Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Biotechnologija

Koledžas biotechnologijų paprastai trunka dvejus metus baigti ir tarnauja kaip įvadas į pradinio lygio mokslinės karjeros ar kaip tramplinas gauti būsimo bakalauro laipsnį biologinių arba fizinių mokslų.

Kas yra Koledžas biotechnologijų? Šis laipsnis programa paprastai sujungia biologijos ir technologijų kursai suteikti studentams žinių, būtinų norint išspręsti biologinius, cheminius ir aplinkosaugos problemas. Studentai dažnai išmokti ląstelių ir molekulių pamatus, atsižvelgiant kursus mikrobiologijos, bioinformatikos, chemijos ir genetikos, ir taikyti šias žinias mokantis, kaip manipuliuoti gyvųjų organizmų, gerinti ir plėtoti produktus. Daugelis programų siūlome stažuočių galimybes, kurios leidžia studentams įgyti vertingos laboratorijos patirtį.

Koledžas biotechnologijų paprastai suteikiančias studentus su žinių atlikti eksperimentus, tinkamai naudoti laboratorinę įrangą, atlikti testus ir analizuoti duomenis.Darbas komandose padidina problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžių, reikalingų dirbti kartu su profesionalių mokslininkų ir pramonės ekspertai.

Galimybę gauti Koledžas biotechnologijų kaina priklauso nuo mokyklos, jo vieta ir programos populiarumą. Suinteresuoti studentai gali kreiptis į priėmimo įstaigą institucijos arba mokslinių tyrimų savo svetainę sužinoti apie konkrečias išlaidų.

Absolventai gali tikėtis būti kvalifikuoti įvairių pramonės šakų. Daugelis įveskite medicinos, farmacijos, maisto ar žemės ūkio sričių, kaip biotechnician, procesų technikas ar laboratorijos asistentas. Užimtumo paprastai prasideda kaip pradinio lygio su galimybėmis pažangos. Užduotys svyruoti nuo įprasto įrangos valdymo padėti eksperimentų ir produkto kūrimo.In biotechnologijos mokslas suteikia absolventams galimybę specializuotis į pažangiausius mokslo ir technologijų pramonės šakų, suteikiant jiems galimybę dirbti su genomų arba sukurti gelbėjimo vaistus.

Neakivaizdinės ir internetiniai variantai šio laipsnio gali būti prieinami. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Biotechnologija

Baltimore City Community College

Studentai plėtoti mokslo laboratorija techninius įgūdžius rengdamiesi dirbti pagal profesinės mokslininkų priežiūros laboratorinių įvairių nustatymų. Programa taip pat ga ... [+]

Programos aprašas

Studentai plėtoti mokslo laboratorija techninius įgūdžius rengdamiesi dirbti pagal profesinės mokslininkų priežiūros laboratorinių įvairių nustatymų. Programa taip pat gali tarnauti kaip pirmuosius dvejus metus rengiantis ketverių metų mokykloje su fizinėse arba biologinių mokslų dur.

Antrus metus rengia studentus darbo vietų mokslinių laboratorijų, įskaitant biologinių ir cheminių laboratorijų biotechnologijų bendrovės ar universitetuose. Dėl darbo patirtis yra pastatytas į per stažuotes programą. Biotechnologijos programa apima state-of-the-art techninių tyrinėjimų patirtį teikia vietos biotechnologijų įmonių ir mokslinių tyrimų priemonės / Labs vietos universitetuose, įskaitant universiteto Maryland, Baltimore (UMB), University of Maryland, Baltimore apskritis (UMBC), Towson universiteto ir Johnso Hopkinso universiteto.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Baltimorė
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jamestown Community College

Ne pernelyg tolimoje ateityje, organų transplantacijos bus praeities dalykas. Gydytojai naudoti savo DNR nustatyti gydymo galimybes. Ir šios procedūros bus prieinami gyvū ... [+]

Ne pernelyg tolimoje ateityje, organų transplantacijos bus praeities dalykas. Gydytojai naudoti savo DNR nustatyti gydymo galimybes. Ir šios procedūros bus prieinami gyvūnams ir žmonėms vienodai. Kuro užpylimas visus šio pokyčio biotechnologijų srityse. Galite būti vienas iš šių novatorių ne tik tapti mokslininku, bet ir po kitų karjeros, įskaitant tapti gydytoju, veterinarijos gydytojas, patentų advokatas, sveikatos inspektorius, ar aplinkos biotechnologist įvairovė.

Biotechnologijos laipsnį iš Jamestown Community College yra pirmasis žingsnis.

Ruošiame mokinius perkelti į ketverių metų kolegijoje didelių biologijos, biochemijos, farmakologijos, molekulinės genetikos, imunologijos ir susijusiose srityse. Mūsų programa taip pat yra geras pasirengimas medicinos, veterinarijos, odontologijos ir farmacijos mokyklą ir ji suteikia tvirtą, tarpdisciplininis mokymo modernus bakalaureato mokslo programų paklausą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Jamestown Oleanas Dankerkas Vorenas  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cégep de Lévis-Lauzon

Biotechnologijos technologai specializuojasi laboratorijose įvairiuose chemijos ir biologijos srityse. ... [+]

Biotechnologijų specializacijos kelias

Biotechnologijos technologai specializuojasi laboratorijose įvairiuose chemijos ir biologijos srityse.

Jų laboratorinis mokymas leidžia jiems įgyti valdymo metodus su specializuotais prietaisais, kurie yra rasti darbo vietose, susijusiose su biotechnologija. Technologai yra mokomi dirbti įvairiose srityse. Jų labiausiai domina gyvi organizmai . Jos tvarko mikroorganizmus , auga bakterijos , klonuotos ląstelės ir sekvencinė DNR . Jie gali dalyvauti kuriant produktus ir technologijas žemės ūkyje, maisto produktuose, vaistuose ir aplinkoje.

Ką mes mokome?Pažangūs analitinės ir instrumentinės chemijos principaiKaip imti pavyzdžius, juos analizuoti ir ataskaitas kurtiSudėtingų analizės priemonių naudojimasMikroorganizmų identifikavimas, manipuliavimas ir modifikavimasKaip skaityti DNR ir atlikti testaiKaip auginti ląsteles ir audiniusKaip klonuotiAr ši programa jums tinka?Biologija jus žavi ir chemija jus domina.Jums patinka mokytis betono.Jūs esate sužavėtas laboratoriniais darbu.Norite naudotis sudėtingomis priemonėmis.Jus domina naujos technologijos.Jūs turite gerą atsakomybės jausmą ir stebėjimą.Esi metodiškas ir kruopštus."Laboratorinis eksperimentavimas yra mokymo pagrindas"Kodėl verta rinktis Lévis-Lauzon?Vienintelis CEGEP Rytų Kvebekas siūlo koledžo švietimą biotechnologijų srityje.Laboratorijos, pažangiausios technologijos ir sutvarkytos pagal biotechnologijų ir chemijos pramonėje nustatytus standartus.Mokymai orientuoti į praktinį darbą.Profesoriai labai kvalifikuoti už savo profesinę patirtį ir mokslinių tyrimų darbą.Švietimas orientuotas į darbo rinkos tikrovę.Praktinės stažuotės įmonėse, kuriose gali būti 8 savaičių tarptautinės stažuotės (Prancūzija, Belgija, JAV ir Meksika) .Galimybė atlikti paskutinę sesiją (kursą ir stažuotę) Prancūzijoje .Praktinė stažuotė darbo vietoje Kvebeke (3 savaites).Kompiuterių eksperimentavimas (CAO) įvairiuose programos kursuose.Biotechnologijų technologijų perdavimo koledžas (TransBIOTech) ir mokslinis kompleksas, pridedamas prie Cégep.Keli DEC-BAC susitarimai.Kursų tinklelis... [-]
Kanada Levisas
Rugsėjis 2020
French (Canada)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba