Apskaita yra informacijos ir vertinimo sistema, pagal kurią identifikuojamos, registruojamos ir perduodamos svarbios, patikimos ir palyginamos informacijos apie organizacijos veiklą. Tai padeda mums priimti geresnius sprendimus, įskaitant galimybių, produktų, investicijų, socialinių ir bendruomeninės atsakomybės vertinimą. Užbaigus apskaitos kursus, galėsite pritaikyti informaciją tokiu būdu, kokiu galėsite naudotis savo apskaitos karjeroje ar kasdieniniame gyvenime.

Misija

Seward County Community College apskaitos programos misija - parengti studentus profesinės karjeros apskaitos disciplinoje, perkėlimo programose, tęstinio mokymo, asmeninių poreikių ir / ar kitų susijusių verslo karjeros srityse.

Stažuotės

Studentai turi galimybę dalyvauti apskaitos stažuočių programoje. Šis kursas skirtas suteikti studentui darbo stažavimus prižiūrint darbdaviui ir koordinuojant instruktorių. Galima taikyti tinkamumo reikalavimus.

Karjeros galimybės

Finansinė apskaita: finansinis apskaitos pareigūnas teikia informaciją sprendimus priimantiems asmenims, kurie nėra organizacijos nariai. Pasirinktos sritys yra paruošimas, analizė, auditas, reguliavimas, konsultavimas ir planavimas.

Valdymo apskaita: vadovaujanti buhalterė yra buhalteris, kurį samdo ūkio subjektas vidaus apskaitos veiklai vykdyti. Specializacijos sritys, be bendrosios apskaitos, apima sąnaudų apskaitą, biudžeto sudarymą, vidaus auditą ir konsultavimą.

Vyriausybės apskaita: tam tikros vyriausybinės įstaigos nacionaliniu, valstybiniu ir savivaldybių lygiu įdarbina apskaitininkus. Galimybes taip pat gali naudotis ne pelno organizacijos, Vidaus pajamų tarnyba, Jungtinių Valstijų slaptoji tarnyba ir Federalinis tyrimų biuras.

Apskaitos galimybės: darbo galimybės, susijusios su apskaitos sritimi, yra daug ir įvairios. Kai kurios tokios pozicijos yra paskolos, pastovumas, analizė, planavimas, prekyba, pasirašymas, vertinimas, sistemų projektavimas ir profesorių veikla.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų Seward County Community College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date