Asocijuotas laipsnis kalbomis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LK tikslas - padėti studentams kuo geriau išmokti kalbų Irvine Valley koledže. Mūsų mokymas ir ištekliai yra prieinami visiems studentams, įtrauktoms į mūsų pusės vieneto kalbos konferencijų klasę.

Kinų kalba

Kinų kalba (dar vadinama Hanyu, zhongwen arba huawen) yra Kinijos ir Tibeto kalbos šeimų narė. Maždaug penktadaliu pasaulio kalbų kalba kalbama apie kinų kalbą, todėl ji yra labiausiai suprantama kalba pasaulyje.

IVC Kinijos programa moko standartinį kinų mandarinų, žinomų kaip bendri žodžiai arba tautinė kalba (pu-tong-hua, arba guo-yu), pagrįsta Pekino dialektu. Standartinis mandarinas yra oficiali Kinijos Liaudies Respublikos ir Taivano kalba, viena iš keturių oficialių kalbų Singapūre, ir viena iš šešių oficialių kalbų Suvienytųjų Nacijų Organizacijos. Standartinis Mandarinas taip pat atitinka rašytinių kinų formų - hanzi (kinų simbolius), kurį naudoja visi kinų kalbininkai visame pasaulyje.

Mokytis kinų

Klausymas

Kantrybė yra pirmasis jūsų sėkmės raktas. Ausų išdėstymas gimtąją kinų kalbą ar naudojant garso programas padės priprasti prie šios nepažįstamos garso sistemos. Nesijaudinkite sau, kai sužinojote, kad galite suprasti keletą žodžių.

kalbėjimas

Praktika yra antrasis raktas. Tokios veiklos, kaip praktikuojantis su kinų mokytoju, susivienijimas su kalbos partneriu arba apsilankymas kinų restorane ar rinkoje, gali padėti jums naudoti kalbą ir susikurti savo pokalbį.

Rašymas

Praktikos rašydami kiekvieną personažą mažiausiai 7-10 kartų per dieną, kol galėsite prisiminti. Testavimas savarankiškai išbando save savarankiškai. Kaip rašote, galvok apie garsą ir pobūdį ir pasakyk tai garsiai.

Skaitymas

Dažnai perskaitykite tekstą arba trumpas dalis, kol galėsite perskaityti simbolius be Pinyino pagalbos. Nesijaudinkite, jei rasite keletą neperspūdingų simbolių, grįžkite į praktiką daugiau į žodyną ir skaitykite dar kartą.

ESL ir suaugusiųjų ESL (AESL)

Anglų kalbos kaip antrosios kalbos (angl. ESL) departamentas siūlo anglų kalbos pamokas anglų kalbos įgijėjams, norintiems įgyti sėkmės kolegijoje, jų darbo vietose ir bendruomenėje. Studentai gali užsiimti pamokomis pradžioje, tarpiniais ir aukštesniais lygiais dienos ar nakties metu.

Mokiniai iš visų amžiaus grupių, kultūrų ir išsilavinimo užsirašė į mūsų klases, siekdami pagerinti savo anglų kalbos žinias, kad pasiektų savo unikalų anglų tikslą. Kai kurie mokiniai daro anglų kalbos kursus, kad galėtų tobulėti anglų kalba, norėdami sėkmingai dalyvauti kituose koledžų kursuose, kai kurie iš jų užsiima pamokomis, norėdami rasti arba išlaikyti darbą, o kai kurie mokosi užsiėmimų, kad pagerintų bendravimą su savo šeima, kaimynais, kolegomis ir bendruomene. ESL departamentas yra čia, kad padėtų studentams patenkinti visus jų poreikius.

Mūsų dvi anglų kalbos programos yra pritaikytos studentų ugdymo tikslams pasiekti.

Suaugusiųjų anglų kalbos kaip antrosios kalbos (AESL)

 • Anglų kalbos ir JAV kultūros pamokos, padėsiančios darbe, šeimoje, bendruomenėje ar mokykloje:
  • Kalbėkite su žmonėmis jūsų darbo vietoje arba savo vaikų mokykloje
  • Rašyti asmeninius ar profesionalius el. Laiškus
  • Informacijos paieška internete
 • Ne kredito (0 vienetų)
 • Išlaidos: 19 JAV dol. Mokestis už sveikatos priežiūrą ir vadovėliai bei medžiagos
 • Kursai atitinka 12 valandų per savaitę
 • Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dienos ir vakaro pamokos
 • Klasių tvarkaraščiai skiriasi
  • Atviras įrašas: studentai gali registruotis iki 13-os semestro savaitės
 • Pradžioje, tarpinis ir žemas aukštesnio lygio

Anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL)

 • Akademinis anglų kalbos pasirengimas laipsniui ar pažymėjimui IVC arba perkelti į ketverių metų universitetą:
  • Rašydami pastraipas ir eses MLA formatu
  • Akademinio žodyno mokymasis
  • Tekstų skaitymas ir analizavimas
 • Tiksliniai vienos srities įgūdžių kursai, tokie kaip pokalbiai, gramatika, tarimas, skaitymas ar žodynai
 • Kreditas (3 arba 5 vienetiniai kursai)
 • Išlaidos: 46 JAV doleriai (vienam gyventojui CA) ir 19 JAV dolerių mokesčiai už sveikatos priežiūrą, taip pat vadovėliai ir medžiagos
 • Klasės trunka 3-5 valandas per savaitę
 • Studentai turi užsiregistruoti iki antros (2-osios) semestro savaitės pabaigos
 • Pradinis, tarpinis ir aukštesnis lygis

prancūzų

IVC Prancūzijos departamentas pabrėžia įdomų ir dinamišką mokymą. Mūsų dėstytojai yra labai išsilavinę, patyrę ir aistringi apie prancūzų kalbos ir kultūros mokymą. Mes tikime, kad sąveika yra pagrindinis kalbos mokymosi būdas ir tikslas. Instruktoriai sukuria nepalankią stresą, įdomią aplinką, dėl kurios prancūzai gali pasimokyti. Instruktoriai naudoja tokias veiklas kaip klausymas, atpažinimas, pasikartojimai, dialogai, žaidimai, žaidimai, dainos ir vaizdo įrašai. Šis mokymo stilius yra veiksmingas, o pirmojo pusmečio pabaigoje prancūzai studentai jau gali bendrauti su gimtoji kalba pagrindinėmis temomis. Be to, studentai, įsikūrę prancūzų kalbos pamokose, gauna didelę paramą iš savo instruktorių, Kalbų įsigijimo centre ir Prancūzų besimokančiųjų mini bendruomenėje, kuria užsiima klasė. Prancūzijos 21, mūsų prancūzų kultūros ir civilizacijos klasė yra mokoma internete, anglų kalba ir supažindina studentus su prancūzų kultūros pagrindais.

 • Prancūzijos 1 ir 2, mūsų pirmieji pradedantiesiems prancūzų klases, sutelkiame dėmesį į klausymą ir bendravimą bei ugdomi kalbinių įgūdžių kasdieniame gyvenime.
 • Prancūzijos 3 ir 4 m., Mūsų antrieji metai, tarpinės prancūzų klasės toliau daugiausia dėmesio skiria bendravimui, suteikiant erdvę labiau pažengusiai gramatikai ir žodynui.
 • Prancūzijos 10 ir 11 yra pokalbių klasės ir suteikia galimybių tobulinti ir praktikuoti žodyną, tiesiogiai prijungti studentus su bendruomenės prancūzišku ir frankofoniu žmonėmis bei organizacijomis ir leisti laisvai kalbėtis prancūziškai.

Japonų kalba

Japonijos programa "Irvine Valley College" 2006 m. Gegužės mėn. Buvo patvirtinta Kalifornijos bendruomenių kolegijų kanclerio, kaip viena iš užsienio kalbos specialistų AA laipsnio. Šiuo metu siūlome tris lygių klases: pradžios japonų (JA1 ir JA2), tarpinių japonų (JA3 ir JA4) bei išankstinių japonų (JA5); Ir pokalbio klasė, intermediate Conversational Japanese (JA10).

Be kalbų klasių mes siūlome kultūrines klases "Japonijos kultūros pristatymas" (JA21) ir "japonų anime ir manga" (JA23), kurie vyksta anglų kalba ir nagrinėjami įvairūs Japonijos kultūriniai aspektai. Šios klasės siūlomos kaip DE (online) kursai per reguliarų semestrą ir buvo labai populiarus, o studentai skatinami anksti užsiregistruoti.

Mes turime keletą papildomų instruktorių, kurie naudoja komunikacinius metodus, o studentai, kurie siekia Japonijos ese major in AA laipsnis, gali baigti visus reikalingus kursus Irvine Valley koledže per dvejus metus; JA1-4 ir JA21 (kultūros klasė). Mūsų pradinio lygio pamokos siūlo linksmą ir energingą interaktyvią Japonijos mokymosi patirtį, ir mes stengiamės, kad mokymosi procesas būtų lengvas ir malonus.

Kalbos kursai yra vykdomi japonų kalba, o studentai mokosi japonų rašymo ir skaitymo sistemos per pirmąsias kelias savaites. Tačiau daugiausia dėmesio skiriama kalbėjimui ir supratimui apie japonų kalbas, kurias kalba gimtoji kalba. Mes skatinome studentus kalbėtis su gimtojomis kalbomis, nors jų gramatika nėra tobulas. Norėdami sustiprinti ir išplėsti galimybę kalbėtis ir išgirsti vietinius japonų kalbos, instruktoriai įdarbina japonų mokinius, kad jie galėtų dalyvauti ir padėti klasėje. Mes taip pat įtraukiame pokalbių sesijas su gimtojomis kalbėtojomis prieš klasę arba po jos.

Kultūros samprata yra dar vienas svarbus kalbos įgijimo veiksnys. Per klasę mokiniai taip pat mokysis skirtingų kultūrinių aspektų, kurie yra glaudžiai susiję su kalba.

Gestų kalba

Departamentas siūlo kursus nuo pradžios iki aukštesnio lygio prancūzų kalba ir pradedamas vidurinio lygio kursais kinų, japonų ir ispanų kalbomis. Be to, departamentas siūlo kursus "American Sign Language" visais lygmenimis tiems, kurie nori plėtoti įsisavinimo ir išraiškingus įgūdžius bendravimui su klausos sutrikimais. Visi kursai yra skirti ugdyti studento klausymo supratimą, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius, taip pat pateikti bendrą civilizacijos ir kultūros apžvalgą. Visų kalbų mokymo programa apima žemesnio lygio mokymo kursus, kurie gali būti perduodami ketverių metų kolegijai ar universitetui.

Pagrindinis

Studentai, kurie užsienio kalbos pagrindus žemesnio lygmens lygmenyje, sutelkia dėmesį į mokymąsi suprasti, kalbėti, skaityti ir rašyti užsienio kalbą. Proceso metu studentai ugdo išsamesnį pasaulio supratimą ir įgyja įžvalgų apie savo sudėtingumą - kultūriniu, politiniu, ekonominiu ir socialiniu požiūriu. Žinoma, kadangi mūsų pasaulis auga vis labiau tarpusavyje ir tarptautinės kelionės yra lengvai pasiekiamos, užsienio kalbos žinios bus naudingos visiems.

Irvino slėnio kolegijos studentai gali pasirinkti prancūzų, japonų ar ispanų kalbą. Fakultetas rekomenduoja, kad didžiosios bendrovės nepasirinktų kalbos kursų, kad atitiktų meno ir kalbų bendrojo lavinimo reikalavimus, o vietoj to pasirenka kurso į vieną iš meno, kuris juos domina.

ispanų

Ispanijos departamentas "Irvine Valley College" kviečia Jus tapti mūsų dinamiškos ir interaktyvios Ispanijos programos dalimi. Visos mūsų klasės vyksta ispaniškai. Mūsų dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos, naudodamiesi vaizdais, objektais ir garso efektais, perteikdami prasmę be angliško kalbos ir naudodami muziką, žaidimus, pora ar grupinę veiklą, kad galėtumėte praktikuoti ir perskaityti ispanų kalbos žodyną. Vienintelis būdas sklandžiai mokytis ispanų kalba turi būti apsuptas kalbos garsų ir turi daug galimybių girdėti ir kalbėti!

Ispanijoje 1 ir 2 pabrėžiamas mokymasis suprasti naciai kalbančius ir parašytus ispanus ir išreikšti save pagrindinėmis situacijomis. Ispanijoje 3 ir 4 kalbų ispanų kalba vis dar yra dėmesio, nes pateikiama išsamesnė gramatika ir sudėtingesnės skaitymo medžiagos. Ispanijos 10 ir 11 yra antrosios klasės kursai, daugiausia dėmesio skiriant pokalbiams. Abiejuose kursuose muzika, naujienų laikmenos ir filmai naudojami siekiant pagerinti studentų pagarbą ispanų kultūrai ir sustiprinti kalbėjimo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau