Asocijuota mokslo ankstyvojo ugdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

22 antraštinė dalis. Reikalavimai mokytojams

Vaiko raidos programa yra svarbi asmenims, siekiantiems įvairių interesų ir tikslų, įskaitant ankstyvojo ugdymo pedagogus, vaikų ugdymo specialistus ir poilsio vadovus; Asmenys, besidomintys profesine karjera, teikianti paslaugas vaikams ir šeimoms - vaikų centruose, šeimos dieninėse, rekreacinėse programose, specialiosiose švietimo programose, bendruomenių agentūrose, sveikatos apsaugos programose ir vaiko propagandoje; Ir tie, kurie nori parduoti vaikų knygas, žaislus, žurnalus ir švietimo programinę įrangą. Tėvai ir potencialūs tėvai taip pat naudosis programa.

Potencialus pagrindas, jei ...

 • Mėgaukitės darbu su vaikais ir tėvais, turintiems skirtingą išsilavinimą
 • Turėti kantrybę, emocinį stabilumą, gerą sveikatą ir fizinę ištvermę
 • Galima toleruoti triukšmą ir painiavą ir išlikti lygiaverte
 • Susirūpinęs dėl vaikų gerovės
 • Gali dirbti savarankiškai ir atidžiai prižiūrint

užimtumo perspektyvos

Visoje šalyje yra skubiai reikalinga kokybiška vaikų priežiūra. Yra galimybės įsidarbinti vaikų centruose, kūdikių ir mažyčių vaikų programose, mokyklų ir vasaros stovyklų programose, taip pat visuomenei skirtų vaikų ir jaunimo ugdymo centrų. Orange apskrityje darbo perspektyvos ypač perspektyvios, nes vis daugiau ir daugiau jaunų šeimų su dviem dirbančiais tėvais pereina į šį rajoną.

Vaikų priežiūros centro darbuotojai gali pradėti vaiko priežiūros pagalbos lygmeniu, kuriame vyksta nuo trijų iki šešių. Pagalba gali sparčiai pereiti prie visiško mokytojo (po to, kai jis baigė 12 vienetų), ir galiausiai gali gauti papildomą atlyginimą ir išmokas programose, kurioms reikalingas Ankstyvasis ugdymas (30 vienetų) ir patirtis.

Karjera

Su profesiniu pažymėjimu:

 • Vaiko priežiūros darbuotojas, personalo padėjėjas ar mokytojas

Su bakalauro arba aukštesniuoju laipsniu:


Ikimokyklinio ar pradinio ugdymo mokytoja
Centro koordinatorius
Programos direktorius
Mokytojo padėjėjas

Pedagogų ugdymo reikalavimas (22 antraštinė dalis)

Kaip nurodyta Kalifornijos socialinių paslaugų departamento 22 antrašte, minimalūs reikalavimai, keliami vaikų priežiūros centrų mokytojams, yra šie:

Absoliutus Minimalus:

Prieš pradedant dirbti, mokytojas turi būti baigęs ne mažiau kaip šešis žemiau nurodytus išsilavinimo reikalavimus. Pasibaigus įdarbinimui, pasamdytas mokytojas, turėdamas tik šešių vienetų, baigia eiti klases mažiausiai du vienetus kiekvieną semestrą iki 12 vienetų užbaigimo toliau nurodytose srityse.

Pagrindinis valstybės reikalavimas:

Kad būtų visavertis mokytojas, mokytojas turi vieną iš šių dalykų: 1. Dvylika vienetų ankstyvojo ugdymo ar vaikų ugdymo srityje baigė akredituota kolegija ir ne mažiau kaip šešis mėnesius darbo patirties licencijuotoje dienos priežiūros centre ar panašiose grupės vaikų priežiūros programose.

A) Mokymo vienetai apima kursus, kurie apima:

 • Vaiko augimas ir vystymasis (HD 7 / PSYC 7);
 • Vaikas, šeima ir bendruomenė (HD 15 / SOC 15); Arba
 • Programa / Curriculum (visi kursai, kuriuos kolegija siūlo programoje ir mokymo programose)

B) darbo patirtis turi būti patikrinta kaip atlikta tinkamai, ne trumpiau kaip tris valandas per dieną ne trumpesniam kaip 50 dienų per šešis mėnesius, kaip mokamas arba savanoris darbuotojas, prižiūrimas asmuo, kuris būtų kvalifikuojamas kaip Mokytojas ar direktorius pagal šias taisykles. (Vaikų ugdymo centro koledže atliktas savanoriškas darbas arba darbas, atliekamas kaip pedagogo pagalbininkas kitose licencijuotose vaikų priežiūros programose). 2. Vaikų centro leidimas, išduotas Kalifornijos mokytojų rengimo ir licencijavimo komisijos.

Gyvenimo

Užpildykite šiuos kursus:

 • HD 7 PLĖTROS PSICHOLOGIJA: VAIKAS IR ADOLESCIJA

arba

 • PSYC 7 PLĖTROS PSICHOLOGIJA: VAIKAS IR ADOLESCIJA
 • HD 15 VAIKO SOCIALIZACIJA - VAIKAS, ŠEIMA, BENDRIJA

arba

 • SOC 15 VAIKO SOCIALIZACIJA - VAIKAS, ŠEIMA, BENDRIJA
 • HD 101 MĖGINIŲ VAIKŲ PASTABOS IR VERTINIMAS
 • HD 110 MĖGINIŲ VAIKŲ MOKYMO PRINCIPAI IR PRAKTIKA
 • HD 115 ĮVADAS APIE MOKYMĄ
 • HD 130 MOKYMAS DIDESNĖJE VISUOMENĖJE
 • HD 150 VAIZDO SVEIKATA, SAUGUMAS IR MAISTAS
 • HD 181 PRACTICUM: IŠSILAVINĖS VAIKO PROGRAMOS

Reikalingi bendri vienetai: 24

* HD 7 / PSYC 7 ir HD 15 / SOC 15 yra kryžminiai kursai. Apskaičiuotas vienos zonos kreditas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau