Filter
Antrosios pakopos Pathway programa
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 Graduate Pathways - Architektūros studijos

Aukštojo mokslo kelias yra klasių, padedančių mokiniams padidinti jų gebėjimą sėkmingai baigti studijų programą, kurioje jie nėra naudojami, serija. Programos "Pathway" programos gali apimti anglų kalbos kaip antrosios kalbos kursus, taip pat tam tikrus su laipsniu susijusius kursus, tokius kaip rašytinė ar techninė žodynėlis.
Galite paklausti savęs, kas yra aukštojo mokslo kelias architektūros studijose ir ar tai man tinka? Tarptautiniams studentams, norintiems sėkmingai dirbti architektūros srityje, kursų programa gali padėti tobulinti įgūdžius, reikalingus aukštojo mokslo studijoms. Gimtoji studentai, turintys bakalauro laipsnį, bet neturi architektūros fono, taip pat skatinami ieškoti kelių programos, kad jie galėtų lengvai pradėti savo studijų programą.
Studentai, besimokantieji pagal programą, turi galimybę išmokti įgūdžius, naudingus akademiniam darbui apskritai, pavyzdžiui, rašant akademinius darbus ir viešą kalbą. Žinoma, magistro kelias architektūroje taip pat suteikia studentams architektūros įgūdžius, tokius kaip matematika, techninis žodynėlis ir piešimas.
Absolventų kelias dažnai taupo studentų laiką ir pinigus, nes jis paprastai trunka apie metus ir padeda jiems kurti pagrindinius įgūdžius. Priklausomai nuo universiteto, kelio programa gali sutaupyti studentus nuo jų klasių nepakankamumo ir semestrų išleidimo ar metų atkūrimo.
Studijų programos architektūros studijas paprastai baigia su garantuotu priėmimu į magistrantūros studijų programą. Kadangi magistrantūros studijas gali būti sunku įsikurti, ypač studentams, kurie netrukus lankėsi mokykloje arba kurie nepažįsta amerikietiško mokymo stiliaus, magistro kelias yra idealus pirmasis žingsnis norint įgyti architektūros magistro. Studentams, kurie svajoja apie karjerą miestų planavime, pastatų projektavime, statybose ar net nekilnojamojo turto srityje, magistro kelias architektūros studijose yra tobulas pirmasis žingsnis.
Daugelyje universitetų visame pasaulyje lengva rasti aukštąjį išsilavinimą, daugelis siūlo šią programą internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Architektūros studijos

Washington State University

INTO WSU "Graduate Pathway programa "Architektūra" paruošs jus įvesti kitą magistrantūros studijų semestrą Washington State University . Suteikus sėkmingą " Pathway progr ... [+]

INTO WSU "Graduate Pathway programa "Architektūra" paruošs jus įvesti kitą magistrantūros studijų semestrą Washington State University . Suteikus sėkmingą " Pathway programą ir tenkinant universiteto reikalavimus absolventų priėmimui, studentai gali įstoti į antrąjį semestrą magistro studijas WSU. Šis perėjimas iš INTO WSU Pathway programos į universitetinę studijų programą vadinamas progresavimu.

Studijų programos komponentai:

2 semestras:

48-60 kreditų valandos programa15 kreditų valandos taikomos nuo " Pathway33-45 kreditų valandos, skirtos laipsniui

1 semestras:

48-60 kreditų valandos programaNuo " Pathway taikomos 6 kredito valandos42-54 kreditų valandos, skirtos laipsniuiKurso ypatybėsPlėtoti savo žinias ir įgūdžius aktyviai mokydamasis savo pasirinktoje dalykinėje srityje.Garantuota universiteto vieta visiems sėkmingiems studentams.Pritaikyk prie studijų JAV, daugiausia dėmesio skiriant studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiams.Pagerinkite savo anglų kalbos lygį ir sukurkite savo pasirinkto dalyko dalyko žodyną.Studentai turi galimybę pritaikyti savo žinias ir įgūdžius stažuočių metu, baigę kursinius darbus.Pagrindiniai dalyko faktaiKurso trukmė: 1-2 semestraiPradžia: 2019 m. RugpjūtisMokesčiai. Kainos už kursus, prasidedančius 2019-2020 mokslo metais, dar nepatvirtintos.Klasės valandos: 12-16 valandos per savaitęKlasės dydis: 15Apdovanojimas: Šis Pathway vedamas į Washington State University Architektūros magistro Washington State University .Kurso parinktys:1-semestro Pathway2-semestro PathwayPatekimo reikalavimai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Pullman
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Idaho Global Student Success Program

GSSP diplomas architektūroje yra dviejų semestrų programa, skirta studentams, baigusiems bakalauro laipsnį, tačiau jiems reikia papildomos akademinės ir (arba) anglų kalb ... [+]

GSSP diplomas architektūroje yra dviejų semestrų programa, skirta studentams, baigusiems bakalauro laipsnį, tačiau jiems reikia papildomos akademinės ir (arba) anglų kalbos paramos norint įstoti į magistrantūros programą. Norint pritaikyti nereikia GRE.

Programos privalumai:Aidaho universiteto studentas nuo pirmos dienosNeleidžiama atvykti GREUždirbkite akademinius kreditus savo UI absolventų laipsniuiMažos klasės dydžiai ir papildoma studentų paramaMagistro studijų programos architektūroje

Būdama šios programos studentė, jums reikės išbandyti kūrybinio dizaino mąstymą, virtualizavimą ir vizualų problemų sprendimą sudėtingose ​​sistemose. Vadovaudamasis savo fakulteto mentoriaus vadovu, atliksite savarankišką mokslinių tyrimų projektą, kuris palaikys jūsų profesinius interesus, ir sutelks dėmesį į tai, kaip kurti į veiksmus orientuotus, verslininkiškus unikalių dizaino problemų sprendimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Moscow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba