Read the Official Description

Apžvalga

Studentai turi įvairius tikslus, kuriuos jie nori pasiekti, pavyzdžiui, norintys įgyti karjerą tarptautinėje aplinkoje arba įgyti konkurencinį pranašumą savo karjeros keliu. Kiti gali norėti lankyti arabų kalbos universitetą arba ieškoti geresnių galimybių būsimam užimtumui. Kad galėtų pasiekti pirmiau minėtus tikslus, studentai privalo imtis bent vieno iš žemiau išvardytų egzaminų. "Al Baher" siūlo tokius egzaminus pasiruošimo kursus, kurie bus jūsų esminis žingsnis į sėkmę, o mūsų patyrę ir profesionalūs instruktoriai padės užtikrinti geriausius jūsų balus.

APSAUGOS KALBOS VERTINIMO TALBA (ILR)

"Interagency Language Roundtable" (ILR) yra nefinansuota federacinė tarpžinybinė organizacija, įsteigta koordinuoti ir dalytis informacija apie kalbos veiklą federaliniu lygmeniu. Tai yra pagrindinis federalinės vyriausybės departamentų ir agentūrų būdas neatsilikti nuo kalbos mokymosi, kalbos vartojimo, kalbos testavimo ir kitos su kalbos susijusios veiklos pažangos ir įgyvendinimo.

ILR kalbos įgūdžių lygio aprašymai yra skirtingų kalbos mokėjimo lygių aprašymai keturių skirtingų kalbų "įgūdžiams" - kalbėjimas, skaitymas, klausymas ir rašymas. Kiekvieno įgūdžio apibūdinimui naudojama skalė turi šešis bazinius lygius: nuo 0 "Nėra funkcinio įgūdžio" iki 5 "Funkcionaliai lygiavertės labai išsilavinusioms gimtoji kalba / skaitytojui ir kt." Šias gaires priima visos federalinės vyriausybės agentūros. Jie naudojami kaip pagrindinė nuoroda į skirtingus kalbos gebėjimų valdžios testus. 2 lygis apibrėžiamas kaip "ribotas darbo įgūdis". Daugelis JAV gruzinų agentūrų reikalauja minimalaus lygio 3 "Bendrasis profesinis mokėjimas".

"ILR įgūdžių lygio aprašymai ir ILR skalė naudojami rengiant ir įvertinant JAV vyriausybės (JAV) kalbos įgūdžių testus. JAVG kalbos testai naudojami tik JAV gruzijos darbuotojams ir jų nėra privatiems asmenims, komercinėms paslaugoms ar kitoms nevyriausybinėms organizacijoms. JAV gubernatoriaus kandidatų kandidatai gali būti išbandyti, jei juos remia vyriausybinė agentūra.

ILR įgūdžių lygio aprašymai ir ILR skalė yra naudojami rengiant ir įvertinant JAV vyriausybės (JAV) kalbos įgūdžių testus. JAVG kalbos testai naudojami tik JAV gruzijos darbuotojams ir jų nėra privatiems asmenims, komercinėms paslaugoms ar kitoms nevyriausybinėms organizacijoms. JAV gubernatoriaus kandidatų kandidatai gali būti išbandyti, jei juos remia vyriausybinė agentūra.

ILR kaip subjektas pats neparengia ir nevykdo kalbos testų.

Dabartinės (2007 m.) Bandymų serijos, vadinamos DLPT5, balai yra tokie pat, kaip ir jų pirmtakams, remiantis "Interagency Language Roundtable" (ILR) gairėmis, kurių testo rezultatai yra lygūs nuo 0 iki 3 ar iki 4 kai kuriomis kalbomis.

Be to, daugelyje kalbų atliekami žemesnio lygio bandymai nuo 0 iki 3 lygio ir aukščiausios klasės bandymai nuo 3 lygio iki 4. "Didžiosiomis" kalbomis (pvz., Rusų, kinų ir arabų kalbomis) bandymo formatas bus kelių pasirinkimų.

Bandymo dalyvis skaito ar klausosi užsienio kalbų ištraukų, skaito klausimus anglų kalba ir pateikia trumpus atsakymus anglų kalba.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Open Enrollment
Duration
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date