Asociacijos laipsnis apskaitos

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Kodėl apskaita? Visų dydžių ir rūšių įmonės dirba buhalterius! Yra darbo galimybių sporto, pramogų, technologijų, svetingumo, maisto ir mados, gamybos, statybos, ir visų pramonės šakų! Organizacijų tipai apima visą verslą, taip pat sveikatos priežiūros ir kitus pelno nesiekiančius nusikaltimus, baudžiamąjį tyrimą ir kitas federalines, valstijų ir apskričių vyriausybes bei agentūras. Arba prisijunkite prie apskaitos profesijos apskaitos, buhalterinės apskaitos ar mokesčių rengimo įmonėje dirbdami su įvairiomis įmonėmis.

Taip pat yra daug skirtingų apskaitos rūšių, įskaitant finansines, išlaidas, mokesčius, auditus, vyriausybines ir teismo ekspertizes. Gausu pasirinkimų - atraskite tai, ką myliu!

Nesvarbu, ar esate čia, norėdami įgyti vertingų užimtumo įgūdžių ir pažymėjimų, užsidirbti Associates laipsnį ar įsitraukti į ketverių metų laipsnį, kviečiame prisijungti prie mūsų "Gateway" apskaitos programoje.

Apskaita apima apskaitos principus, įskaitant biudžeto sudarymą, finansinę analizę, sąnaudų apskaitą, mokesčių rengimą ir kitus komercinius aspektus. Mokiniai mokomi interpretuoti duomenis ir tai, ką jie iš tikrųjų reiškia bendrovei ar organizacijai. Pradinio lygio darbo vietų apskaitą absolventas yra jaunesnysis arba buhalteris pagalbininkas, buhalteris, išlaidų apskaitininkas, turto apskaitos ir užmokesčio apskaitos specialistas. Jei dirbate visą darbo dieną, tai yra dvejų metų (4 semestro) studijų kursai, jei kursai yra priimami visą darbo dieną.

Visi verslo ir informacinių technologijų asocijuotojo laipsnio programos yra visiškai akredituoti ir geros būklės su Akreditavimo taryba verslo mokyklų ir programų.


Kas daro "Gateway" apskaitos programą išskirtinę?

Darbai

 • 86,2% "Gateway" apskaitos absolventų dirba per šešis mėnesius nuo baigimo, vidutiniškai 16,84 USD per valandą. (2016 m. Aukštojo išsilavinimo tyrimas)

Pasiekti sėkmę žingsniuose

 • Karjeros Pathways : smulkiojo verslo apskaitos pareigūnas, darbo užmokesčio tvarkytojas arba mokesčių rengėjo pažymėjimai. Per 1 ar 2 semestrus uždirbkite savo pirmąjį karjeros Pathway sertifikatą.
 • Apskaitos padėjėjo diplomas: Atlikite šį etapą per vienerius metus (2 semestrus, jei visą darbo dieną).
 • Associates laipsnis: Pasiekite savo Associates laipsnį apskaitos 2 metus (4 semestrus, jei visą darbo dieną).
 • 4 metų perkėlimo galimybės: iki 66 kreditų per perdavimo sutartis su 4 metų kolegijomis ir universitetais. Įjunkite koledžą kaip jaunesnįjį keliose institucijose, įskaitant "UW-Parkside".
 • Papildomi pažymėjimai: siekiant padidinti savo žinias, įgūdžius ir galimybes įsidarbinti.

Lankstumas

 • Kursai "Racine", "Kenosha" ir "Elkhorn" miesteliai su vakaro ir dienos pasirinkimais.
 • Internetinis, pagal pareikalavimą pasirinkimas visiems kursams, reikalingiems "Associates" laipsniui.
 • Sumaišykite ir suderinkite universiteto klases su internetinėmis klasėmis, kad atitiktumėte jų poreikius.
 • Apsilankykite apskaitos klasėse ištisus metus.

Realaus pasaulio patirtis

 • Instruktoriai, turintys realaus pasaulio patirtį ir kursus su tikraisiais užduotysmis.
 • Galimybės realiame pasaulyje patirtį jūsų kursuose: stažuotės; Apskaitos - viešųjų interesų, pajamų mokesčio apskaitos ir "BizSquad" teikimas.
 • Praktinė patirtis su programinės įrangos darbdaviais: "Excel", "QuickBooks", "Word" ir "Intuit ProConnect" mokesčių programinė įranga.

Prisijunk

Daugelis galimybių jungia jus su "Gateway", savo instruktoriais, studentais ir verslo bendruomene.

 • Išplėskite savo horizontus su galimybe studijuoti užsienyje.
 • Dalyvavimas ir bendradarbiavimas studentų organizacijose, tokiose kaip "American Business Professionals" (BPA) ir "Gateway Collegiate DECA".
 • Dirbk su komanda, padedančia verslo įmonėms "Bizsquad".
 • Savanorystės galimybės apima VITA (savanorių pajamų mokesčio pagalba).

Gateway verslo programos yra nacionaliniu mastu akredituotos

 • Nacionalinė akreditacija reiškia "Gateway" programas, mokymo programas ir darbuotojai atitinka griežtus standartus, kuriuos nustato Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba (angl. ACBSP), ir suteikia galimybę mokytis kartu su ketverių metų kolegijomis Viskonsine ir visoje šalyje.
 • Gateway Technical College yra pirmasis technikos koledžas Viskonsine, kuris gauna šį pavadinimą, kurį labai vertina mūsų 4 metų universiteto partneriai.


Mokytis darant

Kiekvienas "Gateway" apskaitos klases suteikia studentams galimybę išmokti įgūdžių, darant tai, ką bus padaryta darbe. Studentai mokosi per realius scenarijus ir projektus. Studentai įgyja įgūdžių programinės įrangos darbdavių nori - QuickBooks, Excel, Word, Intuit ProConnect mokesčių programinė įranga ir PowerPoint. Štai kodėl "Gateway" apskaitos absolventai yra įdarbinami!

BIZ Squad suteikia studentams galimybę įgyti patirties dirbant su projekto komanda, kuri apima apskaitos studentų ir kitų verslo programų. Apskaitos stažuotės teikia praktinę apskaitos patirtį bendruomenėje. Gaukite patirties dirbdami bendruomenėje apskaitos - tarnaudami viešojo intereso arba kaip savanorio pajamų mokesčio pagalbos (VITA) savanoris.


Priėmimo sąlygos

 1. Studentai turi pateikti paraišką ir sumokėti 30 USD mokestį.
 2. Studentai privalo baigti skaitymo, rašymo ir matematikos įgūdžių įdarbinimo vertinimus.
 3. Studentai privalo pateikti oficialią vidurinę mokyklą, GED arba HSED stenogramą.


Baigimo reikalavimai

 1. Mažiausiai 64 kreditai, kurių vidurkis yra 2,0 ar didesnis.
 2. * Vidutinis 2,0 ("C") ar aukštesnis šių pagrindinių kursų.

Norėdami gauti išsamų baigimo reikalavimų sąrašą, apsilankykite Studentų žinyne.


Programos pasiūlymai

Pabaigus studijas

Yra daug karjeros galimybių, nes kiekvienoje pramonės šakoje reikalingi buhalteriai. "Gateway" apskaitos laipsnio programos absolventai dažnai dirba buhalteriumi, buhalteriumi ar buhalterio padėjėju sąskaitų, mokėtinų sumų, darbo užmokesčio ar pajamų mokesčio. Norėdami sužinoti, ko jums gali būti įdomu, eikite į Amerikos Amerikos sertifikuotų viešųjų buhalterių instituto (AICPA) interneto svetainę, kad galėtumėte interaktyvią pažvelgti į apskaitos karjerą ar į Amerikos profesionalių buhalterių institutą (AIPB).


Pramonės sertifikatas

Gateway Technical College apskaitos programos absolventai gali dalyvauti keliuose sertifikavimo egzaminuose, suteikiant jiems papildomų įdarbinimo įgaliojimų. Nacionalinė sertifikuotų viešųjų buhalterių asociacija (NACPB) siūlo buhalterio, darbo užmokesčio ir mokesčių sertifikavimo testus. Papildomi pažymėjimai, kuriuos gali gauti absolventai, yra Amerikos profesionalių buhalterių instituto (AIPB) patvirtintas buhalteris; "QuickBooks" sertifikuotas vartotojas; ir "Microsoft Office Specialist" (MOS) sertifikavimas, "Excel" ir "Excel Expert". Pajamų mokesčio apskaitos studentai mokosi VITA sertifikavimo kaip kurso dalis.


Darbas

Buhalteriai, buhalteriai ir audito tarnautojai apskaičiuoja, klasifikuoja ir įrašo skaitinius duomenis, kad būtų užfiksuoti finansiniai įrašai. Jie atlieka bet kokį įprastinį pareigų skaičiavimą, skelbimą ir patikrinimą, norėdami gauti pirminius finansinius duomenis, naudojamus išlaikant apskaitos įrašus. Jie taip pat gali patikrinti kitų darbuotojų įrašytų skaičių, skaičiavimų ir įrašų, susijusių su verslo sandoriais, tikslumą.

Darbo statistikos biuro duomenimis, tikimasi, kad iki 2020 m. Buhalterinės apskaitos, apskaitos ir audito pareigūnų užimtumas padidės 14 proc. Vidutinė metinė atlyginimo už buhalterinę, buhalterinę ir audito tarnybą suma 2015 m. Sudarys 36 430 JAV dolerių. Kainos didėja, turint didesnę patirtį ir švietimą . Studentai, kurie ketina tapti sertifikuota tam tikrose apskaitos srityse, matys didesnį pelno potencialą.

Daugiau konkrečios informacijos pagal darbo pobūdį ir savo pažangą galima rasti Gateway Technical College apskaitos karjeros Pathway .

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

Education that provides our students a way to gain the skills to fulfill their dreams, right where they are today and tomorrow. That’s what we do here at Gateway Technical College. Each year, Gateway’ ... Skaityti daugiau

Education that provides our students a way to gain the skills to fulfill their dreams, right where they are today and tomorrow. That’s what we do here at Gateway Technical College. Each year, Gateway’s strong education and hands-on, real-world training through 65 different programs provides the foundation for more than 21,000 students to earn the skills to a new career – or better themselves in their current one. Skaityti mažiau
Kenosha , Elkhornas , Racine , Sturtevantas , Walworthas , Kenosha + 5 Daugiau Mažiau