Oficialus aprašymas

Sveikatos Informacinės technologijos bendradarbis mokslo laipsnį akredituota Komisijos akreditacijos už sveikatos informatikos ir informacijos valdymo mokslas (CAHIIM) šią valandų programa 70 kreditų. HIM specialistai vaidina svarbų vaidmenį išlaikant, renkant ir analizuojant duomenis, gydytojai, slaugytojai ir kiti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai pasikliauti teikti aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugas. Jie ekspertai paciento sveikatos informacijos ir sveikatos įrašų valdymo, informacinių sistemų administravimo ir kodavimo diagnozę ir procedūras pacientams teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos. HIM specialistai dirbti nustatymų gausos visoje sveikatos priežiūros sektoriuje, įskaitant ligonines, gydytojo biurų ir klinikose, ilgalaikės priežiūros paslaugų, draudimo įmonių, vyriausybinių agentūrų ir namų priežiūros paslaugų teikėjams.

Programa renginiai:

  • Ši programa yra 95% on-line; taikyti Proctored bandymų reikalavimai.
  • 98% absolventų, atsižvelgiant į nacionalinius sertifikavimo egzaminą perduoti savo pirmojo mėginimo. 100% perdavimas jų antrasis bandymas.
  • Programos absolventai turi teisę imtis AHIMA sveikatos Informacija Technikas egzaminą tapti RHIT.

Techniniai standartai Studentai HIT programą

Iš Santa Fe kolegijos Sveikatos Informacinės technologijos (HIT) programos tikslas yra parengti studentus už sveikatos informacinių technologijų profesijos praktika.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Santa Fe College »

Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date