Asocijuota taikomųjų mokslų baudžiamojo teisingumo

Wallace State Community College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Asocijuota taikomųjų mokslų baudžiamojo teisingumo

Wallace State Community College

Policijos pareigūnai ir detektyvai palaikyti viešąją tvarką, rinkti įrodymus ir informaciją, ir atlikti tyrimus bei priežiūrą. Wallace narė nustato teisėsaugos pareigūnams reikiamų įgūdžių atlikti kasdienius tyrimus. Yra išskirta teismo medicinos ir kriminalistikos, ypatingą dėmesį skiriant nuo laboratorinės praktikos naudojamų plėtoti tyrimo įrodymus. Absolventai eiti karjeros tokio darbo, kaip policijos pareigūnas, žaidimų prižiūrėtojas, patikslinimus pareigūno ar probacijos pareigūnas. Kai kurie darbai reikalauja ketverių metų laipsnį, bet dvejų metų asocijuotos įmonės laipsnis yra viskas, ko reikia daugelyje policijos padaliniuose.

Kriminalistika technikai tirti nusikaltimus rinkti ir analizuoti fizinių įrodymų. Dažnai jie specializuojasi tokiose srityse kaip DNR analizės ar šaunamojo ginklo egzaminui. Kai baudžiamosios bylos atvykti į bylos nagrinėjimą, kriminalistinių technikai gali duoti parodymus apie konkrečias laboratorinių tyrimų, nustatant ir klasifikuojant medžiagas, medžiagas ir kita surinkta ne iš nusikaltimo vietos įrodymų.

Teisėsaugos institucijos yra skatinti pareiškėjus imtis povidurinio mokyklos mokymo teisėsaugos susijusius dalykus. Daugelis junior aukštesniosiose mokyklose, kolegijose ir universitetuose pasiūlyti programas teisėsaugos ar teisingumo vykdymo. Kiti kursai naudingi rengiasi teisėsaugos karjeros apima apskaitos, finansų, elektros inžinerijos, kompiuterių mokslo, užsienio kalbų.

Karjera Outlook

Būsimieji kriminalistinių technikai gali įsigyti gerą karjerą pasirengimą per dvejų metų formaliojo mokymo. Daugelis darbdavių pirmenybę pareiškėjams, kurie bent dvejus metus specializuotoje mokymo ar asocijuota laipsnis. Tai dviejų metų asocijuotos laipsnio programų skaičius yra sukurta siekiant suteikti lengvai perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete.

Už viešosios paslaugos per teisėsaugos darbo galimybė yra patraukli daugeliui, nes darbas yra sudėtingas ir apima daug asmeninės atsakomybės. Pareiškėjai su kolegijos mokymo policijos mokslo, karinės policijos patirtis, arba abu turi būti geriausias galimybes.

Darbo vietų kriminalistikos technikai tikimasi padidinti daug sparčiau nei vidutiniškai. Darbo ieškantys asmenys, kurie nuėjo uždirbti ketverių metų laipsnį teismo medicinos mokslo patiks geresnes galimybes nei su dvejų metų studijų. Mediana metinis darbo užmokestis policijos pareigūnams buvo 56.980 $ per metus 2012 gegužės mėn. (Šaltinis: US Department of Labor Darbo statistikos biuras)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
5 semestrus
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Hanceville, Alabama
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla