Peržiūrėti visas Graduate Pathways - Architektūros studijos

Aukštojo mokslo kelias yra klasių, padedančių mokiniams padidinti jų gebėjimą sėkmingai baigti studijų programą, kurioje jie nėra naudojami, serija. Programos "Pathway" programos gali apimti anglų kalbos kaip antrosios kalbos kursus, taip pat tam tikrus su laipsniu susijusius kursus, tokius kaip rašytinė ar techninė žodynėlis. Galite paklausti savęs, kas yra aukštojo mokslo ke… Skaityti daugiau

Aukštojo mokslo kelias yra klasių, padedančių mokiniams padidinti jų gebėjimą sėkmingai baigti studijų programą, kurioje jie nėra naudojami, serija. Programos "Pathway" programos gali apimti anglų kalbos kaip antrosios kalbos kursus, taip pat tam tikrus su laipsniu susijusius kursus, tokius kaip rašytinė ar techninė žodynėlis.
Galite paklausti savęs, kas yra aukštojo mokslo kelias architektūros studijose ir ar tai man tinka? Tarptautiniams studentams, norintiems sėkmingai dirbti architektūros srityje, kursų programa gali padėti tobulinti įgūdžius, reikalingus aukštojo mokslo studijoms. Gimtoji studentai, turintys bakalauro laipsnį, bet neturi architektūros fono, taip pat skatinami ieškoti kelių programos, kad jie galėtų lengvai pradėti savo studijų programą.
Studentai, besimokantieji pagal programą, turi galimybę išmokti įgūdžius, naudingus akademiniam darbui apskritai, pavyzdžiui, rašant akademinius darbus ir viešą kalbą. Žinoma, magistro kelias architektūroje taip pat suteikia studentams architektūros įgūdžius, tokius kaip matematika, techninis žodynėlis ir piešimas.
Absolventų kelias dažnai taupo studentų laiką ir pinigus, nes jis paprastai trunka apie metus ir padeda jiems kurti pagrindinius įgūdžius. Priklausomai nuo universiteto, kelio programa gali sutaupyti studentus nuo jų klasių nepakankamumo ir semestrų išleidimo ar metų atkūrimo.
Studijų programos architektūros studijas paprastai baigia su garantuotu priėmimu į magistrantūros studijų programą. Kadangi magistrantūros studijas gali būti sunku įsikurti, ypač studentams, kurie netrukus lankėsi mokykloje arba kurie nepažįsta amerikietiško mokymo stiliaus, magistro kelias yra idealus pirmasis žingsnis norint įgyti architektūros magistro. Studentams, kurie svajoja apie karjerą miestų planavime, pastatų projektavime, statybose ar net nekilnojamojo turto srityje, magistro kelias architektūros studijose yra tobulas pirmasis žingsnis.
Daugelyje universitetų visame pasaulyje lengva rasti aukštąjį išsilavinimą, daugelis siūlo šią programą internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau

Filtrai

Washington State University
Pullman , USA

INTO WSU "Graduate Pathway programa "Architektūra" paruošs jus įvesti kitą magistrantūros studijų semestrą Washington State University . Suteikus sėkmingą " Pathway programą i ... +

INTO WSU "Graduate Pathway programa "Architektūra" paruošs jus įvesti kitą magistrantūros studijų semestrą Washington State University . Suteikus sėkmingą " Pathway programą ir tenkinant universiteto reikalavimus absolventų priėmimui, studentai gali įstoti į antrąjį semestrą magistro studijas WSU. Šis perėjimas iš INTO WSU Pathway programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu. -
Antrosios pakopos Pathway programa
Dieninės
Anglų
Rugpjūtis 2020
Su bendrabučiu