Read the Official Description

Programos apžvalga

Į mokslo studijų programą Associate Digital Media technologijų siūlo instrukcija teorijos ir praktikos skaitmeninių laikmenų parengti absolventus pradinio lygio darbo vietų pletote skaitmeninio vaizdo produkcijos.

Priėmimas yra konkurencinga. Digital Media technologijų programa reikalauja atskiro prašymo pasibaigus pradinio priėmimo į Santa Fe kolegijai.

Priėmimo remiasi fakulteto reitinge departamentų programas. Tai nėra reikalavimo, kad studentai baigtų savo bendrojo lavinimo reikalavimus prieš kreipiantis dėl priėmimo į Digital Media technologijų, bet mes primygtinai rekomenduojame, kad ieškovai klases Dailės katedros prieš leista skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Kai kurie iš šių klasių gali apimti kai kurie iš jų Bendrojo lavinimo reikalavimus (prašome susisiekti su mūsų skyriumi daugiau informacijos apie klasių rekomenduojame). Kai leista Digital Media, studentai studijuoja visą laiką tam tikroje ar lockstep, seka.

Programa pabrėžia kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimo kartu su rankų pavedimu Pramonės standartinės kompiuterinės ir programinės įrangos.

Programa moko pagrindinius įgūdžius, reikalingus autoriui, dizainas, organizuoti ir pristatyti prezentacijas, įskaitant visų žiniasklaidos formų, kurios remiasi iš vaizdų ir garsų seka. Studentai mokysis, kaip kurti ir plėtoti žiniasklaidos ir programas nuo idėjos iki gamybos. Tokie prašymai yra 2-D ir 3-D modeliavimas ir animacija, kompiuterinių mokymo ir garso gamybą. Studentai išmoks pristatyti šį žiniasklaidos turinį per DVD, CD-ROM, transliuoti, skaitmeninės vaizdo ir interneto.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019