Filter
Antrosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Graduate Pathways iš Psichologija

Paprastai studentai, įstojusieji į aukštąjį išsilavinimą, ketina studijuoti ar ieškoti darbo už savo gimtosios šalies ribų. Šios programos suteikia kursinių dalykų, padedančių mokiniams tobulinti savo kalbines kompetencijas, paprastai suteikia tokioms tarptautinėms galimybėms daugiau galimybių.

Psichologijos studijas pabaigę specialistai gali dirbti įvairiausiose sferose, tokiose kaip medicina, terapija, švietimas, sportas ar verslas.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais Graduate Pathways - Psichologija - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Psichologija

George Mason University

INTO Masono aukštojo mokslo Pathway psichologijoje pasiruošs jums įstoti į kitą semestrą bakalauro studijų programą George Mason University . Sėkmingai baigus INTO Mason ... [+]

INTO Masono aukštojo mokslo Pathway psichologijoje pasiruošs jums įstoti į kitą semestrą bakalauro studijų programą George Mason University .

Sėkmingai baigus INTO Mason Graduate Pathway programą ir tenkindami universiteto reikalavimus absolventų priėmimo, galite įvesti savo kitą semestrą bakalauro studijų George Mason University . Šis perėjimas iš INTO Masono absolventų Pathway programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai

2 semestras:

32 kredito valandos programaNuo " Pathway taikomos 10-11 kredito valandos21-22 kredito valandos likusios laipsniui

1 semestras:

32 kredito valandos programaNuo " Pathway taikomos 7 kredito valandos25 kreditų valandos, skirtos laipsniuiKurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikyk prie studijų JAV, daugiausia dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Baigęs tą patį laiką kaip ir šalies studentai.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-2 semestraiPradžia: 2019 m. RugpjūtisMokesčiai. Kainos už kursus, prasidedančius 2019-2020 mokslo metais, dar nepatvirtintosKlasės valandos: 9-13 valandų per savaitęKlasės dydis: 15Apdovanojimas: ši programa atveda į George Mason University psichologijos menų magistro George Mason University .Kurso parinktys:1 semestras2 semestrasPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfax
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba