Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Kosmetologijos studijos

Koledžas trunka maždaug dvejus metus baigti ir yra apytikriai ekvivalentiška pirmakursis ir antrakursis metus kolegijoje ar universitete. Studentai gali registruotis į konkrečias programas, atsižvelgiant į jų interesus ar tikslus.

Kas yra Koledžas kosmetologijos? Ši programa daugiausia dėmesio centrų įvairių grožio paslaugas, įskaitant kirpykloje, manikiūro, odos priežiūros ir makiažo taikymo tyrimas. Kosmetologinės studentai gali išmokti efektyviai ir saugiai metodus į vieną ar visus iš šių specializacijos srityse. Kurso reikalavimai skiriasi tarp skirtingų programų, tačiau geriausi programų šioje srityje siekia suartinti studentus įvairių stiliaus metodus, kartu suteikiant kuo daugiau praktinių žinių ir praktinės patirties, kaip įmanoma.

Šis laipsnis yra naudingas pasirinkimas studentams, ieškantiems karjeros kosmetikos, daugiausia, nes jis suteikia tokią kokybišką patirtį ir gali smarkiai padidinti studentas 's šansai gauti samdyti.Daugelio darbdavių akyse, baigę šias programas, yra daug stipresni kandidatai karjeros kaip kosmetologai nei pareiškėjams be formalaus išsilavinimo srityje.

Įrašas ir registracijos mokesčiai kosmetologijai programų skirsis nuo mokyklos į mokyklą. Priėmimo biuras kiekvienos mokyklos galės atsakyti į visus klausimus, susijusius su programos 's kaina.

Atsižvelgiant į tai, kad daugelis kosmetologų programos siūlo tokį platų klases, Koledžas šioje srityje galime išversti į daugelį įvairiose naudingas karjeros. Per savo išsilavinimą, studentai gali įgyti daug žinių ir patirties dirbant su plaukų, nagų ir odos. Tai daro juos puikiai pasirengusios ieškoti darbo, kaip plaukų stilistai, manikiūrininko ir makiažas menininkų. Šios pozicijos daugiausia prieinama salonai, SPA, ir studijose.

Jei grožis yra jūsų aistra, Koledžas kosmetologijos gali būti puikus kelias studijų padėti jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus. Daugelis interneto programos yra prieinamos, ir jūs galite susiaurinti savo alternatyvas programa, kuri atitinka jūsų tvarkaraštį ir interesus. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kosmetologijos studijos

Seward County Community College

SCCC kosmetologijos programa suteikia studentams galimybę kurti įvairius techninius įgūdžius plaukų dizaino, nagų technologijos ir odos priežiūros srityse. Per klases ir ... [+]

SCCC kosmetologijos programa suteikia studentams galimybę kurti įvairius techninius įgūdžius plaukų dizaino, nagų technologijos ir odos priežiūros srityse. per klases ir klinikinius mokymus mokiniai mokosi naujausių pjovimo, stiliaus, spalvų ir plaukų priežiūros metodų; pedikiūras, manikiūras, patarimai ir nagų technika; ir veido procedūros, vaškavimas, makiažas ir odos priežiūros technika.

2001 m. Liepos mėn. 6000 kvadratinių metrų pastatas yra įsikūręs universiteto miestelio šiaurės vakarų kampelyje. Jame įrengta gerai apšviestos studentų ir klientų stovėjimo aikštelė, siūloma paskirta neįgaliųjų stovėjimo aikštelė. Kosmetologijos mokyklos salonų klinika turi patogią priėmimo zoną, kurioje yra didelis profesionalių mažmeninių prekių rodymas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Liberalas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba