Read the Official Description

Taikomosios mokslo (AAS) kino ir žiniasklaidos produkcija programa bendradarbis yra skirta studentams, kurie aistringai apie vizualinę komunikaciją per filmavimo ir medijų meno ir kurie turi didelį norą tapti visiškai įsitraukti į kino ir žiniasklaidos pramonės. Ar tai, kaip jums skamba? Jei taip, AAS laipsnį Compass kolegijoje gali būti būtent tai, ko Jūs ieškote!

ILS programa suteikia skubos ir išsamų tyrimą apie kino ir medijų meno pramonėje, apimantis pirminį Gamyba, gamybos, postprodukcijos bei kitų vizualinės komunikacijos elementus. Programa susideda iš trijų sąlygų ir a 60 kredito valandos turi būti ne mažiau už baigimo. Terminas 1 yra sudaryta iš 22 kredito valandos ir 16 savaičių instrukcija. Terminas 2 susideda iš 24 kredito valandos ir 16 savaičių nurodymu taip pat. Terminas 3, sudaryta iš 16 kredito valandos ir 18 savaičių nurodymu, yra galutinis terminas AAS laipsnį.

Programos tikslai: ILS studijų

Kompasas kolegijos pradinio ugdymo tikslas yra mokyti studentus, filmavimo ir medijų meno, suteikiant jiems kūrybinių įrankių, reikalingų sėkmingai pramogų industrijos. CCCA istorija orientuotas mokymo ir mokymą yra integruota, projektų orientuota ir hands-on ". Per šį visapusišką požiūrį, studentai mokytis ir taikyti raštu ir gamybos bei elementų, reikalingų būti sėkmingas kino ir medijų meno pramonei procesui. Norėdami atlikti šį, CCCA suteikia programos tikslus mūsų studentų įvairovė.

Kompasas kolegijos ILS programa suteikia studentams būtinų kompetencijų pradinio lygio užimtumą, pirma, suprasti kino ir medijų gamybos elementus, ir, antra, praktikuojančių elementus. Kai kurie iš įgūdžių Studentai mokysis šioje programoje yra galimybė - sukurti filmą nuo idėjos iki vietas ir pateikti patikrą šeima, draugais ir visuomene.

  • Funkcija, kaip prisidedančios nario gamybos komanda.

  • Suprasti kino kūrimo komunikacijos ir kultūros santykį.

  • Build pagrindinius santykius su klasės nariais, absolventai, ir profesionalams.

  • Suprasti pagrindinius reikalavimus kiekvienos pirminės filmas katedros vedėjas: rašytojas, prodiuseris, vienetai Gamybos direktorius, 1. direktoriaus pavaduotojas, direktorius fotografija, tėvukas, lauko garsu, meno vadovas ir raktas rankena.

  • Kurti ir praktikos įgūdžių rinkinių, reikalingų užimtumui ir toliau akademinio mokymosi, kaip antai: - Bendrauti ir tinklų profesinėje aplinkoje - problemų sprendimo - aiškiai Išreikšti kūrybines idėjas - Bendradarbiavimas su ir / arba ketinama komandos narius atliekant konkrečias užduotis - Gebėjimas tyrimų ir patvirtinkite temas ir idėjas - nustatant tikslus - tiek asmeninių ir profesinių - suvokti idėjas ir nuomones prisidėjo asmenų.

Taikymo reikalavimai

Kompasas kolegija kino meno priima paraiškas iš studentų, kurie nori išmokti kino procesą ir kurie vairuoti įgyvendinti įgūdžius jie sukurti. Priėmimo vyksta etapais, kol visi kohortos sėdynės užpildyti. Tačiau prioritetas dėmesys bus skiriamas pareiškėjams, kurie baigė savo portfelį ir paraišką iki balandžio 1 d. gauti po balandžio 1 Prašymai bus svarstomi, jei yra laisvos vietos. Kviečiame skambinti ir patikrinti prieinamumą bet kuriuo metu.

Šiuo metu mes siūlome vieną pradžios datą per metus - rugsėjo - bet nėra laukti taikyti jausmas! Jei esate aukštosios mokyklos vyresnysis arba už jos ribų, nereikia laukti! Jei filmavimui yra jūsų aistra ir jį žinote, tai niekada anksti pateikti savo prašymą dėl peržiūros. Programos yra prieinami atsisiųsti dabar.

Pilnas paraiška apima: 1. Paraiškos forma pildo ir pasirašo studentas 2. Negrąžinamas $ 25 mokestis už paraišką 3. Oficialus vidurinės mokyklos stenograma (su baigimo datą) arba įrodymo apie Ged 4 d. Kolegija stenograma (-ai) iš anksčiau dalyvavo kolegijose arba universitetuose (Studentai turi užpildyti šią formą, jeigu jie nori perkelti kreditus iš kitą įstaigą) 5. ACT arba SAT testo rezultatai (CCCA anketa AKTAS kodas yra 6098 ir atsisėdo kodas yra 5933) 6. Du esė (250 + žodžiai kiekvienas) 7. Akademinė rekomendacija Forma 8. Simbolių rekomendacija Forma 9. Darbai kūrybiniam darbui susiję su kino ir ne kino darbas 10. In-asmens ar telefono interviu su CCCA Priėmimo atstovo Kai visi Priėmimo reikalavimai buvo įvykdyti, pareiškėjai gaus rašytinį pranešimą apie jų programą priėmimo statusą. Priėmimo komitetas Atsiliepimai programas, o pareiškėjas yra informuojamas apie jo ar jos priėmimo būseną per keturias savaites nuo paraiškos reikalavimų įvykdymą. CCCA pasilieka teisę atsitiktinumui paraiškos minimum ir reikalavimus bet kuriuo metu.

Anketos reikalavimai

Portfelio tikslas yra leisti darbuotojams ir fakulteto Compass kolegijos gauti, kas esate jausmą ir ten, kur esate savo kelionę, kaip menininko. Jis skirtas parodyti mums savo kūrybinius ir meninius talentus ir dalintis savo patirtimi su mumis. Do not be shy. Dabar pats laikas parodyti savo geriausią darbą!

Pilnas portfelis turėtų apimti šiuos veiksmus: 1. Iš dviejų kino elementų, susijusių su minimalios. Tai gali apimti jokių filmų, scenarijus, procedūros, dokumentika, video, muzika, gamybos eskizus ir / arba maketų ir tt

  1. Iš dviejų ne filmas minimalus susiję, kūrybinės daiktai: Tai gali būti fotografija, tapyba, skulptūra, poezija, kūrybinio rašymo, pastatai, muzika, ar kitą kūrybinį įmonę.

Prašome nurodyti pastabas dėl pozicijos laikėte į kiekvieno projekto (ty rašytojas, redaktorius, aktorius, fotografas, režisierius, ir tt). Kiekvienas savo portfelį punktas taip pat turėtų būti ženklinami su savo pavadinimu. Priėmimo peržiūros komitetas daro atsižvelgti į portfelio pristatymą (ranka vs atspausdintos, Loose dokumentai vs rišamosios medžiagos / aplanko, ir tt).

Pastaba: Prašome neapima Flash diskai, originalus meno kūrinių, ar fotografijos ir tt kad tu nori, kad grįžo į jus, kaip mes negali būti atsakinga už originalių medžiagų. Vietoj originalių gabalų, kviečiame pareiškėjo pateikti kino darbą, susijusį su DVD arba internetu nuorodos. Ne filmas susijęs darbas (skulptūra, tapyba ir tt), gali būti fotografuojami ir nuotraukos gali būti pateiktas vietoj originalo prekę nėra. Pateikdami kūrinius tokiu būdu neturės įtakos sprendimo dėl priėmimo komandos rezultatus.

Portfeliuose gali būti pateikiami įvairiais būdais:

Pateikimo PAŠTU

Jungtinių Valstijų pašto tarnyba UPS, FedEx ", ar kitas vežėjas Visos terpės, įskaitant scenarijus ir kūrybinio rašymo, gali būti pateikiami į vieną DVD (nebūtinas, gali būti pateikiami atskirai, jeigu pageidaujama).

Pastaba: Įsitikinkite, kad patvirtintumėte, kad visi žiniasklaidos pateiktais diskų ir kad visi diskai yra aiškiai paženklintos pareiškėjo vardu ir kontaktinę informaciją. Taip pat atminkite, kad pareiškėjas turi pateikti pastabas dėl įvykusio kiekvieno projekto padėtį. Ji gali būti įtraukta kaip dokumentą, susijusį su disko arba ant atskiro popieriaus lapo įtrauktos į diską.

Pateikimo E-mail

Jūs galite e-pašto portfelio medžiagų Priėmimo tarnybai. Prašome naudoti .pdf arba "jpeg" formato formatus ir aiškiai pavadinimą kiekvienas dokumentas tokiu formatu: lastname_firstname_nameofapplicationcomponent (ty esė, filmai susiję, ir tt) Taip pat gali siųsti mums nuorodos į interneto vaizdo medžiagų, naudojant Vimeo ar "YouTube".

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
- kaina už kredito valandos $ 485
By locations
By date