Read the Official Description

Jei šviesos kontrolė yra labai svarbus bet fotografijos rūšis, ji tampa būtina iš reklamos, portretų ir mados atveju.

Supratimas išraiškingas ir kūrybinės galios apšvietimas užtikrina fotografams gebėjimą prisitaikyti prie kiekvienos užduoties su garantuota sėkmė poreikius.

Šis kursas yra sudaryta taip, kad profesinės ateities įgyti pagrindines žinias apie studijinio apšvietimo metodus, kad būtų galima taikyti reklamos, mados, portretų, mokslo, eksperimentinės fotografijos ...

Norint pasiekti šį tikslą, kurso dinamika skatina studentų dalyvavimą, todėl visi praktiniai užsiėmimai pateikiami kaip faktiniai darbo sesijų. Taigi, fotografuojate lauke ir specializuotų studijų ir susijusių veikėjų, pavyzdžiui, meno vadovas, stilistas ar modeliais.

Studentai turi laisvų studijos ir klases skaitmeninio gamybos ir po gamybos savo darbą, kuris palengvina patirtį ir pasitikėjimą, reikalingą integruotis į profesinės veiklos srityje.

Be to, tiems, kurie nori išplėsti savo galimybes įsidarbinti, GrisArt rekomenduoja šiuos papildomus kursus. - Kurso Digital Image Processing - Post gamybą kursai ir baigti - CGI kursai - kursas Video fotografams

See 13 more programs offered by GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
7 mėnesių
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date