close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti asocijuoto laipsnio studijų programas - Chemija Kanadoje - 2020

Asocijuoto laipsnio studijos - tai pirmojo laipsnio akademinės programos, kurios paprastai trunka iki dvejų metų. Šį laipsnį įgiję studentai gali rinktis tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes bakalauro ar magistro studijas. Jie taip pat gali rinktis įžengti į darbo rinką ir pradėti savo karjerą.Chemijos mokslo sąvokos apibrėžimas gerokai pakito nuo šio mokslo pra… Skaityti daugiau

Asocijuoto laipsnio studijos - tai pirmojo laipsnio akademinės programos, kurios paprastai trunka iki dvejų metų. Šį laipsnį įgiję studentai gali rinktis tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į tolimesnes bakalauro ar magistro studijas. Jie taip pat gali rinktis įžengti į darbo rinką ir pradėti savo karjerą.

Chemijos mokslo sąvokos apibrėžimas gerokai pakito nuo šio mokslo praktikavimo pradžios. Dauguma mokslininkų sutinka, kad chemija tai modernus ir gerokai patobulintas alchemijos (mistikos ir medicinos derinys) variantas. Anot jų, chemija kaip akademinis mokslas, yra išvystytas būtent iš alchemijos srities tradicijų. Kadangi žmonės praktikuojantys alchemiją nuo seniausių laikų yra žinomi ir vadinami chemikais.

Kanada yra Šiaurės Amerikos šalis, sudaryta iš dešimties provincijų ir trijų teritorijų. Įsikūręs šiaurinėje žemyno dalyje, ji tęsiasi nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno ir į šiaurę į Arkties vandenyne.

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Chemija Kanadoje - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Cégep de Lévis-Lauzon
Levis, Kanada

Biotechnologijos technologai specializuojasi laboratorijose įvairiuose chemijos ir biologijos srityse.

Biotechnologijos technologai specializuojasi laboratorijose įvairiuose chemijos ir biologijos srityse. -
Asocijuotas laipsnis
Dieninės
3 metai
French
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia