Apskaita

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apskaitos visada buvo laikomas kalbos ir svarbiausio priemonė verslui. Šiuo tampa vis sudėtingesnė ir konkurencinę aplinką, apskaitos įgūdžiai yra labai paklausūs ir apskaitos tapo dinamiška karjera su įvairiomis opportunitiesin viešosios apskaitos, valdymo, privataus sektoriaus ir teismo buhalterinės apskaitos, taip pat finansų valdymo ir privačios bei pelno mokesčio rengimo ,

Apskaitos programa ne koledžo DUPAGE suteikia esminį ir aukštesnįjį išsilavinimą, patirtį apskaitos principų ir įgūdžių rinkinių, taip pat tokiose srityse, kaip verslo, kompiuterių, matematikos ir apmokestinimą. Sertifikate ir profesinių apskaitos programos yra skirta studentams, kurie planuoja stoti į darbo rinką iš karto po kolegijos, apskaitos sekretoriai, apskaitininkai, Jaunesnysis buhalterių, banko kasininkai, kredito analitikų, audito sekretoriai ir mokesčių rengėjų ir tiems, kurie svarsto keitimo galimybes ir siekti CPA pažymėjimas. Be to, siūlome tokias kaip AA perkėlimo laipsnį ir AAS laipsnį apskaitos, bei novatorišką 3 + 1 karjeriniai susitarimą su benediktinų universitete.

KODĖL KOLEGIJA DUPAGE jums tinka

Nesvarbu, ar esate rengiasi apskaitos karjerą planuojate perkelti į ketverių metų bakalaureato-teikiančios institucijos arba atnaujinti savo įgūdžius, kolegija DUPAGE turi tinkamą programą jums. MES SIŪLOME:

 • Skirta instruktoriai su ilgamete praktine pramonės patirtį, sertifikavimo ir licencijavimo.
 • Instrukcija geriausios įrenginių ir pažangiausius įrenginius.
 • Lankstūs tvarkaraščiai su dieninėse ir vakarinėse klasėse, nuotolinio mokymosi ir pagreitinti hibridinių klasėms.
 • Praktiškas, hands-on patirties, taip pat ekvivalentas pagrįstas tyrimais.
 • Prieinamos programos, jums dėl paspartintų į sėkmę nesulaužant bankas.
 • Patariamasis komitetas sudarytas iš praktikuojančių specialistų užtikrina, kad kolegija DUPAGE apskaitos programa moko įgūdžių, kurie yra svarbūs ir paklausos šiandienos darbdaviai.
 • Novatoriškas perdavimo programa, kuri palengvina patogų, prieinamą ir supaprastintą požiūrį į uždirba bakalaureato laipsnį.
 • Sertifikatas ir studijų programos, skirtos parengti galimų kandidatų uždirbti prestižinį diplomuotas buhalteris (CPA) pažymėjimus.

STUDENTŲ narystė

Studentai, kurie mokosi Apskaitos programos metu koledžo DUPAGE gali būti teisę tapti nariais arba gauti nuolaidos narystės išlaidų už vietos ir nacionalinių asociacijų, pavyzdžiui:

 • Amerikos institutas diplomuotas buhalteris (AICPA)
 • Asociacija Sertifikuotų sukčiavimo Ekspertai (ACFE)
 • Kolegijos DuPage Alpha Beta Gamma Garbės draugija
 • Institutas Vadybos apskaitininkų (IMA)
 • Ilinojus CPA draugija (ICPAS)

LAISVŲ STIPENDIJOS

Studentai, kurie planuoja stoti į apskaitos programą, kai koledžo DUPAGE gali būti kvalifikuoti gauti finansinę apdovanojimą per palaikomų stipendijų įvairovė.

 • Kathy Marszalek memorialinis stipendijų
 • Keiser Apskaitos stipendija
 • Valstybinis bankas Užmiestis stipendiją

Associate Taikomųjų mokslų (AAS) laipsnis

APSKAITOJE

Apskaitos studijų programą ILS rengia studentus karjeros, apskaitos sekretoriai, apskaitininkai, Jaunesnysis buhalterių, banko kasininkai, kredito analitikų, audito sekretoriai ir mokesčių rengėjų. Studentai privalo baigti 64 kreditus, kurie apima 35 kreditų pagrindinių reikalingas klases, 17 kreditų patvirtintų pasirenkant, ir 12 ir 16 kreditų bendrojo lavinimo kursinių minimumo.

Associate menas (AA)

A. perkėlimo laipsnį variantas yra skirtas studentams, kurie nori perkelti į ketverių metų bakalaureato studijų programą iš kolegijos DUPAGE. Šis laipsnis programa suteikia pirmuosius dvejus metus švietimo ir pervedimų sėkmingai daugumai bakalaureato studijų programų Ilinojus su jaunesniuoju statusą. Studentai privalo baigti 64 kreditus, apima 37 kreditų pagrindinių reikalingas klases, o 27 kreditų bendrųjų pasirenkant mažiausiai.

Sertifikatai APSKAITOS

Apskaitos programa šiuo metu siūlo keturis sertifikatus skirtos tam, kad studentams mokyti pradinio lygio pareigas, absolventų pasirengti diplomuotas buhalteris (CPA) egzaminu ir darbo specialistų atnaujinti įgūdžius.

Apskaitos sertifikatas

Apskaitos sertifikatas leidžia studentams pasirengti pradinio lygio apskaitos pozicijas ir darbo profesionalai atnaujinti ir paįvairinti. Studentai privalo baigti 32 kredito valandos kursinių, kuri apima sąskaityba, verslas, kompiuteris, matematika ir mokesčių klases.

Išplėstinė Apskaitos sertifikatas

Išplėstinė Apskaitos sertifikatas yra skirtas CPA ekspertizės kandidatų, kurie jau uždirbo bakalaureato laipsnį verslo-susijusios disciplinos. Studentai privalo baigti 34 kreditus kursinių, kuri apima 28 kreditų apskaitos, audito ir mokesčių klases, taip pat 6 kreditų patvirtintų pasirenkant. Ši programa yra sukurta siekiant suteikti studentams su papildomais kolegijoje kreditus nepriklausančių bakalaureato laipsniu reikia sėdėti už CPA egzaminą.

Verslo aplinkos ir koncepcijos sertifikatas

Verslo aplinkos ir koncepcijos sertifikatas yra skirtas CPA egzaminų kandidatų, kurie įgijo vidurinio mokslo baigimo atestato laipsnį drausmės išskyrus verslui. Studentai privalo baigti 18 kreditus kursinių, kuri apima verslo, ekonomikos, etikos, Finansai, Vadyba ir rinkodara.

Kanceliariniai Apskaitos sertifikatas

Kanceliariniai Apskaitos sertifikatas rengia studentus raštvedybos į specializuotų finansinių disciplinomis, įskaitant apskaitos, audito, sąskaitų, buhalterijos, darbo užmokesčio, viešųjų pirkimų ir daug daugiau įvairovė. Studentai privalo baigti 15 kreditus kursinių, kuri apima apskaitos, kompiuterizuotos informacijos ir matematikos. 2010 darbo vieta lygis buvo 100 proc absolventams Kanceliariniai Apskaitos sertifikato programą.

Užimtumo perspektyvos

JAV Darbo statistikos biuras (BLS) praneša, kad vidutinis metinis darbo užmokestis buhalterių ir auditorių buvo 63.550 $ 2012, su viršų uždirbantiems pareikšti daugiau nei $ 111,510. Tikimasi, užimtumas buhalterių ir auditorių augs 16 proc 2010-2020. Neseniai įmonių skandalai ir finansų krizės paskatino didesnį dėmesį skiriant apskaita. Griežtesni įstatymai ir reglamentai finansų sektoriuje tikimasi padidinti paklausą apskaitos paslaugų įstaigos siekia atitikti augančios taisykles ir standartus.

TRANSFER GALIMYBĖS

Kolegijos DUPAGE ir Benediktinų universiteto 3 + 1 bakalauras vadybos Kolegijos DUPAGE bendradarbiauja su benediktinų universiteto pasiūlyti patogų, prieinamą ir supaprastintą požiūrį į užsidirbti bakalauro laipsnį vadybos. Ši programa yra prieinama studentams, kurie uždirba AAS laipsnį apskaita. Programa susideda iš 129 kredito valandos, įskaitant 90 kredito valandos kolegijos DuPage kursinių ir 39 kredito valandos Benediktinų universiteto užsiėmimuose. Galutiniai Benediktinų University kredito valandos siūlomi gerokai sumažinto tarifo ir pristatyti pagreitintas ir mišrių formatų. Visi užsiėmimai vyksta ne iš DuPage Glen Ellyn Campus kolegija.

Ilinojus Artikuliacija iniciatyva

Ilinojus Artikuliacija iniciatyva (IAI) palengvina studentų perkėlimas iš vieno Ilinojaus institucijos į kitą. Tiek bendrojo lavinimo pagrindinė mokymo programa ir žemesnio padalinys pagrindinė rekomendacija Žinoma sąrašas buvo sukurtas.

BENDRI KARJERA absolventams apskaitos programa:

 • Buhalterija / Auditoriai: Parengti ir išnagrinėti finansines ataskaitas ir vertinti finansines operacijas, kad padėtų užtikrinti efektyvumą.
 • Atsiskaitymo ir Rašymo tarnautojai: tvarkyti buhalterinę apskaitą, sąskaitų, statistikos ir kitose skaitiniai duomenis sąskaitų pateikimo tikslais.
 • Buhalterinės, apskaitos ir audito tarnautojai: Gaminti finansinius įrašus organizacijų, tokių kaip įrašyti finansinius sandorius, atnaujinimo ataskaitas ir tikrinti finansinę apskaitą tikslumą.
 • Finansų maklerio tarnautojai: Atlikti pareigas, susijusias su vertybinių popierių, pavyzdžiui, akcijos, obligacijos, prekių ir kitų rūšių investicijos.
 • Finansinės Ekspertai: Užtikrinti įstatymų finansines institucijas ir sandorius reglamentuojančias. Peržiūrėkite balansus, įvertinti rizikos lygį paskolų ir įvertinti banko valdymą.
 • Žaidimų Cage Darbuotojai: Atlikti finansiniai sandoriai globėjų, suskaičiuoti lėšas ir derinti kasdien santraukas sandorių subalansuoti knygas žaidimų kūrimo.
 • Statistinių Padėjėjai: Sudaryti ir apskaičiuoti duomenų naudojimo statistinius tyrimus.
 • Mokesčių rengėjai: Paruoškite mokesčių deklaracijas asmenims ar mažoms įmonėms.
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2015

Apie mokyklą

Since its inception in 1967, College of DuPage has matured into something very special. It's a community college with far-reaching impact. We're firmly rooted in the community that provides our mandat ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1967, College of DuPage has matured into something very special. It's a community college with far-reaching impact. We're firmly rooted in the community that provides our mandate, yet committed to reflecting the needs and demands of an ever-changing world. Skaityti mažiau