Ankstyvosios vaikystės technologijos pažymėjimas

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ankstyvosios vaikystės technologijos pažymėjimas

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Ankstyvosios vaikystės technologijos (ECT) pažymėjimo programa skirta pedagogams ir praktikams, dirbantiems su mažais vaikais ikimokykliniame amžiuje, per antrą klasę įvairiose švietimo įstaigose. Nepaisant to, kad nacionalinis siekis, kad technologijos ir inžinerija būtų prioritetinės ankstyvojo ugdymo įstaigose, moksliniai tyrimai rodo, kad nedaugelis mokytojų turi pagrindą parengti juos tinkamai to pasiekti. Be mokytojų, dirbančių formaliose mokyklose, vis daugiau praktikų ir specialistų, dirbančių su mažais vaikais neoficialiose švietimo įstaigose, pvz., Muziejuose, bibliotekose, dienos rūpesčiuose, stovyklose, kūrybinėse patalpose, po mokyklos programų ir kitokios mokymosi aplinkos , kurie jaučia didesnį poreikį integruoti technologijas į savo darbą su mažais vaikais. ECT sertifikato programa yra sukurta, kad atitiktų šių užsiėmimų specialistų poreikius, siūlant mišrią programą, kuri yra baigta daugiausia internetu (tik vienam universiteto poreikiui) studento pačių tempu, kad dalyviai visoje JAV ir visame pasaulyje galėtų didinti jų pasitikėjimo mokymą ir naudojant naujas technologijas.

Gyvenimo

Programa turės tris kursus, įsikūrusius Vaikų studijų ir žmogaus plėtros departamente. Programos filosofiją įkvėpė daugiau kaip dešimt metų ir pusė ankstyvojo vaikystės technologijų tyrimų, kurias atliko DevTech tyrimų grupė, vadovaujama profesoriaus Marinos Umaschi Berso. Per turinio kursus studentai turės praktinę patirtį, naudodami kurti tinkamus robotų rinkinius, programinės įrangos programas, inžinerijos ir statybos veiklą ir dar daugiau. Studentai išnagrinės mažųjų vaikų ugdymo technologijų naudojimą kūrėjų erdvėje ir kitoje neformalioje mokymosi aplinkoje.

Pirmieji du kursai yra baigti internete, o baigiamasis kursas baigtas asmeniškai Tuftso universitete. Pirmasis internetinis kursas yra pagrindinis švietimo technologijų įvadas (internetinis seminaras "Technologiniai žaismingumo mokymosi įrankiai"). Antrasis kursas (internetinis vaikų ugdymo ir technologinės aplinkos projektavimo seminaras) skirtas kurti turtingas technologijas turinčioms vaikų erdvėms, tokioms kaip makerspalaikės, klasių centrai, bibliotekos ir muziejaus eksponatai. Studentams, neturintiems ankstyvosios vaikystės ugdymo ar mokymo patirties, reikės papildomo kurso (Online Seminar in Early Childhood Education), kad būtų užtikrintas tvirtas teorinis ir pedagoginis supratimas apie gerąją praktiką, dirbant su vaikais.

Galiausiai programa baigiama savaitine asmenine "Ankstyvosios vaikystės" technologijos rezidencija (paskutinė reikalaujama klasė). Ši intensyvi rezidencija leidžia studentams praleisti vieną savaitę dirbti su programos fakultetu iš "DevTech" tyrimų grupės ir tirti mokymo programų kūrimą ir edukacines technologijas. Per šį laiką studentai taip pat turės dirbti praktikoje su vaikais, įgyvendins mokymo programas "Eliot-Pearson" vaikų mokykloje, taip pat atliks vadovaujamą stebėjimą prižiūrint.

Mėginio studentų grafikas

1) internetinis seminaras apie žaismingo mokymosi technologinius įrankius

2) internetinis ankstyvojo ugdymo seminaras

3) internetinis seminaras yra socialinė ir emocinė raida mokyklose

Vasara

4) Ankstyvo vaikystės technologijos viršūnių susitikimas (miestelis)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta January 4, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Medford, Massachusetts
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Medford, Massachusetts
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla