Oficialus aprašymas

Mes džiaugiamės jūs galvojate apie tapimą Hiwassee bendruomenės! Mes esame čia, kad padėtų jums nieko ir viskas, ko jums reikia. Mes norėtume atsakyti į visus klausimus, kurie jums gali turėti apie kolegiją iš akademikai prieinamumo ir už jos ribų.

Mūsų universitete išaugo nuo vos septynių akrų didesniu miesteliu, kurį sudaro aštuoniolika pastatų, esančių 400 akrų.

Universiteto Lygiagretus Koledžas programa yra du pirmuosius metų tipiškas ketverių metų kolegijoje ar universitete programą. Studentai, dalyvaujantys šioje programoje, yra tie, kurie tikisi perkelti į kitą vyresnysis institucijos po jų baigimo Hiwassee kolegija. Dailės ar bendradarbis Mokslo laipsnis bendradarbis yra apdovanotas. Fakultete ir darbuotojai Hiwassee kolegija glaudžiai bendradarbiauti su mūsų studentais ir su kaimyninėmis kolegijose ir universitetuose, siekiant užtikrinti sklandų ir tikslų perdavimą kreditų. Kolegija palaiko kurso-bycourse perdavimo ekvivalentiškumo lenteles su daugeliu ketverių metų kolegijose ir universitetuose palengvinti perkėlimą ir padėti studentui ir jo / jos konsultantu akademinę programą plėtrą. Komisija, pasikonsultavusi su patarėjais, studentai gali sukurti individualų studijų programą, kad atitiktų savo tikslus ir interesus tokiose srityse kaip Sąjungininkų sveikatos, verslo, švietimo, laisvųjų menų, muzikos, mokslo ir Pasirengimo specialistas. Universitetas Lygiagretus Koledžas programa siūlo Kolegijos gali būti keičiami, siekiant geriau patenkinti studentų poreikius ir prisitaikyti vyresniosios institucijos, į kurią studentas tikisi perduoti reikalavimus. Tačiau priimant bet kokius mokymo programos pakeitimus, studentas turi būti tikri, kad užbaigti visas bendrojo lavinimo kursus, reikalingus baigimo.

MUZIKA

Kurso aprašymas

1030 - Muzika įvertinimas

A muzikos istorijos tyrimas Vakarų civilizacijos įskaitant solo ir liaudies instrumentų ir tautinių ir liaudies tradicijų. Apima muziką iš baroko, klasicizmo, romantizmo ir XX a. Trys valandos kreditas. Rudenį ir pavasarį.

1115 - Istorija Rock

Istorinė apžvalga rokenrolo muzikos ir kaip socioekonominiai ir kultūriniai veiksniai XX amžiuje suformavo muziką. Studijų ir įvertinimas roko muzikos, jos ištakas ir raidą nuo 1890 regtaimo per dabartį. Trys valandos kreditas. Pavasaris. Siūloma, kiek reikia.

1200-1210 - Muzika teorija I ir II

Pagrindinis supratimas apie notacijos elementai, pagrindinių parašų, svarstyklės ir harmonijos pagrindai per triadomis, septintojo akordais, moduliacijas, ir antrinių dominantų. Apima pratimus raštu ir analizės muzikos iš baroko per XX amžiuje. Turi būti imamasi iš eilės. Studentai turi išlaikyti egzaminą raštu norint įregistruoti šį kursą arba turėti išankstinį sutikimą instruktorius. Trys valandos kredito kiekvieno semestro.

1220 - pagrindai muzikos

Tiems studentams, kuriems reikia taisomųjų darbą svarstyklės, atkreipkite dėmesį, pripažinimą, ritmas skaitymo ir pagrindinius parašų. Bus reikalaujama iš tų, kurie neturi praeiti egzaminą muzikos teorijos 1200. Trys valandos kreditas. Kristi.

2120-2130 - Ausų mokymo

Sukurta plėtoti žinias, nustatant melodines, Lieknas, ir ritmiški pavyzdžių. Turi būti imamasi iš eilės. Viena valanda kredito kiekvieną semestrą.

2200-2210 - muzikos teorijos III ir IV

Muzikos 1200 ir 1210 tęsinys, pabrėžiant analizavimo, partwriting, Neapolio akordais, papildytos šeštą akordai, ir kiti metodai, kompozitorių baroko naudojamas per XX amžiuje. Prielaida: Muzika 1200 ir 1210. Trys valandos kredito kiekvieno semestro.

2910-2920 - Istorija muzikos

Išsamus tyrimas muzikos raidą nuo pirmųjų graikų ir ankstyvųjų krikščionių bažnyčios per dvidešimto amžiaus muzikos. Muzika 2910 apima muziką 1750; Muzika 2920 apima muziką iš 1750 per metu. Visų pirma skirtas muzikos didžiųjų, bet yra atvira kitoms suinteresuotoms ir kvalifikuoti studentams. Kursai turi būti imamasi iš eilės. Trys valandos kredito kiekvieno semestro.

2900/3900 - specialieji Temos

Skirta studentams, kurie nori studijuoti sritis nepasiūlo reguliariajame mokymo programą arba kartu su reguliariais aukos. Turinio skiriasi. Paprastai tris valandas kredito, bet gali skirtis. Nesiūloma reguliariai.

3380 - Pasaulio muzika

Nagrinėja muziką iš ethnomusicalogical perspektyvos, sutelkiant dėmesį į muzikos atlikimo ir muzikos, kultūros tarpusavio, ir kasdieniame gyvenime. Kursas apklausos muziką iš įvairių kultūrų per iš atvejų tyrimų serijoje. Trys valandos kreditas.

1

Tikras gyvenimas.

Hiwassee College yra vieta, kur mokymasis yra klasėje, tačiau dar svarbiau tai ateina iš realaus pasaulio patirtį. Jūs galite būti nustebinti, kiek mažai jūs matote stalas priešais jus. Mokymasis yra daugiau nei rankų. Tai realus gyvenimas.

Nuotykių.

Su kiekvieno kampo tu savo ruožtu, jūs rasite nuotykius. Atletiškas jūsų dalykas? Mes turime beveik kiekvienas sporto prieinama ir visada ieškome talentingų naujų sportininkų. Daugiau laukui tipas? Čia galite rasti sau plukdymas žemyn Rapids upę, žygiai sudėtinga takas, arba tiesiog atsižvelgiant į gražus kraštovaizdis didybę.

Toliau pateikiamas sąrašas kolegijose ir universitetuose yra įrodyta, kad jie bus priimti Hiwassee Koledžo kreditus arba kaip tiesiogiai perdavimo arba kiekvienu konkrečiu atveju atskirai. Tai nėra išsamus sąrašas, tačiau jis yra puikus rinkinys galimybių studentams, kurie uždirba dvigubus lankomumo kreditus.

 • Brevard kolegija
 • Bryan College
 • Karson-Newman universitetas
 • Krikščionių broliai universitetas
 • Clemson universiteto
 • Cumberland universitetas
 • Rytų Tenesio valstybinis Univeristy
 • Emory & Henry kolegija
 • Ajova Centrinė Community College
 • Kentukio valstijos universitetas
 • Lincoln Memorial "universitetas
 • Maryville kolegija
 • Milligan kolegija
 • Samford universitetas
 • Sankt Peterburgas kolegija
 • Tenesis technologijos universitetas
 • Tenesis Wesleyan koledžas
 • Trevecca Nazareto universitetas
 • Trine universitetas
 • Tusculum kolegija
 • Universitetas Cumberlands
 • Tenesio universitetas-Chattanooga
 • Tenesio universitetas-Knoxville
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų HIWASSEE COLLEGE »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date