Filter
Antrosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus Graduate Pathways ir Grafinis dizainas

Užbaigus studijų programą, suteikiama galimybė ugdyti įgūdžius ir gebėjimus antroje kalboje prieš išvykdami į užsienį, norėdami gauti laipsnį. Šios programos yra puikus būdas studentams pasirengti aukštajam mokslui.

Grafikos dizaineriai kurti meną daugeliui skirtingų tikslų, ar komerciniais įmonėms, švietimo programos ar politinės kampanijos. Grafikos dizaineriai dirbti su teksto, vaizdų, spalvų, iliustracijų ir fotografijų siekiant bendrauti norimą žinią savo klientams.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais Graduate Pathways, Grafinis dizainas, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Grafinis dizainas

George Mason University

Studentai, sėkmingai baigę "INTO Mason Graduate Pathway " grafinio dizaino programą, yra tikri, kad bus baigta "Mason" magistrantūros studijų programa, pateikiant papildo ... [+]

Studentai, sėkmingai baigę "INTO Mason Graduate Pathway " grafinio dizaino programą, yra tikri, kad bus baigta "Mason" magistrantūros studijų programa, pateikiant papildomas reikalingas paraiškos medžiagas.

Sėkmingai baigus INTO Mason Pathway programą ir patenkinti universiteto reikalavimus absolventų priėmimo, galite įvesti savo antrąjį semestrą magistro studijas George Mason University . Šis perėjimas iš INTO Mason Pathway programos į universitetinę studijų programą vadinamas "progresu".

Studijų programos komponentai

2 semestras:

36 kredito valandos programaNuo " Pathway taikomos 14 kreditų valandos22 kredito valandos likusį laipsnį

1 semestras:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fairfax
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba