Asocijuota Taikomojo Mokslo Informatikos

Wallace State Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Asocijuota Taikomojo Mokslo Informatikos

Wallace State Community College

Kompiuterių Mokslinė programa yra skirta parengti studentus darbo vietų pramonės ar verslo, daugiausia dėmesio skiriant smulkaus verslo kompiuterių aplinkoje. Programa siūlo keturių variantų: "Cyber ​​Security / Kompiuterių teismo Technologijos, programavimas, programinės įrangos palaikymą (Help Desk) ir Internetas / Tinklas technologija.

Kompiuterių saugumo specialistai gali planuoti, koordinuoti, įgyvendinti ir organizacijos informacijos saugumo. Šie darbuotojai gali būti paprašyta šviesti vartotojus apie kompiuterių saugumą, diegti saugumo programinę įrangą, stebėti už saugumo pažeidimus tinklą, atsakyti į kibernetines atakas, o kai kuriais atvejais, rinkti duomenys ir įrodymai turi būti naudojami baudžiant elektroniniais nusikaltimais. Kompiuterinių saugumo specialistų atsakomybė išaugo per pastaruosius metus, nes buvo didelis padidėjimas kibernetinių atakų duomenų ir tinklų skaičius.

Kompiuterių programuotojai rašyti, testą ir išlaikyti išsamias programas, kad kompiuteriai turi vadovautis atlikti savo funkcijas, o taip pat suvokti, dizainas, ir išbandyti loginį struktūras, kaip spręsti problemas, kompiuterius. Kompiuterinės programos pasakyti kompiuterį, ką daryti - kokia informacija identifikuoti ir prieiga, kaip ją apdoroti, ir kokią įrangą naudoti. Daugelis programuotojų atnaujinimas, remontas, modifikuoti ir išplėsti esamas programas.

Kompiuterių palaikymo specialistai ir Help-desk technikai teikti techninę pagalbą, paramą ir konsultacijas klientams ir kitiems vartotojams. Šie Troubleshooters interpretuoti problemas ir teikti techninę paramą įrangos, programinės įrangos ir sistemų.

Tinklo administratoriai dizainas, įdiegti ir palaikyti organizacijos vietinis-tinklo (LAN), "wide-area tinklo (WAN), tinklo segmente, internetu ar intraneto sistema. Jie teikia dienos į dieną Vietoje administravimo paramą programinės įrangos naudotojams apie darbo įvairiose terpėse. Jie palaikyti tinklo techninę ir programinę įrangą, analizuoti problemas ir stebėti tinklo, siekiant užtikrinti jo prieinamumą sistemos naudotojams.

Karjera Outlook

Darbo perspektyvos turėtų būti geriausias kolegijų absolventams, kurie iki šiol su naujausiais įgūdžius ir technologijas. Darbdaviai toliau sieks kompiuterių specialistus, kurie turi tvirtą fone pagrindinių kompiuterinių įgūdžių, kartu su gerų ir bendravimo įgūdžių.

Mediana metinis darbo užmokestis į kompiuterių mokslo srityje buvo $ 102,190 nuo 2012 gegužės mėn. Užimtumas kompiuterių ir informacinių mokslininkų augs 15 proc nuo 2012 iki 2022, greičiau nei visų profesijų vidurkį. (Šaltinis: US Department of Labor Darbo statistikos biuras)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
5 semestrus
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla