo:

Baigė 10 klasęTurite 3.0 ar aukštesnę GPA, kad galėtumėte įsiregistruoti akademiniuose kursuose, o 2,5 - dalyvauti technikų ir sveikatos kursuosePateikite raštišką vietos vidurinės mokyklos rekomendaciją, įskaitant vadovo ir viršininko patvirtinimąSusipažinkite su WSCC prisijungimo reikalavimaisBaigus praktikos egzaminus... [-]

Asociacijos laipsnis apskaitos

Seward County Community College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Liberal

Apskaita yra informacijos ir vertinimo sistema, pagal kurią identifikuojamos, registruojamos ir perduodamos svarbios, patikimos ir palyginamos informacijos apie organizacijos veiklą. Tai padeda mums priimti geresnius sprendimus, įskaitant galimybių, produktų, investicijų, socialinių ir bendruomeninės atsakomybės vertinimą. Sujunkite apskaitos diplomą su papildoma studijų sritis, kad galėtumėte užsiimti karjera specializuotoje srityje, pavyzdžiui, aplinkosaugos, teismo ekspertizės ar ne pelno organizacijų. Apskaitos srityje suteikiama galimybė absolventams viešųjų, valdymo ir vyriausybės apskaitos srityse arba kaip auditorius. Asociacijos apskaitos laipsnis ne tik rengia asmenis užimtumui po baigimo, tai gali būti žingsnis link nacionalinių akreditacijos egzaminų. SCCC apskaitos programa yra nacionaliniu mastu akredituota Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP). [+]

Apskaita yra informacijos ir vertinimo sistema, pagal kurią identifikuojamos, registruojamos ir perduodamos svarbios, patikimos ir palyginamos informacijos apie organizacijos veiklą. Tai padeda mums priimti geresnius sprendimus, įskaitant galimybių, produktų, investicijų, socialinių ir bendruomeninės atsakomybės vertinimą. Užbaigus apskaitos kursus, galėsite pritaikyti informaciją tokiu būdu, kokiu galėsite naudotis savo apskaitos karjeroje ar kasdieniniame gyvenime.

Misija

Seward County Community College apskaitos programos misija - parengti studentus profesinės karjeros apskaitos disciplinoje, perkėlimo programose, tęstinio mokymo, asmeninių poreikių ir / ar kitų susijusių verslo karjeros srityse.... [-]


Menų asociacijos laipsnis - kriminalinės justicijos švietimas

Parkland College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Champaign

Pamiršk tai, ką matėte televizoriuje. Kokie tikri žmonės, dirbantys baudžiamosios teisenos srityje, yra kur kas svarbesni už tą. Ar tu žmogus, kuris nori pakeisti kitų žmonių gyvenimą? Ištirkite karjerą kriminalinėje justicijoje. [+]

Pamiršk tai, ką matėte televizoriuje. Kokie tikri žmonės, dirbantys baudžiamosios teisenos srityje, yra kur kas svarbesni už tą. Ar tu žmogus, kuris nori pakeisti kitų žmonių gyvenimą? Ištirkite karjerą kriminalinėje justicijoje.

Kodėl studijuoti kriminalinę justiciją?/>

Studijuodamas kriminalinę justiciją Parklande galėsite įgyti didelių įgūdžių baudžiamosios teisenos srityje, vykdydami teisėsaugos, psichologijos, sociologijos ir bendravimo įgūdžius. Jūs gausite stažuotę darbo vietoje vienoje iš kelių patvirtintų baudžiamosios justicijos agentūrų; kai kurios šios stažuotės yra mokamos. Jei jus domina karjera kriminaline justicija, tai yra vieta, kur pradėti.... [-]


Koledžas apskaitos

Henry Ford College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Detroit

Programa analizuoja apskaitos teorija ir praktika, ir kaip apskaita nustatyti ryšį su kitais svarbiais verslo operacijas, pavyzdžiui, darbo užmokesčio, biudžeto ir finansų. [+]

Programa analizuoja apskaitos teorija ir praktika, ir kaip apskaita nustatyti ryšį su kitais svarbiais verslo operacijas, pavyzdžiui, darbo užmokesčio, biudžeto ir finansų.

Mokymosi rezultatai Parengti finansines ataskaitas pagal visuotinai pripažintus apskaitos principus (GAAP). Įvertinti verslo sprendimus suteikti teisiniai ir ekonominiai sistemą, kurioje verslo funkcijas. Analizuoti finansines ataskaitas. Paruoškite galutines ataskaitas, apibendrinančių planavimo ir kontrolės veiklą. Įrodyti veiksmingą rašytinį, žodinį, ir nežodinis bendravimas į verslo aplinką. Pademonstruoti pramonės standarto kompiuteriu įgūdžiai. Laipsnį SPECIALIEJI REIKALAVIMAI ... [-]

Atletiškas mokymo programa

Independence Community College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Independence

Dvejų metų studijų programa Athletic mokymas TBT yra skirta studentams, kurie domisi giminingų sveikatos priežiūros profesijos specializuojasi sveikatos priežiūros sportininkų. TBT studentų atletiškas treneriai įgis vertingos sporto mokymo žinių ir įgūdžių, per tiek akademikų ir praktine patirtimi ... [+]

Sporto mokymo programa

Dvejų metų studijų programa Athletic mokymas TBT yra skirta studentams, kurie domisi giminingų sveikatos priežiūros profesijos specializuojasi sveikatos priežiūros sportininkų. TBT studentų atletiškas treneriai įgis vertingos sporto mokymo žinių ir įgūdžių, per tiek akademikų ir praktine patirtimi.

Kai nėra tiesiogiai susijusios su darbo vietoje ar ant žaidimo lauko traumos, atletiškas treneriai dažnai dirba šviesti žmones apie tai, kaip išvengti bendrų sužalojimų, pavyzdžiui, patempimų, štamų ir kito darbo ar sporto traumų.

Nepriklausomybės Community College siūlo mokslo laipsnis Associate Athletic mokymo su į sporto medicinos, skubios pagalbos ir traumų prevencijos dėmesio. ICC studentų treneriai gauna vertingą akademinę nurodymą, taip pat praktinės patirties ir hands-on-mokymo, įtraukiant su Koledžo sporto komandų. ... [-]


Asociacija dailės magistro (AFA) meno, muzikos

Moraine Valley Community College
Su bendrabučiu Dieninės 64 - 65 valandos September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Palos Hills

Ši programa reikalauja mažiausiai 64 kreditų valandų ir siūlo pagrindinius kursus, reikalingus pirmaisiais dvejų metų muzikos laipsniais. Studentai, norintys pereiti į bakalaureato programą, turėtų žinoti, kad perkėlimas į aukštąsias mokyklas bus konkurencingas ir apskritai reikalingas klausymas kartu su praktiniais egzaminais, kad būtų priimami į pagrindines, pažangias kursų vietas ir stipendijas. [+]

AFA liaudies menas, muzika

Studentai gali baigti savo pirmuosius dvejus studijų metus Moraine slėnyje praktiškai bet kuriai bakalauro studijų programai ketverių metų kolegijoje ar universitete. Kiekvienas Moraine slėnio menų asociacijos (AA) mokslų daktaras, mokslų daktaras (AS), bendrojo lavinimo asociacijos narys (AGS) ir dailės magistras (AFA) yra pagrindinių bendrojo lavinimo kursų ir magistrantūros studijų konkretūs pasirenkamieji dalykai. Norint sėkmingai atlikti perkėlimą, studentai turi apsvarstyti, kurie ketverių metų koledžai ar universitetai nori dalyvauti, ir turės atidžiai pasirinkti kursinius darbus. Moraine Valley akademiniai patarėjai gali padėti studentams parengti individualų mokymo planą.... [-]


Koledžas psichologijos

West Hills College - Coalinga
Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Coalinga

Psichologija Koledžas programa yra sukurta siekiant suteikti pradinio lygio įgūdžius ir žinias studentui perkėlimas į ketverių metų institucijos su psichologijos dur. Psichologija pagrindinis reikalauja 18 vienetų psichologijos ir susijusiose srityse. Psichologija yra mokslinis tyrimas elgesį ir psichikos procesus. [+]

Graduate Management Admission Test arba Psichologija Koledžas programa yra sukurta siekiant suteikti pradinio lygio įgūdžius ir žinias studentui perkėlimas į ketverių metų institucijos su psichologijos dur. Psichologija pagrindinis reikalauja 18 vienetų psichologijos ir susijusiose srityse. Psichologija yra mokslinis tyrimas elgesį ir psichikos procesus.

Kursinis darbas šioje programoje bus suteikti geresnį supratimą apie žmogaus elgesį biologinės psichologijos, gyvenimo trukmės plėtros, sąmonės būsenų, mokymosi, atminties, intelekto, asmenybės, nenormalus elgesys, terapijos ir socialinės psichologijos srityse. Psichologija pagrindinių rengia studentų ketverių metų programų, pabrėžiant psichologijos, konsultavimo, vaiko raidos, pedagoginės psichologijos, švietimo, socialinio darbo, sociologijos, žmogiškųjų paslaugų ir slaugos.... [-]


Bendradarbis Mokslas verslo administravimo

Humboldt International University
Internetinės Ištęstinės 24 mėnesių March 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Mokslo bendradarbis verslo programa orientuota į švietimą, mokymą ir plėtoti studentų įgūdžius valdyti vis didėjančius sunkumus verslo. Programa suteiks pagrindą, ant kurio pastatyti sėkmingą karjerą versle ir teikti žinias apie įgyvendinimą verslo funkcijų vietos ir tarptautinėje aplinkoje. [+]

Mokslo bendradarbis verslo programa orientuota į švietimą, mokymą ir plėtoti studentų įgūdžius valdyti vis didėjančius sunkumus verslo. Programa suteiks pagrindą, ant kurio pastatyti sėkmingą karjerą versle ir teikti žinias apie įgyvendinimą verslo funkcijų vietos ir tarptautinėje aplinkoje. Ši programa siūlo kursus, kurie teikia nuoseklų ir kruopštų turinį suderinti su sudėtinga akademinių standartų ir atitinkamų techninių žinių ir įgūdžių, reikalingų pasirengti tolesniam mokymuisi ir karjeros, pavyzdžiui, pradinio lygio valdymo stažuotojų pozicijas rinkodaros ir tarptautinio verslo aplinkoje seka.

Mokslo bendradarbis (As) Verslo programa yra siūloma tiems studentams, kurių karjeros tikslai reikalauja išsamių žinių, susijusių su rinkodaros ir tarptautinio verslo. Visi studentai bus kursinių finansų, apskaitos, verslo vadybos, informacinių technologijų, kompiuterinių programų ir verslo teisės srityse. Be to, studentai bus pasirinkti koncentracijos, kuri suteiks likusius kursus pagrindinė sritis. Toliau aprašoma kiekvienos koncentracijos srityje.... [-]


Žemės ūkio verslo bendradarbis

Snow College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Ephraim

Agroverslo ir žemės ūkio didžiųjų norės baigti mokslo asocijuotą (AS), AS yra perdavimo laipsnis. [+]

Agroverslas

Agroverslo ir žemės ūkio didžiųjų norės baigti mokslo asocijuotą (AS), AS yra perdavimo laipsnis. Agr. Verslo ir žemės ūkio studentai tai idealiai pasiruošę įeiti į tokias profesijas kaip žemės ūkio verslo valdymas, daugelis kitų verslo karjeros, gyvulininkystės produkcija, augalininkystė, žemės ūkio pardavimas, žemės ūkio rinkodara, žemės ūkio švietimas ir gamtos išteklių sritys, pvz., Asortimento valdymas, miškininkystė , ganyklų valdymas ir dirvožemio apsauga.

Kokias klases turėčiau paimti?

Tai priklauso nuo jūsų švietimo ir karjeros tikslų. Kalbėkitės su Agribusiness / Agriculture direktoriumi Jay Olsen arba studentų sėkmės patarėju. Atkreipkite dėmesį, kad pateiktose rekomendacijose yra bendrų pasiūlymų - kiekvienas pagrindinis žemės ūkio reikalavimas yra skirtingas. Studentai, turintys perdavimo instituciją, turėtų kuo greičiau pasikonsultuoti su šių institucijų Žemės ūkio departamento patarėjais dėl žinybų perkėlimo.... [-]


Asociacijos laipsnis apskaitos

Elyon College
Su bendrabučiu September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Brooklyn

Apskaitos ir verslo technologijų studijų programa suteikia pagrindines buhalterinės ir verslo biuro įgūdžius, naudojant pagrindinius teksto apdorojimo, skaičiuoklių ir duomenų bazių paketus. Studentai bus pristatyti į kompiuterių technologijas ir sužinoti apie biuro verslo praktiką ir procedūras. Studentai taip pat įgis žinių ir įgūdžių verslo komunikacijoje. Be to, absolventams bus naudinga suprasti kompiuterių vaidmenį ir jų funkcijas apskaitos, verslo ir prekybos pasaulyje. [+]

Apskaitos ir verslo technologijų studijų programa suteikia pagrindines buhalterinės ir verslo biuro įgūdžius, naudojant pagrindinius teksto apdorojimo, skaičiuoklių ir duomenų bazių paketus. Studentai bus pristatyti į kompiuterių technologijas ir sužinoti apie biuro verslo praktiką ir procedūras.

Studentai taip pat įgis žinių ir įgūdžių verslo komunikacijoje. Be to, absolventams bus naudinga suprasti kompiuterių vaidmenį ir jų funkcijas apskaitos, verslo ir prekybos pasaulyje.

Kurso aprašymai

ACC 101 apskaitos principai

Būtinas reikalavimas: nėra

Šis kursas apima pagrindinius apskaitos principus ir praktiką. Aptariamos temos yra apskaitos informacijos ir finansinės atskaitomybės naudojimas verslo sandorių matavimui, verslo pajamų įvertinimui ir apskaitos ciklo užbaigimui. Sukurtas kompiuterių ir rankinių sistemų, skirtų patvirtinamųjų dokumentų, procedūrų ir žurnalų rengimui ir kontrolei, palyginimas. Pateikiami likvidaus turto, atsargų, ilgalaikio turto ir įsipareigojimų matavimo ir ataskaitų teikimo tvarka.... [-]


Asocijuota menų muzikos

College of Marin
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Kentfield Novato

Studentai įvesti kolegija su įvairiais patirties ir išsilavinimo muzikos. Be to, jie imasi muzikos kursus su tikslų proto įvairovė. Todėl, nors keletas iš mūsų siūlomų yra atviras visiems, einančios mūsų muzikos testą (MPT) arba standartizuotu klausytis reikia daugiau pažangių klases. [+]

Studentai įvesti kolegija su įvairiais patirties ir išsilavinimo muzikos. Be to, jie imasi muzikos kursus su tikslų proto įvairovė. Todėl, nors keletas iš mūsų siūlomų yra atviras visiems, einančios mūsų muzikos testą (MPT) arba standartizuotu klausytis reikia daugiau pažangių klases. Dauguma muzikos užsiėmimai reikalauja, kad studentas turi tam tikrų įgūdžių su muzikos notacijos. Muzika 106 yra sukurta siekiant suteikti šį teorinį pagrindą. Be to, potencialus muzika pagrindinė ar nepilnametis turi gebėti analitiškai klausytis klasikinės muzikos. Muzika 101 tarnauja šiam tikslui. Muzikos testą patariama tiems, kurie mano, kad jie turi pakankamai fone, todėl nereikia imtis preliminarių kursus.... [-]