Ankstyvoji Vaikystės Programa

Eastwood College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ankstyvoji Vaikystės Programa

Eastwood College

Ankstyva vaikystė

Ikimokyklinio amžiaus vaikai tik susipažįsta su pasauliu ir visa kita. Mūsų specializuotų ikimokyklinio ugdymo specialistų komanda turi patirties pasinaudojant šia nauja patirtimi ir paversti ją mokymosi momentais.

Mūsų teminis požiūris leidžia vaikams sutelkti dėmesį į vieną temą; jie jungia disciplinų sritis. Akademiniai dalykai, tokie kaip matematika, kalbos, mokslas, socialiniai mokslai, integruojami ir dėstomi pagal vieną konkrečią temą, siekiant prasmingesnio mokymosi. Kalbų mokymasis orientuojasi į skaitymą, rašymą, žodinę ir vizualinę išraišką. Matematikos programa siekiama padėti vaikams susieti matematines sąvokas su realiu gyvenimu. Mokslo programa sukuria pagrindą mokslui tyrinėti pasaulį. Socialinių mokslų pradžioje ankstyvoje vaikystėje daugiausia dėmesio skiriama savimi; Jausmai, teigiami santykiai, sveikata ir gerovė, taisyklės ir įpročiai.

Mokymo programa siekiama ugdyti visas vaiko mokymosi sritis: intelektinę, socialinę, emocinę ir fizinę. Fizinis aktyvumas ir meninio savęs puoselėjimas yra esminiai ankstyvosios vaikystės mokymo programos aspektai Vaikai mokomi pagrindinių motorinių įgūdžių saugioje aplinkoje per žaidimus ir muziką. Šiame etape svarbu sukurti sveiko gyvenimo pagrindus. Socialiniai gebėjimai yra plėtojami per grupines veiklas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama darbo komandai. Visa veikla padeda didinti vaikų pasitikėjimą ir leidžia jiems tapti nepriklausomais besimokančiais asmenimis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 28, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Libanas - Beirutas
Pradžia: Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Libanas - Beirutas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla