Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Molekuliniai mokslai

Asocijuota laipsnis paprastai reikia maždaug dviejų metų studijų bakalauro lygiu. Yra daug šakų ir humanitarinių mokslų, kurie gali būti prieinama šio tipo programa.

Kas yra asocijuota laipsnis molekuliniai mokslai? Molekuliniai mokslai studijuoti struktūras molekuliniu lygiu, siekiant sukurti sprendimus įvairių problemų. Tirti mokslai gali būti biologijos, chemijos, molekulinės biologijos, biochemijos, fizikos, genetikos, aplinkos mokslo ir nanomokslo. Pirmieji du studijų metus šioje drausmės paprastai apima fundamentaliųjų mokslų, taip pat kaip ir mokslinių tyrimų metodus pagrindus. Nors specializacija gali būti neįmanoma iki vėliau, gali būti keletas variantų anksčiau, pavyzdžiui, zoologijos ar botanikos.

Dvejų metų laipsnį molekulinės mokslų gali parengti studentus tęsti į įvairių mokslo bakalauro programas.Ji taip pat dažnai padeda padaryti juos labiau paklausios, kai ieško darbo.

Kaip ir su bet kuriuo kitu laipsniu, kaina gali priklausyti nuo to, kur norite studijuoti ir konkrečią programą, kurioje turite užsiregistruoti. Jei ieškote sumažinti savo išlaidas, jums gali būti suteikta rasti internete programa, kuri gali padėti.

Daugelis karjeros molekulinės mokslų dažnai reikalauja ketverių metų laipsnį minimalus. Tačiau, yra keletas tyrimų technikas pozicijos, kurios gali būti prieinami po dvejų metų studijų. Tai paprastai bus kai mokslinių tyrimų laboratorijoje tipo. Sritys, nuoma absolventų molekuliniai mokslai įtraukti vaistą, farmacijos, genetikos mokslą, žemės ūkio, ekspertizės ir maisto. Privačios įmonės, vyriausybės departamentai ir akademinės institucijos visi samdyti molekulinius mokslininkai.

Molekulinės mokslų studijos gali būti vartai suprasti pasaulį aplink jus išsamiau, taip pat sprendžiant kai neatidėliotinas problemas pasaulyje.Norėdami pradėti šiandien, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Molekuliniai mokslai

Central Wyoming College

... [+]

1500 $ [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Rivertonas Landeris Džeksonas Dubois  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business Academy Aarhus

AP laipsnis programa cheminis ir biotechniniu mokslo yra 2½-metų dieninių aukštojo mokslo programa, kuri atitinka mūsų absolventus pagrindines funkcijas per amatų ir pram ... [+]

Graduate Management Admission Test arba A. studijų programa cheminės ir biotechniniu mokslo yra 2½-metų dieninių aukštojo mokslo programa, kuri atitinka mūsų absolventus pagrindines funkcijas per amatų ir pramonės šakų. Tipinės veiklos sritys apima kontrolės laboratorijas ir mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos per gamybos sektoriuje, o universitetų ir kitų mokslinių tyrimų institutus.

Mūsų absolventai, cheminės ir biotechninės analitikai, yra kvalifikuoti už planavimą, valdymą ir įgyvendinimą analitinį darbą ir rezultatus per tiek chemijos ir biotechnikos srityse.

Programa yra teorija pagrįstos ir darbas orientuotas, ty juo siekiama gauti studentai galės spręsti praktines problemas su analitinį pagrindą. Teorija yra nuolat nukreiptos į praktinį taikymą pramonėje. Baigė programa suteikia prieigą prie kreditų tolesnėms studijoms Danijoje, tiek tarptautiniu mastu.... [-]

Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba