Filter
Asocijuotas laipsnis
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios asocijuoto laipsnio studijos - Administravimo studijos

Apdovanotas studentams po vieno iki trijų metų bakalauro studijų, asocijuota laipsnis yra aukštesnis vidurinės mokyklos diplomą. Šie mokslo laipsnius paprastai uždirbo bendruomenės ir technikos kolegijų, bet taip pat gali būti gaunami iš universitetų ir profesinių mokyklų.

Taigi, kas yra asocijuota laipsnis administracijos? Verslo administravimas apima platų spektrą pagrindinė verslo koncepcijas, įskaitant abiejų bendrųjų valdymo funkcijų, kartu su paslaugos susijusios su finansų ir personalo klausimais. Jūs išmoksite strategijas veiksmingai sprendimų priėmimo, planavimo, personalo ir rinkodaros, kad gali būti naudinga beveik bet kokioje darbovietėje, o taip pat studijuoja ekonomiką, apskaitos ir teisės principus, taikomus įmonių tiek didelėms ir mažoms.

Tie, kurie gavo Koledžas administravimo turėti įgūdžių, siekiant padėti valdyti verslą, su daugiau uždirbti potencialas nei diplomas suteikia.Švietimo ir kreditų, gautų taip pat gali būti taikomas bakalauro 's laipsnį kai mokymosi institutų.

Su kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje siūlančių Koledžas programas, specifinio studijų kursą kaina gali labai skirtis. Palyginti kainas tarp mokyklų rasti geriausią programą pagal savo finansinę padėtį.

A karjeros variantų yra atvira tiems, kurie uždirbo Koledžas administracija. Darbdaviai įvairių pramonės šakų vertiname verslo principus tai mokslas suteikia žinių. Daugelis laipsnių turėtojai rasti darbą, raštinės vadovų ir kitų administracijos darbuotojų pareigas. Kitos galimos pozicijos apima County Clerk priežiūros ir apskaitos tarnautojai. Tiems, kurie mėgsta dirbti su žmonėmis, gali rasti darbą žmogiškųjų išteklių departamentuose arba kaip rinkodaros ir klientų aptarnavimo specialistams.

Tiek dieninių ir neakivaizdinių studijų kursai yra siūlomi uždirba Koledžas administravimo daugelyje institutų visame pasaulyje. Tie, kurie su busier grafiko ar ribota prieiga gali norėti ištirti Dabar naršo Švietimas, taip pat. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Administravimo studijos

Campus FP

Šioje mokymo ciklo jums paruoš organizuoti ir vykdyti administravimo ir valdymo personalo, ekonominių ir finansinių operacijų ir informacijos bei patarimų klientams ar va ... [+]

Tikslai

Šioje mokymo ciklo jums paruoš organizuoti ir vykdyti administravimo ir valdymo personalo, ekonominių ir finansinių operacijų ir informacijos bei patarimų klientams ar vartotojams, tiek visuomenei, privatus, priklausomai nuo dydžio ir veiklos bendrovė ir agentūra, laikydamasi nustatytų tikslų, vidaus taisykles ir teisės aktus.

Dalyko programos

Profesionalūs moduliai Pirmieji metai

Bendravimas ir klientų aptarnavimo (200h). Valdymo teisės ir verslo dokumentus (135h). Anglų (160H). Biurų automatizavimo ir informacijos apdorojimo (200h). išsamus procesas verslo (200h). Žmogiškieji ištekliai ir įmonių socialinė atsakomybė (105h). ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Goodwin College

Padaryti savo ženklą - mūsų Koledžas tiekimo grandinės ir logistikos valdymas. Mūsų programa suteiks jums su darbo žinių ir organizacinių įgūdžių, kurie gali būti taikomi ... [+]

Padaryti savo ženklą - Mūsų Koledžas tiekimo grandinės ir logistikos valdymas. Mūsų programa suteiks jums su darbo žinių ir organizacinių įgūdžių, kurie gali būti taikomi visiems gamybos ir logistikos aplinkoje. Jums bus parengtas valdyti pasiskirstymą, inventorių, pakavimo ir sandėliavimo gamybos ir kitų verslo aplinkoje.

Koledžas Tiekimo grandinės ir logistikos valdymas apima tiekimo grandinės valdymo, gamybos planavimo ir kontrolės sistemos, pirkimo, ir fizinio prekių paskirstymo vartotojams pagrindai. Komandinis darbas ir bendravimo įgūdžius bus sustiprintas naudojant problemų sprendimo ir liesos proceso tobulinimo būdus pagerinti sandėlį, paskirstymo ir tiekimo grandinės operacijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rytų Hartfordas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Business College Mitrovica (IBCM)

IBCM viešųjų paslaugų valdymo (PSM) bakalauro programa suteikia studentams galimybę patenkinti šiuolaikinio viešojo sektoriaus valdymo ir reformos iššūkiais. ... [+]

Akademija Professional "(AP) laipsnis viešųjų paslaugų valdymo

Bakalauras viešųjų paslaugų valdymo IBCM

Graduate Management Admission Test arba IBCM viešųjų paslaugų valdymo (PSM) bakalauro programa suteikia studentams galimybę patenkinti šiuolaikinio viešojo sektoriaus valdymo ir reformos iššūkiais. Ji apima socialines, demokratinių ir ekonominių sąvokų, tokių kaip žmogaus teisės, inovacijų, plėtros ir Europos integracijos asortimentą. Mes siekiame aprūpinti mūsų studentams problemų sprendimo mąstyseną ir aiškų vertybių rinkinį, kad padėtų jiems įveikti sunkumus, šiandien susiduria Valstybės tarnautojų ir modernius piliečius.

... [-]
Kosovas Mitrovica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba