Oficialus aprašymas

Programos apžvalga

Į mokslo studijų programą Associate Digital Media technologijų siūlo instrukcija teorijos ir praktikos skaitmeninių laikmenų parengti absolventus pradinio lygio darbo vietų pletote skaitmeninio vaizdo produkcijos.

Priėmimas yra konkurencinga. Digital Media technologijų programa reikalauja atskiro prašymo pasibaigus pradinio priėmimo į Santa Fe kolegijai.

Priėmimo remiasi fakulteto reitinge departamentų programas. Tai nėra reikalavimo, kad studentai baigtų savo bendrojo lavinimo reikalavimus prieš kreipiantis dėl priėmimo į Digital Media technologijų, bet mes primygtinai rekomenduojame, kad ieškovai klases Dailės katedros prieš leista skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Kai kurie iš šių klasių gali apimti kai kurie iš jų Bendrojo lavinimo reikalavimus (prašome susisiekti su mūsų skyriumi daugiau informacijos apie klasių rekomenduojame). Kai leista Digital Media, studentai studijuoja visą laiką tam tikroje ar lockstep, seka.

Programa pabrėžia kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimo kartu su rankų pavedimu Pramonės standartinės kompiuterinės ir programinės įrangos.

Programa moko pagrindinius įgūdžius, reikalingus autoriui, dizainas, organizuoti ir pristatyti prezentacijas, įskaitant visų žiniasklaidos formų, kurios remiasi iš vaizdų ir garsų seka. Studentai mokysis, kaip kurti ir plėtoti žiniasklaidos ir programas nuo idėjos iki gamybos. Tokie prašymai yra 2-D ir 3-D modeliavimas ir animacija, kompiuterinių mokymo ir garso gamybą. Studentai išmoks pristatyti šį žiniasklaidos turinį per DVD, CD-ROM, transliuoti, skaitmeninės vaizdo ir interneto.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Santa Fe College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date