Asocijuota taikomojo mokslo inžinerijos technologija

Wallace State Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Asocijuota taikomojo mokslo inžinerijos technologija

Wallace State Community College

Wallace valstijos bendruomenės koledžas inžinerijos technologijų programa numato kelias suteikti jums galimybę pamatyti, kur tiksliai tilptų į inžinerijos pasaulyje. Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie domisi inžinerinės technologijos laipsnį. Yra karjeros, kur jūsų biure yra naujos kelio, tiltas, pastatas, namų apyvokos montavimas, ar kitų stambių infrastruktūros projektų sąrašą. Yra karjeros, kurioje dirbate į biurą oro kondicionieriumi komfortą.

Technikai parengti techninius brėžinius ir planus gamybos ir statybos darbuotojų naudojamos sukurti viską nuo pagamintų produktų, pavyzdžiui, žaislai, skrudintuvai, pramoninių mašinų ir erdvėlaivių struktūromis, kaip antai namų, biurų pastatų ir naftos ir dujų vamzdynams. Technikai brėžinius teikti vizualinius gaires, parodyti techninius duomenis apie gaminių ir konstrukcijų, taip pat nurodyti matmenis, medžiagas ir procedūras. Dauguma technikai naudoti automatizuoto projektavimo (CAD) sistemomis parengti brėžinius.

Daugelis technikai dirbti architektūros, inžinerijos, ir susijusių paslaugų įmones, kurios dizainas statybos projektai arba atlikti kitus inžinerinius darbus pagal sutartį už kitų pramonės šakų. Darbas taip pat yra gamybos pramonėje, pavyzdžiui, mašinų, metalo, kompiuterių ir elektronikos, ir transporto įrangos, įskaitant aviacijos produktų ir jų dalių gamyba, laivų ir laivų statybos. Kiti dirba statybose, vyriausybės, didmeninė prekyba, ir komunalinių paslaugų arba yra savarankiškai dirbantys asmenys.

Galimybės yra geriausias asmenų bent dvejus metus povidurinio mokymo inžinerijos technologijų ir didelių įgūdžių ir patirties, naudojant CAD sistemas, kartu su gerai išvystyta rengimo ir mechaninių piešimo įgūdžius, žinias rengimo standartus, matematikos, mokslo ir inžinerijos technologija.

Pramonės augimas ir vis sudėtingesnių dizaino problemas, susijusias su naujų produktų ir gamybos procesų padidins inžinerijos technikas paslaugų paklausą. Technikai su CAD patirties lūžo iš tradicinių rengimo vaidmuo ir vis nereikia dirbti tradiciškai atlieka inžinierių ir architektų, taip pat didėja paklausa inžinerijos specialistų.

Karjera Outlook

Darbo užmokestis inžinerijos specialistų skirtis specialybės ir atsakomybės lygio. Metinis darbo užmokestis architektūros ir civilinės technikai pasiekė daugiau nei 47.560 $ 2012 su panašiais skaičiais mechaninės inžinerijos technikai uždirba daugiau nei $ 51,980, o elektros ir elektronikos technikai uždirba daugiau nei $ 57,850. (Šaltinis: US Department of Labor Darbo statistikos biuras)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
5 semestrus
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla