Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Aplinkos studijos

Jums gali būti įdomu užsidirbti kolegijos laipsnį, jei ieškote trumpalaikio profesinio mokymo, kad galėtumėte greitai patekti į darbo jėgą. Tai gali būti siūloma bendruomenės kolegijoje, technikos kolegijoje ar net universitete.

Jei jums įdomu, kas yra aplinkos mokslų daktaro laipsnis, tai yra programa, skirta studijuoti natūralias žemės sistemas ir tai, kaip žmonės sąveikauja su jais. Paprastai įskaičiuojant matematikos, chemijos ir biologijos pamatus, šie kursiniai darbai dažnai apima lauko komponentus, skirtus praktiniam mokymui natūralioje aplinkoje. Kai kuriose programose netgi gali būti bendradarbiaujama su vietinėmis įmonėmis, dirbančiomis sprendžiant realias aplinkosaugos problemas. Aplinkos studijų laipsnio tikslas yra paruošti jus dirbti tokiose srityse kaip išsaugojimas ir gamtos išteklių valdymas.

Baigę aplinkosaugos studijų kursą, galite įgyti daug naudingų įgūdžių. Tai gali būti nuo pagrindinių komunikacijos ir kompiuterinio raštingumo įgūdžių iki gebėjimo stebėti žemės sistemas šioje srityje ir laboratorijoje. Taip pat galite plėtoti savo įgūdžius matematikos ir statistinės analizės metu, nes tai susiję su aplinkos problemos sprendimu.

Aplinkosaugos mokslų daktaro laipsnis paprastai trunka dvejus metus, kai baigiate programą visą darbo dieną. Finansinės išlaidos gali labai skirtis priklausomai nuo to, kur jūs einate į kursą.

Švietimas aplinkosaugos tyrimuose gali būti pelningas šiandieninėje ekonomikoje, nes visuomenė vis labiau tampa vis labiau sąmoninga žmonių sąveikai su gamtos sistemomis. Su šiuo dalyko susijusiu laipsniu yra keletas karjeros galimybių, kurias galite siekti. Tai apima tokius darbo pavadinimus kaip laboratorijos asistentas, vandens valymo įrenginių operatorius, lauko stebėjimo technikas, energetikos analitiko padėjėjas ir aplinkos sveikatos specialistas.

Gali būti tikslinga užsiregistruoti programoje, kuri yra prieinama prie aplinkos išteklių. Nesvarbu, kur pasaulyje, ieškokite praktinių patirties galimybių šioje srityje ir internetinių galimybių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Aplinkos studijos

Goodwin College

Per pastaruosius keturis dešimtmečius, aplinkos apsauga sparčiai augo tapti pagrindine pelno nesiekiančios, kuriančioms darbo vietas pramonėje. Mūsų Koledžas programa Apl ... [+]

Augantis laukas

Per pastaruosius keturis dešimtmečius, aplinkos apsauga sparčiai augo tapti pagrindine pelno nesiekiančios, kuriančioms darbo vietas pramonėje. Mūsų Koledžas programa Aplinkos studijų yra skirta patenkinti darbo jėgos poreikius.

Konektikuto upės yra jūsų klasėje

Goodwin kolegija yra 900 akrų Riverfront turtą. Mūsų universitete nustatymas leidžia jums praleisti laiką lauke, vykdant nekilnojamojo tyrimus ir mokymosi techninius aspektus lauko pirmų rankų. Mūsų Aplinkos studijų programa suteikia techninį mokymą in-paklausos karjeros, o daugiausia dėmesio skiriama moksliniais aspektais aplinkos valdymo.

LANKSTUS grafikas

Jūsų patogumui, galite imtis klases on-campus, internete arba hibridinės formatu. Nesvarbu, ar esate suinteresuoti lankyti visą arba ne visą darbo laiką, tai yra už jus laipsnis!... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos East Hartford
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Green River College

Į mokslą perkėlimo laipsnį 1 variantas bendradarbis apima bendrieji kursai, reikalingus pirmųjų-ir antro kurso studentams ir yra skirta parengti studentus planuoja perkel ... [+]

Aplinkosaugos mokslo tyrimas yra susijęs su fizinių ir modifikuotų aplinkoje ir jų sąveiką su biologiniais (įskaitant žmogaus) sistemas. Studentai susipažįsta su aplinkos ir ekologinės kontekste, įskaitant teigiamų ir neigiamų poveikių, ir metodus, analizuoti, sietis, ir išspręsti šias sudėtingas sistemas supratimą. Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti platų akademinių tikslų.

Į mokslą perkėlimo laipsnį 1 variantas bendradarbis apima bendrieji kursai, kurių reikalaujama iš pirmos ir antros kurso studentams ir yra skirta parengti studentus planuoja perkelti į tiksliųjų mokslų srityse, susijusiose su universitete. Tai bus suteikti studentams platų žinių reikia prieš pradedant labiau specializuotų ir viršutinės padalijimo kursus. Mokymo programa neketinama vykdyti bendrojo lavinimo / Universitetas (GER / Gur) reikalavimai, tačiau potencialiems perdavimo mokslų studentams pasirengti įvesti valstybinių universitetų su jaunesniuoju autoritetą, ne tik kreditų, bet ir su pagrindiniais / programos rengimo. Norėdami uždirbti šį laipsnį, studentai privalo baigti 90-metų ketvirtį kreditų kursus sunumeruoti 100 arba didesnis (iš žemiau patvirtintą paskirstymo sąrašą) ir atitikti specifinius platinimo reikalavimus. Ne daugiau kaip 25 procentų kredito reikalavimams gali būti priimami perdavimą / nő- kredito pagrindu. Studentai turėtų žinoti, kad kursai su "pass" klasėse gali neatitikti jų stambių srityje reikalavimus. Studentai turi pasiekti kaupiamasis pažymių vidurkis 2.0, ir uždirbti 24 kreditų, įskaitant paskutinį ketvirtį gyvenamosios vietos, Green River Community College minimumo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Auburn
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Iowa Area Community College

Aplinkos Mokslas Koledžas ... [+]

Aplinkos Mokslas Koledžas

Pirmasis pusmetis

LIT-102 Sudėtis ir kalba man CHM-166 Bendroji chemija aš BIO-202 Biologija aš MAT-210 skaičiavimas * I SDV-199 kolegija Pagrindai

Antras pusmetis

LIT-103 Sudėtis ir kalba II CHM-176 Bendroji chemija II BIO-203 Biologija II MAT-216 skaičiavimas II ^

Trečiojo semestro

PHY-162 kolegija fizika man CHM-263 Organinė chemija I ^ Humanitariniai klasės Socialinių mokslų klasė

Ketvirtąjį semestrą

PHY-172 kolegija Fizika II ^ MAT-156 Miesto statistikos Humanitariniai klasė Socialiniai mokslai klasės Tinkamas matematikos lygis reikalingas prieš įtraukiant bet matematikos klasės. ^ Pasitarkite su perdavimo institucija. Ne visos institucijos reikalauja šį kursą šį svarbų. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mason City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba