Asociacijos laipsnis apskaitos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apskaita yra informacijos ir vertinimo sistema, pagal kurią identifikuojamos, registruojamos ir perduodamos svarbios, patikimos ir palyginamos informacijos apie organizacijos veiklą. Tai padeda mums priimti geresnius sprendimus, įskaitant galimybių, produktų, investicijų, socialinių ir bendruomeninės atsakomybės vertinimą. Užbaigus apskaitos kursus, galėsite pritaikyti informaciją tokiu būdu, kokiu galėsite naudotis savo apskaitos karjeroje ar kasdieniniame gyvenime.

Misija

Seward County Community College apskaitos programos misija - parengti studentus profesinės karjeros apskaitos disciplinoje, perkėlimo programose, tęstinio mokymo, asmeninių poreikių ir / ar kitų susijusių verslo karjeros srityse.

Stažuotės

Studentai turi galimybę dalyvauti apskaitos stažuočių programoje. Šis kursas skirtas suteikti studentui darbo stažavimus prižiūrint darbdaviui ir koordinuojant instruktorių. Galima taikyti tinkamumo reikalavimus.

Karjeros galimybės

Finansinė apskaita: finansinis apskaitos pareigūnas teikia informaciją sprendimus priimantiems asmenims, kurie nėra organizacijos nariai. Pasirinktos sritys yra paruošimas, analizė, auditas, reguliavimas, konsultavimas ir planavimas.

Valdymo apskaita: vadovaujanti buhalterė yra buhalteris, kurį samdo ūkio subjektas vidaus apskaitos veiklai vykdyti. Specializacijos sritys, be bendrosios apskaitos, apima sąnaudų apskaitą, biudžeto sudarymą, vidaus auditą ir konsultavimą.

Vyriausybės apskaita: tam tikros vyriausybinės įstaigos nacionaliniu, valstybiniu ir savivaldybių lygiu įdarbina apskaitininkus. Galimybes taip pat gali naudotis ne pelno organizacijos, Vidaus pajamų tarnyba, Jungtinių Valstijų slaptoji tarnyba ir Federalinis tyrimų biuras.

Apskaitos galimybės: darbo galimybės, susijusios su apskaitos sritimi, yra daug ir įvairios. Kai kurios tokios pozicijos yra paskolos, pastovumas, analizė, planavimas, prekyba, pasirašymas, vertinimas, sistemų projektavimas ir profesorių veikla.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

Seward County Community College is a two-year institution offering 45 programs of study, including Adult Basic Education, certificate programs and associate of arts, associate of science, general stud ... Skaityti daugiau

Seward County Community College is a two-year institution offering 45 programs of study, including Adult Basic Education, certificate programs and associate of arts, associate of science, general studies and applied sciences degrees. Skaityti mažiau