Read the Official Description

Sveiki atvykę į HCC šokių programa.

Mes esame įsipareigoję integruojant meniškumą ir stipendiją šokių. Dėstytojai ir studentai sudaro bendruomenė, Forge ryšius tarp veiklos, kūrybos, intelektinės smalsumas ir propagavimą. Šokių kursai yra skirti ištirti daug galimybių judančio kūno per erdvę, laiką ir energiją. Programa yra sukurta siekiant patenkinti kiekvieno studento poreikius. Mes siūlome šokių pamokas šokių didžiųjų ir ne didžiųjų. Mes siūlome keturis lygius baleto ir šiuolaikinio šokio, sudėties, muzikos šokių, specialiomis temomis kursai, šokių improvizacijos, šokio kondicionierius, šokių ansambliui ir Įvadas į šokį.

Kursai

DAA-1100 Šiuolaikinio šokio neįgalioti Specialybių 1 kreditas
Šiuolaikinio šokio pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus su ne mokymą pagrindinių koncepcijų šiuolaikinio šokio. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti teisingą kūno derinimą, mokymosi iš rankų ir pėdų, ir laiko, erdvės, svorio ir energijos naudojimo padėtyse. Studentai mokysis pagrindinę šokių žodyną kuriant lankstumą, jėgą ir muzikalumą. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartota 2 kartus kredito.

DAA-1102 Šiuolaikinio šokio Pasirengimo Specialybių 1 kreditas
Šiuolaikinio šokio pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus, kurie planuoja toliau tęsti šokį su pamatų žinių šiuolaikinio šokio. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti teisingą kūno derinimą, laiko, erdvės, svorio ir energijos ir gebėjimo tiksliai sužinoti šokio derinius ir frazė darbą naudojimą. Studentai mokysis šokio žodyną kuriant lankstumą, jėgą ir muzikalumą. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartota 2 kartus kredito.

DAA-1201 Baleto Pagrindai Non-Specialybių 1 kreditas
Baleto pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus su ne mokymą pagrindinių koncepcijų baleto techniką. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti teisingą kūno derinimą, mokymosi iš rankų ir kojų, o į baleto klasę seka suprasti pozicijas. Studentai mokysis pagrindinę šokių žodyną o developingstrength ir muzikalumu. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartota 2 kartus kredito.

DAA-1201 baleto pagrindai Pasirengimo Specialybių 1 kreditas
Baleto pagrindai yra studija kursas skirtas supažindinti studentus, kurie planuoja toliau tęsti šokį su baleto foundationknowledge. Į šią klasę dėmesys bus kreipiamas pasiekti teisingą kūno derinimą, pozicijas armsand kojų, ir gebėjimą tinkamai įvykdyti baleto žingsnius. Studentai mokysis baleto žodyną kuriant lankstumą, jėgą ir muzikalumą. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartota 2 kartus kredito.

DAA-1101 šiuolaikinio šokio aš 2 kreditai
Pradinė lygio modernaus šokio mokymas yra tiems, kurie su pradinio lygio įgūdžių šiuolaikinio šokio. Žinoma, bus suteikti studentams galimybę plėtoti savo įtvirtintų pagrindinių principų ir koncepcijų šiuolaikinio šokio technikos supratimą per keletą judėjimo patirtimi ir ieškojimų. Studentai ištirti ir plėtoti supratimą apie kūno derinimą, Šokių žodyną, savimonės, koordinavimo, stiprumo ir muzikalumu. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių suteikti sustiprintą nuomonę apie šokių srityje taikymo sritį. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Privalomos (-ai): Dance pagrindai, klausymas ar instruktorius leidimo

DAA-1104 šiuolaikinio šokio II 2 kreditai
Ši studija kursas bus tarnauti kaip modernaus šokio I tęsimosi ir toliau nagrinės pagrindinius šiuolaikinio šokio technikos. Tai praplės mokinių supratimą apie šokio sąvokas, tokias kaip pagreitį, svorio pamainą, atoveiksmis ir išleidimo. Ji bus toliau plėtoti šokio žodyną, kūno derinimą ir plėtoti pažintinį pagrindą šokių estetika. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių suteiks gilesnių įžvalgų šokių srityje. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga (-os): Audition arba instruktorius leidimas

DAA-1200 Baleto I 2 kreditai
Pradinė lygio baleto treniruotė tiems, kurie su pradinio lygio įgūdžių baletą. Dėmesys yra teisinga vietą ir suderinti kūno, žinių pagrindinio baleto terminologija, ir erdvinio suvokimo plėtrą, nes ji taikoma baleto pratimus, pozicijas ir veiksmus, vykdymu. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių suteikti sustiprintą nuomonę apie šokių srityje taikymo sritį. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Privalomos (-ai): Dance pagrindai, klausymas ar instruktorius leidimo

DAA-1204 Baleto II 2 kreditai
Baletas II yra baleto I. Studentų tęsinys patiria kurio barre darbo intensyvinimo per daugiau sudėtingų derinimo rankų ir kojų naudojimui. Sustiprintas centras darbas apima sudėtingesnius grindų modelius kurti erdvės naudojimą judėjimo sekas. Įvadas į priemonių, įpareigojančių Išplėstinė prasidedantį patirties baletą. Triko, pėdkelnės ir baleto batai yra privalomi. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių suteiks gilesnių įžvalgų šokių srityje. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga (-os): klausytis arba instruktorius leidimas

DAA-1610L Šokių Sudėtis I 2 kreditai
Tai kūrybinė studija kursas nagrinėja pagrindinius įrankiai choreografijos amato. Studentai įgyja patirties struktūrinės judėjimo nuo paprastų frazių sudėtingų organizacinių vienetų per motyvas plėtros, tirti formos, erdvės, laiko, perėjimai ir pagrindinių kompozicinių formų. Studentas bus ištirti solo, partnerių ir grupių struktūros ir įvairių prietaisų kurti savo meninius išraiškas. Skaitymo, rašymo ir kritinio analizė šokių yra įtraukti.

DAA-1680L Šokių Ansamblis 1 kreditas
Tai kūrybinė studija kursas suteikia galimybę šokių atlikėjai dirbti repertuaro įmonę ir tyrinėti įvairius įrenginius ir įgūdžius ansamblis. Kulminacija etapais efektyvumą. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga: Klausymas reikalingas

DAA-1900 Šokių Praktika 1 kreditas
Ši veikla / analizę nustatyta, kad studento įvairių saviraiškos ir veiklos / gamybos arba iš anksto profesinių įgūdžių plėtra per nukreipta studijų patirtį. Darbas su šokių fakulteto patarėjas, studentas pasirenka, patikslinkite, plėtoti, dokumente ir pateikti projektą, kurio tikslas bus studento meistriškumo pasirinktų įgūdžių didinimas iš kursinių mėgino dienos.

DAA-1931-9 Specialūs Temos Dance 1 kreditas
Šis kursas yra skirtas tam, kad lankstumas pateikiant pasirinktų temų, susijusių su šokių įvairovė. Temos reikės tiek yra taikomi ir teorinį požiūrį. Projektų temų pavyzdžiai apima: labanotation, technologijų, šokių pedagogiką, ir tt

DAA-2105 šiuolaikinio šokio III 2 kreditai
Ši studija kursas yra skirtas toliau į šiuolaikinio šokio technikos principų supratimą per sudėtingesnių pratimų ir tirti judėjimo dinamikos kuriant greitis judėjimo analizę ir sintezę. Painus ritminiai struktūros ir padidėjo erdvinis suvokimas bus iššūkis studentams. Tęsiant kritinė analizė bus tikimasi, kartu su tiek studento bendrą šokių žinių ir estetinio suvokimo šokių forma galandimo. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga (-os): Audition arba instruktorius leidimas

DAA-2106 Šiuolaikinio šokio IV 2 kreditai
Ši studija kursas yra modernaus šokio III tęsinys. Dėmesys skiriamas plėsti techninį mokymą studento didinant sudėtingumo judėjimo galimybes. Daugiau dėmesio bus skiriama erdvinį suvokimą, ciklinius struktūras, žvalgybai ir bendradarbiavimo partnerių. Tęsiant kritinė analizė bus tikimasi, kartu su tiek studento bendrą žinių ir estetinio suvokimo šokių forma galandimo. Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama daugiau dėmesio studentams individualų šokio rengimą. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių suteiks gilesnių įžvalgų šokių srityje. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga (-os): Audition arba instruktorius leidimas

DAA-2205 Baleto III 2 kreditai
Baleto mokymo tęsinys tuo atitinkamo tarpinio lygio pradžioje. Dėmesys skiriamas stiprumo ir techninės plėtros per kvalifikuotos vykdymo vidutinio lygio veiksmų ir centro grindų derinius. Naudoja techninius reikalavimus baleto toliau plėtoti ištvermės ir padidinti patirtis n erdvinį suvokimą. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių padidinti studentų stebėjimo ir analizės įgūdžius. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga (-os): Audition arba instruktorius leidimas.

DAA-2206 Baletas IV 2 kreditai
Baletas IV yra baleto III tęsinys. Studentų patirtis yra iš barre darbo panaudojant daugiau sudėtingų derinimo rankų ir kojų aktyvinti. Sustiprintas centras darbas apima sudėtingesnius grindų modelius ir ilgesnes judėjimo derinius plėtoti išnaudoti erdvę judėti sekas. Įvadas priemonių, įpareigojančių tarpinis lygis patirties baletą. Įvadas Pointe darbą, jei studentas mokėjimas yra įvykdytos. Dalyvavimas ir raštu kritika šokio spektaklių suteiks gilesnių įžvalgų šokių srityje. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas. Sąlyga (-os): Audition arba instruktorius leidimas.

DAA-2500L džiazo šokių 1 kreditas
Džiazo šokis yra studija kursas skirtas supažindinti studentą istorinės raidos šiuolaikinės džiazo šokio, jo technika, ir išraiškos metodų per mankšta, varomųjų, ir ne varomųjų. Akcentuojamas technika, terminologija, judesių kombinacija ir istorinės informacijos. Tai yra studija Žinoma ir gali būti pakartotas.

DAA-2611 Šokių Improvizacija 2 kreditai
Šokių Improvizacija yra studija Žinoma, kad skatina studentus tyrinėti judėjimą per spontanišką problemų sprendimo. Žinoma, bus sukelti mokinių kūrybinį individualumą ir jausmą ansamblis. Studentai vadovaujasi per aseries akcizai, kad naudoja jautrius ir Sensation dalyvavimą. Esminiai įrankiai improvizacijos bus įsigyta. Thiscourse yra pakartoti du kartus kreditą.

DAN-1600C Muzika Šokių 2 kreditai
Ši paskaita / veikla kursas studijuoti muziką ir savo santykį su šokėja. Be pagrindinių ritminių struktūrų, studentas išmoks juos naudoti kaip priemonę mokymo šokio ir choreografijos. Studentas toliau įgyti pažvelgti į pasirinkdami atitinkamą muziką įvairių choreografinių projektų procese.

DAN 1750 Šokių kondicionavimo 2 kreditai
Kondicionavimo stiprumo, tonas, lankstumo ir laikysenos šokių siekiant padidinti optimalų našumą. Klasės tarnauja kaip judėjimo teorija, kūno derinimą ir somatinių metodus laboratorijoje. Gali būti kartojamas su modalumo (ty kaita. Pilates, Kūno Protas Centravimo, joga) iki šešių kreditų.

DAN-2100 Įvadas Dance 3 kreditai
Paskaita / veiklą skirta šokio studijų daugybe kultūros ir visuomenės kontekstuose. Kursas yra skirtas padidinti mokinių informuotumą kad, estetinių, socialinių ir kultūrinių, ir profesinio vaidmenis šokėjų komandos iš meno forma istorinių šaknų iki šiuolaikinių tendencijų dėkingi. Skaitymo, rašymo, kritinė analizė ir kai fizinis aktyvumas yra įtraukti.

Stipendijos

Kiekvieną semestrą HCC Šokių programa apdovanojimai studentų stipendijos. Norėdami gauti stipendiją studentai turi užpildyti stipendijų prašymą ir pateikti užpildytą paraišką iki nurodytos datos. Stipendijos yra skiriamos už akademinės bendruomenės, talento, finansinį poreikį ir paslaugų. Stipendijos yra tarp $ 250 $ 500 per semestrą. HCC taip pat turi tokį finansinį pagalba biurą su personalo, kuris gali padėti studentams FAFSA, dotacijos, institucinių stipendijas ir tt Yra keletas išteklių ten šokėjų. Negalima pasiduoti. Ieškoti juos.

Program taught in:
Anglų

See 30 more programs offered by Hillsborough Community College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019