Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Kompiuterinis menas

Asociacijos laipsnis dažniausiai yra dvejų metų laipsnis, kuris supažindina studentus su universitetiniu gyvenimu. Kursiniai darbai dažnai yra skirti studentams suteikti tvirtą pagrindą keliose akademinėse disciplinose. Kursus dėsto dėstytojai ir instruktoriai.

Kas yra kompiuterių magistro laipsnis? Šios programos tikslas - didinti studentų žinias apie kompiuterių technologijas, filosofiją ir istoriją, taip pat apimti kelių kitų dalykų pagrindus. Studentai dažnai mokosi kūrybiškai dirbdami su kompiuterinėmis programomis, kurios skatina menines medijas. Kursai gali būti orientuoti į tokias temas kaip interneto dizainas, kompiuterinė grafika, animacija ir žaidimų kūrimas, ir paprastai dėsto dėstytojai, turintys aukštąjį laipsnį ir realią patirtį šioje srityje.

Šios programos dėstytojai dažnai gaus stiprų pagrindą tokiose srityse kaip psichologija, mokslas, socialiniai mokslai ir matematika, ir gali kurti kritinio mąstymo įgūdžius, kurie gali būti naudingi per visą savo gyvenimą. Jie taip pat gali išmokti konkrečių įgūdžių kompiuterių programinės įrangos, kuri gali gerai išversti į darbo vietą.

Šios programos išlaidos priklauso nuo daugybės veiksnių, įskaitant mokyklos vietą, knygų kainą ir finansinės pagalbos galimybes. Norint sužinoti daugiau, būsimieji studentai turėtų tyrinėti atskiras mokyklas.

Studentai, turintys kompiuterių magistro laipsnį, gali norėti patekti į darbo rinką arba atlikti papildomus tyrimus. Darbovietėje absolventai gali siekti dirbti švietime, privačiame sektoriuje ar vyriausybėje arba nuspręsti įsidarbinti savarankiškai. Jie gali būti paklausūs kaip IT analitikai, interneto puslapių dizaineriai, CAD dizaineriai, vaizdo žaidimų gamintojai, programuotojai, technikai, verslininkai ir menininkai.

Kaip klesti sritis, ši studijų programa siūloma įvairiose mokyklose visame pasaulyje, dažnai įtraukiant instrukcijas internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Kompiuterinis menas

Campus FP

Ar aistringai vaizdo žaidimų pasaulyje? Dabar galite dirbti, kas jums patinka: animacija, Virtual Reality ir papildytosios realybės, kino, televizijos ... klesti technolo ... [+]

Ar aistringai vaizdo žaidimų pasaulyje? Dabar galite dirbti, kas jums patinka: animacija, Virtual Reality ir papildytosios realybės, kino, televizijos ... klesti technologijas ir plėtrą su daug žadančią ateitį, kad reikia kvalifikuotų specialistų sukurti begalinis virtualius pasaulius. Sužinokite, kaip naudoti naujausias programas pasiekti stulbinančių rezultatų. Ateitis yra 3D!

Tikslai

Šioje mokymo ciklo Jums bus plėtoti asmeninius įgūdžius, profesionaliai ir įgūdžių, reikalingų šiame sektoriuje Video žaidimaiThe kino teatras arba Skaitmeniniai ir multimedijos aplinka, Verslo ryšių, multimedijos ir kino gamybos kompanijos ieško specialistų kūrybinis padėti jiems atsinaujinti, galinčios generuoti patrauklius produktus, taikant naujausias technologijas ir įvaldyti pažangiausias 3D programas, animacija ir dizainas.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Campus FP

Mes esame tokioje technologijų bumas visose srityse ir vis reikalauja kūrėjai patenkinti darbo rinkos poreikius. Sužinokite viską apie verslo valdymo programas procesų op ... [+]

Mes esame tokioje technologijų bumas visose srityse ir vis reikalauja kūrėjai patenkinti darbo rinkos poreikius. Sužinokite viską apie verslo valdymo programas procesų optimizavimas, siekiant patenkinti laisvalaikio poreikius ..., o taip pat išmokti padaryti ją prieinamą iš bet kur ir bet kuriuo įrenginiu.

Tikslai

Šioje mokymo ciklą išmoksite kurti, įgyvendinti, dokumentą ir išlaikyti programos kompiuteris visoms prietaisų tipus: telefonai, tabletės, internetoIr tt Jūs projektuojame ir programuoti savo programos.

Dalyko programos

Profesionalūs moduliai Pirmieji metai

Computer Systems (170h). Duomenų bazės (170h). Programavimas (230h). Markup Language "ir informacijos valdymo sistemos (120H). Plėtros aplinkoje (90h). Mokymas ir konsultavimas (90h). ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Brookdale Community College

Nesvarbu, ar norite išmokti perteikimo, modeliavimo, siužetinių linijų kūrimo, redagavimo ar elektroninių žaidimų projektavimo, mūsų studijų programos suteiks jums pirmos ... [+]

Naršykite keistus naujus pasaulius.

Nesvarbu, ar norite išmokti perteikimo, modeliavimo, siužetinių linijų kūrimo, redagavimo ar elektroninių žaidimų projektavimo, mūsų studijų programos suteiks jums pirmos klasės mokymų ir įgūdžių bei vertingos patirties skaitmeninės animacijos pasaulyje.

Mūsų talentingi fakulteto ir profesionalaus lygio įrenginiai, įskaitant išsamią kūrybinę studiją ir pramonės standartinę programinę įrangą, paruoš jus mėgstamam darbui kaip skaitmeninės animacijos profesionalui ar elektroninių žaidimų dizaineriui.

Brookdale skaitmeninės animacijos studentai taip pat gauna nemokamą internetinę ir asmeninę konsultaciją, gali kreiptis dėl specialių stipendijų ir stipendijų, prisijungti prie išskirtinių miestelio klubų ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Middletown
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba