Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Matematika

Gavę aukštojo mokslo diplomą, kai kurie studentai gali tęsti studijas, norėdami gauti asocijuotą laipsnį. Paprastai ši bakalauro studijų programa gali būti baigta mažiau nei trejus metus. Studentai turėtų turėti gerą pagrindą šioje srityje, kad galėtų dirbti aukštesnįjį laipsnį arba patekti į darbo jėgą.

Kas yra matematikos asociacijos laipsnis? Ši studijų programa yra skirta matematiniams principams ir taikomosioms programoms. Kursai gali apimti platų matematikos apžvalgą, daugiausia dėmesio skiriant statistikai, geometrijai, algebrinėms funkcijoms ir kitoms koncepcijoms. Studentai gali įgyti pasitikėjimą, kai sprendžia lygtis ir funkcijas, nustato tikimybę ir dirba su sveikaisiais skaičiais ir daugiašaliais. Šie įgūdžiai gali paruošti studentus perkelti į kitą bakalauro laipsnį šioje ar susijusiose srityse, tokiose kaip kompiuterinis arba aktuarinis mokslas.

Vertinami įgūdžiai už matematinių skaičiavimų gali būti įgyjami studijuojant tokio tipo laipsnį. Studentai gali sukurti sudėtingas problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurių reikia daugeliui verslo ir pramonės sričių.

Visame pasaulyje aukštojo mokslo institucijos siūlo matematikos doktorantūros programas. Su šiuo laipsniu susijusios išlaidos gali skirtis priklausomai nuo mokyklos ir vietos. Studentai turėtų kalbėtis su įvažiavimo pareigūnais, kad nustatytų mokyklos, kuriai jie nori dalyvauti, išlaidas.

Matematiniai laipsniai reikalingi daugelyje darbo sričių. Kai kurie studentai gali būti suinteresuoti taikomosios matematikos, apskaitos ar buhalterinės apskaitos, kompiuterių mokslo ar net mokymosi karjera. Daugelis pozicijų randamos privačiose įmonėse arba viešajame sektoriuje, pavyzdžiui, vyriausybinėse įstaigose ar švietimo įstaigose. Su asociacijos laipsniu kandidatai gali įgyti pradinio lygio pareigas arba pereiti į ketverių metų programą, kad toliau įgytų įgūdžių ir patirties.

Asociacijos laipsniai yra patogesni nei bet kada studentams, norintiems lankyti mokyklą ne visą darbo dieną, visą darbo dieną arba per internetines klases. Jei esate pasirengęs pradėti dirbti matematikos laipsnį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Matematika

Irvine Valley College

"Irvine Valley College" matematikos katedros misija - padėti mūsų studentams pasiekti savo matematinį potencialą ir pasiruošti jų edukaciniams ir karjeros tikslams. ... [+]

Misija

"Irvine Valley College" matematikos katedros misija - padėti mūsų studentams pasiekti savo matematinį potencialą ir pasiruošti jų edukaciniams ir karjeros tikslams.

Departamento tikslai

Matematikos fakultetas "Irvine Valley College" siekia prisidėti prie kolegijos misijos įgyvendinimo, padėdamas studentams, įstojusiems į mūsų kursus, pasiekti šiuos tikslus:

Sukurti matematikos, reikalingos visuomenei funkcionuoti, įgūdžius. Sukurti matematikos, reikalingos tam tikram laipsniui ar baigimo programos pažymėjimui, naudojimą. Įgyti matematines žinias ir įgūdžius tolesniam karjeros pasiekimui. Įgyti matematines žinias ir įgūdžius tolesniam akademiniam tyrimui. Garbės programa ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Olympic College

Reaguodamos į įvairių studentų poreikius, matematikos katedra siūlo platų mokymo programą, įvairius mokymo metodus ir pagalbines išteklius, siekiant padėti studentams mok ... [+]

Bendradarbis Matematikos

Prašome patikrinti mūsų e-brošiūrą!

Olimpinis College yra dvejų metų viešosios kolegija Vašingtono valstijoje, kuri siūlo daugiau nei 70 skirtingų laipsnių ir sertifikatų akademinės perdavimo ir profesionalios technikos programas. Į Bremerton miesteliu yra įsikūręs ant 33 akrų svetainėje įrėmintas vaizdu olimpinių kalnai, Mt. Rainier, sūraus vandens įvadai ir Cascade Mountains.

Reaguodamos į įvairių studentų poreikius, matematikos katedra siūlo platų mokymo programą, įvairius mokymo metodus ir pagalbines išteklius, siekiant padėti studentams mokytis matematikos. Mes skatiname mokymosi sėkmę ir pasiekti vertę matematikos, taip pat aktualumą, naudingumą, dėkingi ir malonumą matematikos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bremertonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sacramento City College

Ši programa yra abstraktus mokslas skaičius, kiekis, ir erdvėje. ... [+]

Matematikos programa suteikia studentams galimybę užbaigti mažesnės dalinimo kursinių reikalingą ketverių metų programų matematikos. Studentams, kurie planuoja perkelti, užbaigimas CSU Generaliniam plotis ar IGETC bendrojo lavinimo modelis yra skatinamas. Jis yra labai rekomenduojama, kad studentai patenkinti su patarėju, nes pagrindiniai ir bendrojo lavinimo reikalavimai skiriasi kiekvienoje kolegijoje / universitete. Šie kursai taip pat atitinka bendrojo lavinimo reikalavimus sąjungininkų sveikatos, biologijos mokslų, fizinių mokslų, informatikos ir inžinerijos.

Pastaba: Studentai planuoja perkelti į ketverių metų institucijoms patarė susitikti su bendrojo lavinimo reikalavimus konsultanto.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sakramentas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seward County Community College

... [+]

Matematikai padaryti ilgalaikį indėlį į visuomenę, padedant spręsti problemas įvairiose srityse.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Liberalas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba