Asocijuota mokslo versle

Emirates College for Management & Information Technology

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Asocijuota mokslo versle

Emirates College for Management & Information Technology

Bendradarbis Mokslas verslui

Mokslo bendradarbis verslas yra dvejų metų 61 kreditų studijų programa, kuri siūlo reikalingų tyrimų bendrojo lavinimo, pagrindinė veikla funkcinių sričių ir pasirenkamuosius kursus seka. Mokymo programa yra skirta išmokyti studentus su išsamių žinių apie verslo ir valdymo įgūdžius, kurių reikalauja šiandienos darbdavių.

Programa turi du pagrindinius tikslus:

  • jis rengia studentų pradinio lygio karjeros vyriausybinių organizacijų, verslo korporacijų, viešojo ir privataus sektorių.
  • jis rengia studentų viršutinio lygio bakalaureato studijas JAE ar užsienyje užbaigti likusius dvejus metus studijų, po kurių bakalauro laipsnį.

Darbo galimybės:

Baigusių šią programą galite rasti karjeros galimybes daugelyje sričių, pavyzdžiui, verslo plėtros, žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros ir prekės ženklo valdymas, projektų valdymas, verslumas, apskaitos ir finansų, kt įvairovė. Praeities baigęs šią programą dirba valdžios sektoriaus, pavyzdžiui, imigracijos, policijos, kariuomenės, RPS, savivaldybės ir oro uostas, ir tt, ir privačiame sektoriuje, kaip antai DUBAL, Emirates Airline, bankai Al Futtaim grupės, Jumeirah Group Emmar, Aldaar ir tt

ASB Gyvenimo struktūra

Bendrojo lavinimo kursai (25 kredito valandos required)

Verslo Pasirenkant Kursai (privaloma 6 kreditai valandos)

Pagrindiniai Verslo kursai (reikalingas 30 kreditų)

Bet du kursus iš šių pasirenkant yra privalomi.

Studentas turi turėti JAE bendrojo lavinimo mokyklos baigimo pažymėjimą (visi srautai yra priimtinas) vidutinis balas 60% ar daugiau, arba lygiavertę kvalifikaciją iš užsienio atestuojama taikant prie Ūkio ministerijos. Be to, minimalus TOEFL lygiavertis rezultatas 500 PBT, 61 IBT arba IELTS juostos 5,0 arba kitos lygiavertės standartizuotas anglų kalbos testą pagal MOE patvirtino nereikia. Studentams, neturintiems TOEFL rezultatas 500, ECMIT turi intensyvų anglų kalbos mokymo programa, kuri rengia studentus egzaminui.

Mokestis už mokslą yra 890 AED kredito Paslaugų mokesčiai, apimančios priėmimą, studentų veikla ir tt yra mokamas 1750,0 AED Registracijos mokestis 500 AED yra kaltinamas per semestrą. Mokestis už mokslą savaitgalio studentų mokamas 950 AED. TOEFL testas mokestis yra 600 AED.

Visa "Mokesčiai: šalyje - AED 3750, International - AED 4500.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į įvežimo įstaiga ne 04-2675016, arba apsilankykite mūsų svetainėje.

Kodėl aš pasirinkau studijuoti ECMIT?

"Aš perduota ECMIT 2013 metų pavasarį iš kito kolegijoje, nes norėjau studijuoti kolegijoje su daugiau interaktyvią aplinką. Man patinka, kad ECMIT turi puikią fakultetas, vakarines klases ir labai prieinamomis mokesčius. "
Fahad Juma Al BASATA - finišavo trečias Dubajus maratonas 2012

"Mes norėjome prisijungti prie kolegijoje, kur mes galėtume pasiekti visą savo potencialą. ECMIT buvo labai rekomenduojama savo mažo klasės dydžio ir draugiškas fakultete. Kaip mes nevairuokite, mylime, kad mes galime naudoti metro ar RTA autobusu pasiekti kolegiją lengvai, net iš Sharjah ar kitų Emyratuose. Tačiau svarbiausias veiksnys mums buvo puikus mokymo ir prieinamą mokesčius. "
ALI SAIFUDDIN & DIMA AL HAJ ALI

"Įstojau ECMIT 2013 pavasarį po apdailos mano Vidurinis remiantis mano mokyklos patarėjas ir mano draugų patarimų jau studijuoja čia. Nuo tada, aš dalyvavo įvairiose parodose kaip studentų atstovo kad išaugo mano pasitikėjimą ir bendravimo įgūdžius. "
MOHAMAD AL MZYAK

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Price
Kaina
890 AED
Mokestis už mokslą yra AED 890 už kreditą, mokesčiai už mokslą savaitgalio studentų mokamas 950 AED
Locations
Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubai, Dubai
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubai, Dubai
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla