Asocijuota Taikomųjų Mokslų Elektronikos Technologijos

Wallace State Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Asocijuota Taikomųjų Mokslų Elektronikos Technologijos

Wallace State Community College

Elektronikos technologijų programa yra skirta parengti studentus pradinio lygio užimtumą įvairiose srityse, elektronikos srityje su tvirtu pagrindu ankstyvo pažangos ir skatinimo. Mokymas pasiekiama tradicinės paskaitos ir demonstravimo klasėje, taip pat naudojant hibridinį formatą kompiuterinis ir interneto pagrįstas mokymas. Rankos laboratorinių pratimai sustiprinti sąvokas, kuriems kursuose ir stiprinti sąvokas pridedant realaus pasaulio trikčių šalinimo, techninės priežiūros ir remonto patirtį.

Karjera Outlook

Absolventų Electronics Technology programos yra elektroniniai technikai ir yra kvalifikuoti (priklausomai nuo pasirinkimo baigtas) patekti į visas darbo jėgos, kuri reikalauja žinių ir supratimą apie pagrindinių elektronikos principų, pavyzdžiui, sritis: biomedicinos technikas, pramonės elektroninės technikas, ryšių technikas, elektros gamybos ir techninės priežiūros ar remonto technikas. Nuo robotų ir pramoninės priežiūros technikai biomedicinos įrangos technikai ryšių ir remonto technikai, pagrindines sąvokas elektros ir elektronikos, taip pat labiau pažengusiose klasių pagal programą, bus užtikrinta, daug žadančią ateitį absolventų beveik bet pažangios technikos srityje.

Pavyzdžiai darbo vietų, kad reikia šios pakopos: atominė elektrinė operatoriai ir priežiūra, Elektronika Technician, inžinerija Technician, Biomedicina įranga Technician ir ryšių specialistas. Iš laisvų darbo vietų absolventams įvairovė yra labai įvairi.

Galimybės yra geriausias studentams, užpildyti Taikomosios mokslo laipsnį bendrininkų, bet liudijimas yra siūloma. Kadangi technologija tampa vis labiau ir labiau sudėtinga, darbdaviai ir toliau sieks tų, kurie yra kvalifikuoti naujausiomis technologijomis ir yra pasirengę mokytis ir dirbti su naujomis technologijomis.

Mediana metiniai atlyginimai asmenims į 2011 m srityje buvo 56.900 $, su didžiausia 10 proc elektronikos technikai uždirba daugiau nei $ 81,700. (Šaltinis: US Department of Labor ir statistikos)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
5 semestrus
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla