Antrosios pakopos studijų laipsnį iliustracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įgijo magistro laipsnį Illustration

Ši magistrantūros studijų svarsto ir gilinasi į iliustracijoje kaip atitinkamo elemento šiuolaikinėje vaizdinės komunikacijos. Jo buvimas žiniasklaidos plinta į įvairių sričių ir kolonizuoja naujų atramų. Iliustracija taip pat yra vertingas meninės išraiškos priemonių ir universalios kalbos, kuria siekiama skleisti idėjas su keliais programų ir funkcijų: nuo nuomonės ir informacijos puošia į skaitymo skatinimą.

Profesinėje srityje, kurioje iliustratoriai plėtos savo profesinę veiklą sudaro įvairių sričių Bendravimas: reklama, spaudos, literatūros, dizainas, taikymą produktams, naujų garso ir vaizdo formatus.

Šiuo antrosios pakopos laipsnį studentai bus pasinerti į Iliustracijos funkcijų ir jos pagrindinių sričių ir programų, taip pat į iliustratorius figūra ir iš iliustruotojų darbų teikėjais informaciją, tendencija rengėjų, kritikai, istorikai ar grafinį vertės liudytojai, kurie išvyksta įrodymą kažką, kad įvyko tam tikru momentu.

Bendrieji tikslai

Šios magistrantūros studijų kurso tikslas yra išanalizuoti įvairių sričių, naudoja ir prašymų iliustracija, kad rinkos poreikius, taip pat pasinerti į techniniai ir konceptualūs aspektai pasiekti studento gimtąją kalbą.

Programa

Ši programa yra sudaryta iš 8 modulių, kurie apibūdina skirtingas kategorijas ir funkcijas Pavyzdžiui, ir daro išvadą, su galutine projekto. Moduliuose studentai bus sukurti teorinius ir praktinius turinį su iliustracijų, skirtų įvairių sričių šios profesijos kūrimo.

Moduliai bus perteikta mokytojai, visi jie gerai žinomi specialistai iliustracijoje sektoriuje. Jie rodo pratimus iš savo patirties savo srityse: pasakojimas, tendencijas, naujosios medijos, produktų, paspauskite komiksų ir tt

Moduliai bus baigtas intervencijas, paskaitas ir diskusijas, kurios, kartais ir visą kursą, bus suteikta pagal darbo iliustruotojų, kurie specializuojasi skirtingose ​​sektoriuose iliustracijoje.

 • Aš modulis - Iliustracija spaudoje.
 • II modulis - iliustracija tendencijas.
 • III modulis - Vaikų iliustracija. Pasakojimas ir literatūra.
 • Modulio IV - Skelbimai. Grafinis kampanija.
 • V modulis - Mokslo iliustracija.
 • VI modulis - pakavimas.
 • VII modulis - naujų žiniasklaidos priemonių ir formatai.
 • Modulis VIII -The darbo rinka.

KARJEROS GALIMYBĖS

Iliustratorius įvairiose srityse:

 • Paspauskite, pasakojimas ir literatūra
 • Techninis ir mokslinis
 • Mada ir naujos tendencijos
 • Pakuotė ir reklama.

Faktai

Redaguoti: 6-asis leidimas

Kvalifikacija: Įgijo magistro laipsnį Illustration akredituota Universidad de Vic-UCC. Studentai be JT

Kreditai: 30 ECTS

Mokyklos laikotarpis: Grupė: Nuo 19 spalis 2015 iki gegužės 2016 B grupė: Nuo 20 spalis 2015 iki gegužės 2016 galutinis projekto pristatymas: Bir 2016

Tvarkaraštis: Grupė: pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16h iki 19h. B grupė: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16h iki 19h

Režimas: Vietoje

Kalba: ispanų

Kaina: 3480 €

Prieiga: Absolventai. Bakalauro laipsnį dailės ir dizaino, ir tuos, kurie susiję su šiais profesines kategorijas: interjero dizainas, grafinis dizainas, pramoninis dizainas ir dailė taikoma drabužių. Profesionalai iš sektoriaus be specialaus mokymo, bet kas gali įrodyti, profesinę kompetenciją. Pareiškėjai bus atlikta atrankos procesą priėmimo dėl kurso.

Pastabos: Intensyvus ispanų kursas užsienio studentams, norintiems kreiptis į magistro laipsnį (neprivaloma žinoma). Nuo 10 Rgs iki spalio 2; nuo pirmadienio iki penktadienio (4h / diena) - 395 €.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2015

Apie mokyklą

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Skaityti daugiau

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Skaityti mažiau