Archeologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jėzaus koledžas turi tvirtas archeologijos tradicijas ir gyvybingą bakalauro ir magistrantūros studentų grupę.

Mes akcentavome studentus, kurie ugdo savo sugebėjimus, įgyja perkeliamų įgūdžių, bet ypač mokosi būti refleksyvūs ir kritiškai mąstyti taikydami savo praeitį. Šiuolaikinio istorijos naudojimo ir piktnaudžiavimo nagrinėjimas yra pagrindinis archeologijos Jėzuje aspektas.

Mūsų bakalauro kursas yra paskirstytas per 3 metus. Modulinis kursas sukonfigūruotas taip, kad būtų užtikrintas maksimalus lankstumas pritaikant specifinius interesus, kurie gali išsivystyti per bakalauro metus.

Po bendrų pirmųjų metų tai leidžia specializuotis viename ar keliuose archeologijos , asirologijos, biologinės antropologijos ir egiptologijos srityse.

Archeologija naudoja daiktinius įrodymus, kad ištirtų konkrečių visuomenių prigimtį ir raidą bei paaiškintų žmogaus praeities variacijas ir bendrumus.

Asirologija tiria senovės Mesopotamijos (Šumerų, Babilonijos ir Asirijos) kalbas, kultūras, istoriją, archeologiją ir religiją.

Biologinė antropologija tiria žmogaus evoliuciją, biologiją ir elgesį bei biologijos ir kultūros sąveiką.

Egipologija tiria senovės Egipto istoriją, kalbas, visuomenę, archeologiją ir religiją.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Jesus College is one of the 31 Colleges at the University of Cambridge. Jesus College is on a single large site on a quiet side street in the centre of Cambridge. We have a large community made up of ... Skaityti daugiau

Jesus College is one of the 31 Colleges at the University of Cambridge. Jesus College is on a single large site on a quiet side street in the centre of Cambridge. We have a large community made up of undergraduates, postgraduates, Fellows, and staff. Skaityti mažiau