Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Energetikos studijos

Koledžas trunka maždaug dvejus metus baigti ir yra apytikriai ekvivalentiška pirmakursis ir antrakursis metus kolegijoje ar universitete. Studentai gali registruotis į konkrečias programas, atsižvelgiant į jų interesus ar tikslus.

Kas yra Koledžas kosmetologijos? Ši programa daugiausia dėmesio centrų įvairių grožio paslaugas, įskaitant kirpykloje, manikiūro, odos priežiūros ir makiažo taikymo tyrimas. Kosmetologinės studentai gali išmokti efektyviai ir saugiai metodus į vieną ar visus iš šių specializacijos srityse. Kurso reikalavimai skiriasi tarp skirtingų programų, tačiau geriausi programų šioje srityje siekia suartinti studentus įvairių stiliaus metodus, kartu suteikiant kuo daugiau praktinių žinių ir praktinės patirties, kaip įmanoma.

Šis laipsnis yra naudingas pasirinkimas studentams, ieškantiems karjeros kosmetikos, daugiausia, nes jis suteikia tokią kokybišką patirtį ir gali smarkiai padidinti studentas 's šansai gauti samdyti.Daugelio darbdavių akyse, baigę šias programas, yra daug stipresni kandidatai karjeros kaip kosmetologai nei pareiškėjams be formalaus išsilavinimo srityje.

Įrašas ir registracijos mokesčiai kosmetologijai programų skirsis nuo mokyklos į mokyklą. Priėmimo biuras kiekvienos mokyklos galės atsakyti į visus klausimus, susijusius su programos 's kaina.

Atsižvelgiant į tai, kad daugelis kosmetologų programos siūlo tokį platų klases, Koledžas šioje srityje galime išversti į daugelį įvairiose naudingas karjeros. Per savo išsilavinimą, studentai gali įgyti daug žinių ir patirties dirbant su plaukų, nagų ir odos. Tai daro juos puikiai pasirengusios ieškoti darbo, kaip plaukų stilistai, manikiūrininko ir makiažas menininkų. Šios pozicijos daugiausia prieinama salonai, SPA, ir studijose.

Jei grožis yra jūsų aistra, Koledžas kosmetologijos gali būti puikus kelias studijų padėti jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus. Daugelis interneto programos yra prieinamos, ir jūs galite susiaurinti savo alternatyvas programa, kuri atitinka jūsų tvarkaraštį ir interesus. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Energetikos studijos

Northeast Wisconsin Technical College

Energijos sąnaudos sudaro kiekvienos įmonės veiklos dalį. Darbdaviai ieško energijos suvartojimo stebėsenos specialistų, galinčių aptikti ir įvertinti energijos vartojimo ... [+]

Energijos sąnaudos sudaro kiekvienos įmonės veiklos dalį. Darbdaviai ieško energijos suvartojimo stebėsenos specialistų, galinčių aptikti ir įvertinti energijos vartojimo efektyvumo galimybes. Energijos vadybos technologijų kolegijos absolventai yra pasirengę vadovauti verslo energetikos valdymo iniciatyvoms. Energijos valdytojai dirba įvairiuose verslo sektoriuose: komunalinės įmonės; energetikos įrangos įmonės; vyriausybinės agentūros; ir šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir šaldymo rangovai. Absolventai taip pat gali rasti karjerą kaip energijos auditoriai, energijos valdymo konsultantai ar energetikos programų koordinatoriai.

Užimtumo potencialas

Programos absolventas turės potencialą įdarbinti tokius įvairius darbdavius ​​kaip inžinierinės įmonės, valstybinės ir privačios komunalinės paslaugos, energetikos įrangos įmonės, HVACR rangovai ir energetikos departamentai šiose srityse:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seward County Community College

"SCCC" programos gamtinių dujų suspaudimo technologijos (angl. NGCT) programos SCCC mokosi tikslumo matavimų, darbo vietų įgūdžių, variklių teorijos, pagrindinė ... [+]

" Seward County Community College siūloma gamtinių dujų suspaudimo technologija rengia studentus įeiti į gamtinių dujų pramonę kaip pradinio lygio techninės priežiūros specialistus. Bendradarbiaudama su regioniniais gamtinių dujų pramonės lyderiais, SCCC gali suteikti studentams naujausią mokymą, kurio reikalauja ši dinamiška pramonė. Gamtinių dujų pramonė jau seniai yra didžiausia darbdavė Liberalų, Kansaso regione ir apskritai didžiausiame regione.

Gamtinių dujų suspaudimo technologijų programos studentai mokosi tikslų matavimų, darbo vietų įgūdžių, variklių teorijos, pagrindinės elektros energijos ir grandinių, metalo gamybos, bazinio suvirinimo, kompresorių ir variklių remonto, kompresoriaus teorijos, montavimo ir derinimo kompresorių bei prevencinio variklių ir kompresorių priežiūros. Pasibaigus studijų programai mūsų studentai dalyvauja stažuotėje, kad parengtų juos darbo jėgai ir suteiktų jiems galimybę dirbti su pramonės šaka.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Liberalas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Seward County Community College

Studentai iš SCCC dyzelinių technologijų programos mokosi mechaninių įgūdžių aptarnauti ir remontuoti dyzelinius įrenginius. Naudojant modernius ir vėlyvojo modelio varik ... [+]

" Seward County Community College " dyzelinių variklių technologijos programoje yra mokomi studentai, turintys modernių vėlyvojo modelio variklių, tokių kaip "C-15 Caterpillar" ir "60" serijos "Detroitas". Studentai privalo turėti pagrindinį įrankių komplektą, kai pateksite į programą, įrankių tiekėjams, ir bus galima naudotis įrankių mugė, siekiant padėti studentams atrankos procese.

SCCC technologijų studentai SCCC mokosi:

Vadovavimo mokymo vadovavimo įgūdžiai.Organizaciniai gebėjimai apskaitos ir gedimų analizė.Mechaniniai gebėjimai aptarnauti ir remontuoti dyzelinius įrenginius.Kompiuteriniai įgūdžiai diagnozuoti kompiuteriu valdomus variklius, transmisijas ir transporto priemonių elektros sistemas.Mokymo planas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Liberalas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba