Apgynimo studijų baigimo diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

Universiteto diplomo išsaugojimo studijos yra intensyvus vienerių metų pertvarkymo kursas, kurio tikslas - suteikti galimybę neišsaugojantiems absolventams tobulinti savo žinias ir įgūdžius.

Studentai turi galimybę naudotis analitine įranga ir mokytis iš didelę patirtį turinčių specialistų. Jiems taip pat gali būti naudingi stiprūs komandos ryšiai su muziejais, profesinėmis organizacijomis ir paveldo agentūromis.

Šio kurso metu tikimasi, kad studentai pagamins savo specialistų piešinių ir fotografijų aplankus ir turės galimybę išsiugdyti techninius įgūdžius, susijusius su istorinių objektų tvarkymu. Studentai bus skatinami naudotis galimybėmis įsitraukti į gyvus projektus.

Mokslinių tyrimų sritys, projektai

University of Lincoln apsaugos ir kultūros paveldo centras buvo įkurtas 2011 m. Koordinuoti mokslo paveldo sektoriaus išsaugojimo, istorijos ir mokslo tiriamąją veiklą.

Nariai domisi istorine materialine kultūra, jos išsaugojimu ir analize. Jie turi prieigą prie moksliškai pagrįstos medžiagų analizės metodikos ir istorinių žinių, reikalingų šios analizės reikšmingumui išaiškinti. Nariai dirba su muziejų sektoriumi kaip konservatoriai, kuratoriai ir konsultantai.

Grupės tyrimų temos apima architektūrinių dažų tyrimus, kultūros istoriją, istorinę ir senovinę medžiagas.124245_photo-1544213456-bc37cb97df74.jpg Lizzie George / Unsplash

Kaip tu studijuojate

Studentai gali susipažinti su įvairiomis istorinėmis medžiagomis ir gali sutelkti dėmesį į jų taisomąjį gydymą ir prevencinį išsaugojimą.

Kurso sudėtis ir pristatymas yra skirtingi kiekvienam moduliui ir gali apimti paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus, savarankiškas studijas, praktinį darbą gamtosaugos laboratorijose, mokslinius tyrimus ir mokymąsi vienas su kitu.

Kontaktinės valandos ir nepriklausomas tyrimas

Šios programos savaitinės kontaktinės valandos gali skirtis priklausomai nuo atskirų modulių ir tyrimo etapo. Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendras vadovas, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasėje besimokantieji savarankiškame tyrime praleidžia ne mažiau kaip dvi valandas. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į programos vadovą.

Moduliai

3 lygis

  • Taikomi praktiniai įgūdžiai (branduolys).
  • Išsaugojimo procesai (pagrindinis).
  • Apsaugos mokslas (branduolys).
  • Išsaugojimo teorija (pagrindinė).
  • Dokumentacijos metodai (branduolys).
  • Prevencinis išsaugojimas (pagrindinis).

† Kai kurie kursai gali pasiūlyti papildomus modulius. Neprivalomų modulių prieinamumas kiekvienais metais gali skirtis ir bus pasiektas minimalus studentų skaičius. Tai reiškia, kad negalima užtikrinti konkrečių pasirinktinių modulių prieinamumo. Pasirinktinį modulio pasirinkimą taip pat gali turėti įtakos darbuotojų prieinamumas.

Kaip vertinate

Vertinimo metodai

Šio kurso studentai gali būti vertinami pasitelkiant kursinius darbus, kuriuos sudaro prezentacija, esė, pažangos testas, ataskaitos, praktinis darbas ir piešinių bei fotografijų aplankai.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Įvažiavimo reikalavimai 2020–21

Bet kurios disciplinos ar lygiavertės profesinės patirties laipsnis.

Užsienio studentai turės įrodyti, kad anglų kalbos mokėjimas yra lygus IELTS 6.0, kiekviename elemente - mažiausiai 5,5.

Jei neatitiksite aukščiau išvardytų IELTS reikalavimų, galbūt galėsite dalyvauti viename iš mūsų ikimokyklinių anglų kalbos ir akademinių studijų įgūdžių kursų. Šie specializuoti kursai yra skirti padėti studentams įvykdyti numatytos studijų programos anglų kalbos reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau