Oficialus aprašymas

Bendradarbis Mokslas kriminalinės justicijos

Kriminalinės justicijos MISIJA:

Baudžiamojo teisingumo bendradarbis mokslo studijų programą misija yra suteikti studentams su priemonėmis, būtinomis siekiant įsidarbinti kriminalinės justicijos profesiją, įskaitant karjeros teisėsaugos, pataisymų, privataus saugumo, nepilnamečių justicijos ir probacijos ir lygtinio paleidimo.

Kriminalinės justicijos Vizija:

Baudžiamoji teisenos programa MacCormac kolegijos bus pripažinta, kad jo absolventų kokybę. Programa bus suteikti studentams įgūdžių sėkmingai savo karjeros siekiams ir iššūkius Baudžiamosios teisenos srityje teikia.

ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina"

Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka.

Kriminalinės justicijos tikslas:

Baudžiamojo teisingumo programa sieks akademinę kompetenciją savo klasių ir plėsti stažuočių galimybes suartinti studentus realaus gyvenimo patirtimi. Norėdami tai padaryti, mes:

 • Įdarbinti, išlaikyti ir doktorantams, kurie akademiškai pasirengę prisiimti pareigas ir galimybes, kaip ir baudžiamosios teisenos specialistų baudžiamojo teisingumo rinkoje.
 • Nuolat peržiūrėti ir keisti baudžiamosios teisenos mokymo spręsti pokyčius baudžiamosios teisenos darbo rinką ir užtikrinti, kad MacCormac Kolegijos baudžiamosios teisenos studentai aprūpinami naujausia mokymo metodikos sėkmingai dalyvauti baudžiamosios teisenos profesija.
 • Skatinti mūsų studentus tapti užsiima duoti atgal į didesnį Čikagoje bendruomenės ir dalyvauti savanorių galimybes, stažuotes, externships ir tinklų renginius.
 • Nuolat kurti aukštos kvalifikacijos dėstytojų įsipareigojusi akademinės kompetencijos ir studentų orientuotą požiūrį į švietimą.

Kriminalinės justicijos mokymosi rezultatus:

Baudžiamasis teisingumas absolventai galės:

 • Suprasti baudžiamosios justicijos teorijos ir praktinio pritaikymo
 • Panaudoti kriminalistikos metodus, siekiant nustatyti tinkamumą, kilmę ir reikšmę įrodymų
 • Pademonstruoti supratimą apie etines problemas, kurios gali kilti baudžiamojo teisingumo profesijos
 • Suvokti pagrindines konstitucines, baudžiamosios ir procesinės teisės, nes jis taikomas baudžiamojo teisingumo sistemos
 • Pademonstruoti žinias baudžiamojo teisingumo infrastruktūros, administravimo ir politikos formavimo
 • Konceptualizuoti tarp taisymų, lygtinai, lygtinio paleidimo ir visuomeninių tikslų baudžiamojo teisingumo santykius

Kriminalinės justicijos TRUMPAI

Ką asocijuota laipsnis kriminalinės justicijos PREPARE manęs?

Teisėsauga dirbti kiekvieną dieną užkirsti kelią nusikaltimams ir sulaikyti nusikaltėlius. Nors kai kurie baudžiamojo teisingumo didžiųjų gali pasirinkti tapti policijos pareigūnai, jų laipsnis siūlo jiems įvairių karjeros galimybes. Baudžiamasis teisingumas didžiųjų gali eiti dirbti vietos, valstijos, federalinių, ar privataus sektoriaus teisėsaugai. Yra galimybių įvairovė pagal Baudžiamojo teisingumo srityje ir galimas karjeros apima: privatus tyrėjas, patikslinimus pareigūno, probacijos pareigūnas, apsaugininkas ir sukčiavimu tyrėjas.

užimtumo perspektyvos

Nors JAV Department of Labor, Darbo statistikos biuras neskelbia profesinės vadovą dėl baudžiamojo teisingumo didžiųjų, už daugelio susijusių darbo vietų perspektyvos prognozuoja minimalų prognozuojamą augimo tempą 9 proc nuo 2008 ir 2018 su palankias darbo galimybes.

MEDIAN ATLYGINIMAS NUO

Nors vidutinis metinis atlyginimas 2010 policijos pareigūnų ir detektyvų buvo $ 55,010, Top 10 proc uždirbo daugiau nei $ 88,870 per metus.

Ką jūs galite padaryti su šio laipsnio?

 • Privatus tyrėjas
 • Pataisymai pareigūnas
 • probacijos PAREIGŪNAS
 • Apsauginis
 • sukčiavimas tyrėjas
 • Pareigūnas

Kodėl reiktų studijuoti baudžiamosios justicijos MACCORMAC?

Studentai šią programą užbaigti dvejų metų mokymo programą studijuoja nusikaltimą, teisė, ir teisingumo sistemos. Tuo MacCormac kolegijos gausite hands-on pavedimu aukštos kvalifikacijos instruktoriai. Daugelis absolventų programos bus eiti baigti bakalauro laipsnį kriminalinės justicijos ketverių metų įstaigoje.

AKREDITAVIMO

MacCormac kolegija yra akredituota aukštojo mokslo Komisija.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų MacCormac College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date