Asociacijos laipsnį dizaino modelio sudarymo ir greito protoyping

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Projektavimo modelio kūrimas ir greitas prototipų kūrimas IVC

Skaitmeninių technologijų augimas atvėrė daugelį naujų sričių, susijusių su modelių vaizdavimu ir kūrimu, skaitmeniniu modeliu ir greitu prototipų kūrimu. Nauji pramoninio, komercinio ir transportavimo dizaino sertifikatai skirti studentams parengti įgūdžius, reikalingus gaminti produktus ir kurti modelius, naudojant tradicines ir naujas technologijas. Studentai gaus unikalią žinių apie fizines ir skaitmenines modelių formavimo ir dizaino disciplinas, kurti techninius ir meninius įgūdžius, grindžiamus kritiniu mąstymu.

Ši programa yra profesinė prigimtis; Pagrindiniai kursai šiuo metu nėra perleidžiami CSU ar UC. Studentai turėtų pasikonsultuoti su savo patarėjais arba Perkėlimo centru, kad nustatytų, kokiu mastu kursai gali būti taikomi kitose ketverių metų įstaigose.

Modelis ir transporto projektavimas

Ši sertifikatų programa įtrauks studentus į metodus ir būdus, naudojamus vizualiai informacijai kurti, įrašyti ir perduoti. Karjeros galimybės apima transporto projektavimo modelį ir skaitmeninio dizaino modeliavimo ir prototipų kūrimą.

Pramoninis ir komercinis dizainas

Pramoninis ir komercinis dizainas yra vertinga daugelio pramonės šakų dalis, įskaitant architektūrą, gaminius ir pakuotes, žiniasklaidą ir pramogas. Šios programos pagrindiniai kursai nagrinėja kūrybinio mąstymo ir interpretavimo elementus, naudojamus projektavimo procese, įskaitant metodus ir metodus, naudojamus prototipams ir modeliams kurti. Išplėstinių kursų metu studentai išnagrinės keletą skaitmeninio, architektūrinio ir medijos modeliavimo bei greito prototipų variantų. Karjeros galimybės apima modeliavimo modeliavimą ir modeliavimą architektūrinio dizaino ir pramogų bei pramoninio ir komercinio dizaino modeliavimo bei greito prototipų kūrimo srityje.

Gyvenimo

Užpildykite šiuos kursus:

  • DMP 200 ĮVADAS DIRBIMO IR DIZAINO MODELIAI
  • DMP 210 RAPID VISUALIZACIJA
  • DMP 220 PAGRINDINIS MODELIO ĮRENGIMAS
  • DMP 221 PAPILDOMAS MODELIO ĮRENGIMAS
  • DMP 222 IŠORINIS MODELIO ĮRENGIMAS II
  • DMP 230 3D KOMPIUTERIŲ DIZAINAS
  • DMP 240 3D RAPID MODELIO ĮRENGIMAS IR PROTOTIPO PLĖTRA
  • DMP 241 3D RAPID MODELIO ĮRENGIMAS IR PROTOTIPO PLĖTRA II
  • DMP 260 MODELIAVIMAS IR PROTOTIZAVIMO METODAI IR MEDŽIAGOS

Reikalingi bendri vienetai: 24,5

Perkelti:

Magistrantūros magistro kvalifikacinis laipsnis, reikalingas magistro kvalifikaciniam laipsniui IVC, gali būti ne tas pats, kuris reikalaujamas pagrindinei mokyklai ketverių metų mokykloje. Jei planuojate perkelti, pasikonsultuokite su patarėju, kad nustatytumėte kursus, reikalingus pagrindinei mokyklos perkėlimo mokykloje, ir parengtumėte planą, kuris geriausiai atitiktų jūsų tikslus.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Skaityti daugiau

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Skaityti mažiau