Read the Official Description

Absolventas įgūdžių, taip pat žiniomis. A Practitioner "požiūris į mokymąsi suteikia įgūdžių darbdavių poreikius!

Jei jus domina tapti teismas Reportažai, rasite galimybės būti įdomu. Pagrindiniai Kolegija yra laikoma viena iš geriausių mokyklų Teismo Atsiskaitančioji šalyje. Mes patiriame nacionalinį trūkumas, teismo referentai ir pajamų potencialą dar niekada nebuvo didesnis.

Ši programa yra siūloma 100% internete, ir nereikalauja studentams keliauti į JAV.

KĄ teismo referentai daryti?

Teismo Žurnalistai, ar ekrano Captioners, transformuoti pokalbius į raštu su mašina ir programinės įrangos pagalba. Teismo Žurnalistai naudoti savo įgūdžius veiklos, kaip antai įvairių:

 • ✓ Oficiali / Teisminis Reporteris
  ✓ transliacija Captioner
  ✓ "Cyber ​​conferencing
  ✓ Webcaster
  ✓ Bendravimas Prieiga Realaus laiko Vertimas
  ✓ gautinos varžybų
  ✓ Laisvai Reporteris
  ✓ interneto informacijos Reporteris
  ✓ Greitas duomenų įvedimas ligoninėse, draudimo bendrovių ir įmonių, kurios turi milžinišką duomenys būtų įvesti į jų kompiuterius ir daugiau.

Nesvarbu, ar norite būti dalis 27%, teismo referentai darbo salėse ar ne, kaip teismo Reportažai galite samdyti teisininkų ar kitų įmonių tinkamai dokumentuoti iškritų, ikiteisminį parodymus, verslo susitikimus, ir net suteikia gyvą antraštes Televizijos ,

Žiūrėti vidutinę metinę pajamų Teismo Žurnalistai pagal miestą čia

Reikalavimai

Būsimieji studentai turi užpildyti paraišką internetu arba elektroniniu paštu. siūlomi Key koledžo programos reikalauja tvirtą įsipareigojimą sėkmingai užbaigti. Todėl interviu iš anksto su priėmimo specialistas suteikia visą informaciją apie reikalavimus, kursai ir klasės pradinių pasimatymams, ne visą darbo laiką, ir užimtumo galimybes absolventams. paguldytų interviu metu bus įvykti studento interesus, išsilavinimą ir įsipareigojimų vertinimas.

Visi pareiškėjai turi būti įvertintas akademinio gebėjimo ir turi kalbėtis su atitinkamų mokslo patarėjas įvertinti galimo studento gebėjimą ir pasiryžimą. Kai visus pritaikymus reikalavimai buvo įvykdyti, pareiškėjai bus nedelsiant pranešta apie jų priėmimo statusą.

Pradžios data

Nauja pradžios data kas 6 savaites! Kitas startas Sau, 3. 2017

Dabar reikalavimai

Dabar studentai imsis savo klases galo internetu iš savo namų tautos, ir nebus reikalaujama, kad gauti studento vizą, nes jie nebus gyvenantis JAV. Kaina už mokslą užsienio studentams yra tas pats kaip studentams, gyvenantiems.

Reikalavimai:

 • Patvirtinta kopija aukštosios mokyklos stenograma arba lygiavertis, jei galima. Studento parašas ant prašymo yra priesaikos, patvirtinantis jų užbaigimo aukštųjų mokyklų reikalavimus gauti diplomą. Bet užsienio nuorašai turi būti išversti į anglų sertifikuoto vertėjas tuo studento sąskaita.
 • Perdavimo studentai bus reikalaujama pateikti patikrinimą (ty oficialus akademinės stenograma) studentų priėmimo iš kito švietimo įstaigos ir patikrinti finansinę paramą dalyvauti raktas.
 • Įrodymas anglų kalbos: Pareiškėjai iš šalių, kuriose anglų kalba nėra gimtoji kalba, ir pareiškėjai PSO anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, turi įrodyti įrodymą anglų kalbos žinias per TOFL ar kitą anglų kalbos testą, pvz mūsų kolegijos egzaminą.
 • Kolegijos egzaminą: Mes priimame SAT rezultatas 1200 arba ACT sudėtinis balas 19 d arba lygiaverčius bandymų rezultatus su nuorašai. Arba, jūs taip pat gali atsižvelgti į mūsų Aukštesnysis egzaminą internete.
 • See kiekvieną laipsnį kita programa konkrečius reikalavimus.
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Sau 2019
Duration
3 metų
Part-time
Full-time
Price
225 USD
225 USD už kredito valandos
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sau 2019
End Date
Application deadline

Sau 2019

Location
Application deadline
End Date