Oficialus aprašymas

Šis apdovanojimas suteikia asmenims galimybę plėsti teorinį supratimą kartu su praktiniais įvairiausių verslo disciplinų visais verslo struktūros lygmenimis gebėjimais. Šis apdovanojimas puikiai tinka tiems, kurie nori išplėsti savo supratimą apie visą verslą arba tiems, kurie nori plėtoti konkrečius darbo įgūdžius.

Apskaitos ir finansų studijos yra populiarus pasirinkimas tiems studentams, kurie nori pereiti tiesiai į karjerą profesionalioje apskaitoje, taip pat tiems, kurių ambicijos yra platesnio verslo valdymo. Gavę gniuždymo kiekybinius, skaičiavimo ir analitinius įgūdžius, būsite pasiruošę tęsti specializuotą ir profesinę kvalifikaciją ar imtis pirmųjų žingsnių savo finansų ar apskaitos karjeroje.

Tiriamųjų vienetų santrauka

Kompiuterizuotos sąskaitos ("Sage") programinė įranga leidžia besimokantiesiems atlikti kasdienius kompiuterizuotų sąskaitų operatyvinius aspektus. Tai apima apskaitos sandorių tvarkymą, klientų ir tiekėjų dokumentų rengimą ir ataskaitų rengimą, pavyzdžiui, sutartų kreditorių analizę ir pardavimo dienos knygų santraukas valdymo tikslais.

"Business Finance" idealiai tinka tiems, kurie turi bazinę kvalifikacijos skaičiavimo kvalifikaciją ir nori pereiti į priežiūros lygį įvairiose organizacijose. Ši kvalifikacija taip pat gali būti naudojama kaip pagrindas tolesniam mokymui apskaitos ir valdymo srityje.

Kad gautumėte šią kvalifikaciją, turite užpildyti keletą privalomų ir neprivalomų vienetų, įskaitant:

  • Žinokite, kaip parengti biudžetus
  • Biudžeto nuokrypiai ir dispersijos
  • Suprasti, kaip verslas gali išlaikyti likvidumą

Knygų tvarkymas ir sąskaitos - toliau tobulinti įžanginę apskaitos praktiką, koreguoti knygų apskaitą, kad būtų atsižvelgta į tyrimus atliekamo balanso datą, kuris turi įtakos tikslios prekybos, pelno ir nuostolių ataskaitos bei balanso parengimui. Kandidatai:

  • Patikrinkite ir ištaisykite klaidas, susijusias su netiksliais / neišsamiais / trūkstamais įrašais knygoje ir dienraščiuose.
  • Pateikite ilgalaikio turto nusidėvėjimą, naudodami pagrindinės sąskaitos.
  • Įskaitomos įmokos, išankstiniai mokėjimai, blogos skolos ir numatomos abejotinos skolos.
  • Parengti individualias sąskaitas pirkimo ir pardavimo knygose.
  • Paruoškite pirkimo knygos valdymo ir sąskaitų pardavimo vadovų kontrolę.
  • Užbaigti bandomąjį balansą.

Mokėjimo sąlygos

Indėlių 100 eurų

Mėnesinės įmokos 150 eurų

Vidaus egzaminai, įtraukti į kainų atsparumą, jei reikia, už 45 eurus už objektą.

Pamokos

Pamokos du kartus arba kartą per savaitę.

Antradienį ir trečiadienį nuo 17.30 iki 20.00 val.

Patekimo reikalavimai

Šiai kvalifikacijai priskiriamiems kandidatams nėra oficialių įstojimo reikalavimų, tačiau pagrindinės anglų kalbos žinios yra privalomos. Šiuo kursu kandidatai turi galimybę ir galimybę sėdėti mieste

Kurso mokestis 850 eurų

83, Mannarino kelias,
Birkirkara BKR 9084
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Learnkey Training Institute »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 mėnesių
Ištęstinės
Price
- Indėlių 100 eurų. Mėnesinės įmokos 150 eurų. Namų egzaminai, įtraukti į kainą, pasipriešina, jei reikia, už 45 eurus už objektą.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date