Asocijuota Dailės politologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl mokytis politikos mokslų?

Ar domitės Amerikos politikoje? Tarptautiniai santykiai? Kritiniai klausimai, tokie kaip pilietinės teisės, sveikatos apsauga, aplinka ir deficitas? Jei taip, turėtumėte apsvarstyti politinį mokslą kaip pagrindinį.

Dauguma socialinių, ekonominių ir moralinių klausimų turi politinių pasekmių; Ir vyriausybės politika veikia daugelį kasdienio gyvenimo aspektų. Politikos mokslas yra puikus laisvųjų menų pagrindas, jei jus domina mokymasis, kaip žmonių grupės valdo save; Kaip įgyvendinama politika; Ir kaip galime patobulinti savo vyriausybės politiką vietos, valstybės, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Politikos mokslų pagrindas suteikia tvirtą pagrindą darbo vietų beveik bet kurioje srityje, nuo verslo iki teisės į mokslinius tyrimus.

Misija

Politikos mokslų katedra siekia toliau siekti pagrindinių Irvino slėnio kolegijos misijos tikslų. Politikos mokslų kursų baigimas padės studentams tenkinti savo karjeros, perkėlimo ir mokymosi visą gyvenimą tikslus kaip įvairią ir besikeičiančią visuomenę. Politikos mokslų katedra stengiasi pasiūlyti įvairovės ir pločio mokymo programą, kuri paruošia studentus būti išmintingiems ir įdomiems politiniams stebėtojams ir aktoriams. Politikos studija yra susijusi su studentų gyvenimu šiandien ir suteikia jiems įgūdžių, reikalingų veiksmingai dalyvauti politinėje sistemoje. Departamentas, be tradicinių kursų, suteikia studentams galimybę mokytis už pamokų per stažuotes ir bendrojo lavinimo kursus. Fakultetas yra įsipareigojęs valiuta savo srityje, mokymo meistriškumas ir mokymas už klasės ribų. Departamento fakultetas taip pat pripažįsta ir apima platesnį vaidmenį už mokymo, kuris apima darbą miesteliu ir vyriausybės reikalus vietos, valstybės, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Departamento mokymosi tikslai

Studentai, užsidirbantys ir politinio mokslinio laipsnio laipsnis, galės:

 • Nustatykite institucijas, žaidėjus ir procesus tiek JAV, tiek valstybės valdžiai.
 • Suprasti pilietiškumo ir politinio dalyvavimo svarbą.
 • Analizuokite valdžios vykdymą oficialiose valstybės institucijose ir nevyriausybinėse institucijose.
 • Diferencijuoti ir klasifikuoti politines sistemas, jų istorinį kontekstą ir raidą bei socialines ir ekonomines sistemas, su kuriomis jos sąveikauja.
 • Palyginkite JAV politinę sistemą su Europos, Azijos, Afrikos, Lotynų Amerikos ir Artimųjų Rytų valstybių politinėmis sistemomis.
 • Apibūdinkite politinius ir ekonominius valstybių santykius ir tarptautinius santykius, kuriuos praktikuoja žmonės, organizacijos ir institucijos.
 • Nustatyti metodus, metodus ar teorijas, naudojamas kaupiant ir interpretuojant informaciją, taikomą politinės mokslo disciplinai.
 • Parodyti žinias apie šiuolaikines politines problemas ir sugebėti pristatyti skirtingus ideologinius požiūrius.
 • Parodyti kritinio mąstymo įgūdžius ir formuluoti bei ginti argumentus apie politiką raštu ir (arba) žodžiu.
 • Parodykite pagrindinius mokslinių tyrimų įgūdžius, reikalingus rašyti straipsnį politinio mokslo disciplinoje.
 • Pademonstruokite pagrindines žinias apie pagrindinių politinių mokslų sričių turinį: Amerikos politiką, lyginamąją politiką, tarptautinius santykius ir politinę teoriją.

Reikalavimai majorui

Studentai privalo baigti ne mažiau kaip 60 kreditų vienetų, įskaitant pagrindinius reikalavimus ("Pagrindiniai reikalavimai") ​​ir bendrojo lavinimo reikalavimus (43-49 puslapiai), kurių bendrasis GPA yra 2,0 ar didesnis, ir "A, "" B "," C "arba" P "visuose kursuose, kurie turi būti skaičiuojami prie pagrindinių. Irvine Valley kolegijoje turi būti baigtas ne mažiau kaip 12 vienetų. Daugiau informacijos rasite Kolegijos kataloge.

Reikalingi pagrindiniai kursai: Vienetai
PS 1 Amerikos vyriausybė 3
PS 1 Amerikos vyriausybė 3
PS 3 Kalifornijos vyriausybė ir politika 3
PS 4 Politikos mokslų įvadas 3
PS 5 politinė filosofija 3
PS 12 lyginamoji politika 3
PS 14 tarptautiniai santykiai 3
Reikalaujamos parinktys, regioniniai tyrimai: Vienetai
PS 6 politika ir vyriausybė Artimuosiuose Rytuose 3
PS 7 "Komunistinės ir postkomunistinės valstybės politika" 3
PS 41 Rytų Azijos istorija nuo 1800 m 3
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau