Architektūros verslo kursas

European School of Economics

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Architektūros verslo kursas

European School of Economics

"Architektūra - tai mokslas, leidžiantis žmogui atskleisti savo vientisumą pastatytu būdu, o architekto aukščiausia atsakomybė yra visų pirma tapti visateise kaip individas, kad galėtų kuo geriau įvykdyti šią misiją, ir tada tarnauti pasauliui, kad jis sukūrė aplink save. Architektūros verslas formuoja vientisumą. "

Įkūrėjas ir prezidentas Elio D'Anna

Atrodo, šiandien švietimas yra antikūnė prieš klasikinius modelius, kuriuos išdėstė senovės graikai, kuriuose mokyklos mokinys buvo skatinamas apklausti, dalyvauti ir visų pirma - patiems pažinti save. European School of Economics mano, kad pasaulis, kuriame gyvena, yra ne kas kita, kaip vidinių valstybių, kurias jis gyvena, atspindys ir kad kuo daugiau žino ir todėl valdo save, tuo daugiau jis gali sukurti pasaulį, kuris yra malonus sau ir kitiems . Visi European School of Economics kursai yra orientuoti į individą kaip į svarbiausią jų elementą.

Pasaulis yra tik pasaulis, kuriame mes gyvename ir svajojame viduje. Asmuo, kurio tikslas yra tvarka ir grožis, negali pasireikšti šio sąžiningumo išoriniame pasaulyje. Tas pats žmogus, kuris myli save ir save, aplink jį pasaulis negali padėti kurti, išeiti ir įsakti, kad ir kur jis eitų.

Kursų pristatymas

Jūs galbūt įgijote iki šiol puikių gebėjimų, susijusių su dizainu ir planavimu, tačiau jūs turite įgūdžių, kad jūsų idėjos galėtų formuotis ir pasakyti kažką apie aplinką, kurioje gyvenate, apie save? Architektūros verslo programa sukurta tam, kad tilptų tarp dizaino ir realaus pasaulio, dizaino stalo ir pastatytos formos.

European School of Economics įkūrė sapnas žmogus. Dabar ji turi centrus trijuose žemynuose ir didžiuosiuose pasaulio miestuose: Londone, Niujorke, Romoje, Milane, Florencijoje ir Madride. Kolegija yra privati ​​finansuojama institucija, teikianti bakalauro ir magistrantūros studijų programas, orientuotas į studentų pašaukimą atskleisti save ir atskleisti savo įgimtas savybes bei unikalumą, ugdydama kiekvieną iš jų kaip lyderius, nepriklausomai nuo to, kokioje srityje jie yra. pasirinkti tęsti.

Nors mes sveikiname naujokus, neo-laureatai ir net tie, kurie jau pradėjo savo karjerą, bet nori pradėti savo verslą, yra puikūs kandidatai. Padaryk savo ženklą.

Aptariami moduliai: sąvokos ir etika: architektūrinė praktika jos socialiniame kontekste; Architektūros verslo vadyba ir profesinė praktika; Medžiagos, konstrukcijos ir gaminiai; Projekto studija (neprivaloma)

Viso kurso valandos: 75

Pristatymo būdas: paskaitos, grupinės diskusijos, ekskursijos

Instrukcijos lygis: atviras

Kursų vertinimas: asmeninė kritika, esė, grupės projektas

Programos mokesčiai vietine valiuta

 • Registracijos mokestis: £ 300
 • Paraiškos mokestis: 50 svarų sterlingų
 • Mokestis už mokslą: 500 svarų per savaitę
 • IŠ VISO penkių savaičių £ 2800

Patekimo reikalavimai

Įregistravimas arba verslo ar dizaino laipsnis pripažintoje įstaigoje, užimtumas šioje srityje arba susijusi veikla, praktikuojanti architektūros licencija. Džiaugiamės galėdami priimti aukštųjų mokyklų absolventus pagal mūsų istorijos ir koncepcijų modulius ir surengti įžanginę dizaino studiją suinteresuotoms šalims. Nedvejodami susisiekite su mumis ir paprašykite papildomos informacijos.

Prašymo forma

 • Dabartinis stenograma, laipsnis arba profesiniai įgaliojimai
 • Santrauka / CV
 • Tarpinis anglų kalbos mokėjimas (TOEFL / IELTS yra pliusas)
 • Paso / asmens dokumento fotokopija
 • Trys paso dydžio nuotraukos
 • Negrąžinamas paraiškos mokestis - 50,00 EUR

Maksimalus dalyvių skaičius: 15

Profesinės galimybės

Kontaktai su įsitvirtinusiais menininkais, architektais ir dizaino firmomis, susijusių pramonės lyderiais (stiklo, marmuro, geležies, keramikos).

Studentai turės išlaikyti kasdieninį užrašų knygą, kuris bus peržiūrimas kursų pabaigoje. Modulio fokusavimas priklausys nuo dalyvių CV.

Kreditai

Paraiškų teikimo procesas: norint pateikti paraišką kursui, kandidatai privalo užpildyti paraiškos formą ir pateikti negrąžinamą paraišką, kurios dydis yra 50 svarų sterlingų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 13, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Lapk 2018
Sau 14, 2019
Duration
Trukmė
5 - 5 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
2,800 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Lapk 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Grd 10, 2018
Pradžia : Sau 14, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Lapk 2018
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Grd 10, 2018
Sau 14, 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla