Read the Official Description

Ankstyvo mokymosi Vaikų priežiūra SERTIFIKATAS

Jei jums patinka vaikams, tai yra programa, kuri leis jums padaryti savo gyvenime pakeisti. Jūs išmoksite, kaip ugdyti jaunus protus, teikti aukštos kokybės priežiūrą ir planuoti atitinkamas užduotis, kurios padeda vaikams augti.

Aštuonių mėnesių (dieninės) Ankstyvas mokymasis ir vaikų priežiūra (ELCC) sertifikatas programa rengia jums teikti kokybiškas vaikų priežiūros paslaugas įvairių nustatymų ir planuoti Ewolucyjnie atitinkamą veiklą už savo globojamų vaikų. Jūs išmoksite vaiko vystymąsi, šeimos dinamikos, žaisti, ir planuojant programas remti sveikam vaikų vystymuisi per vaikų orientuotą mokymosi patirtimi.

UŽIMTUMAS

Mažamečių vaikų ugdymo plėtros darbuotojai turi platų užimtumo galimybių įtakos veiksniai, įskaitant: tendencijos ir renginių įtakos bendram užimtumo, jūsų buvimo vietą, darbo apyvartos, profesinės augimo ir dydžio okupacijos. Užimtumo apyvarta išaugs nariais kūdikių bumo kartos amžiaus.

Programos trukmė

8 mėnesių (2 semestrus)

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Kredito anglų 30-1 ar 30-2 arba lygiaverčiu

ARBA:

  • Sėkmingai užbaigus Bendra Ekvivalentiškumas plėtros bandymas (GED) su standartinio rezultatas 520 kalbų menų: Skaitymas ir rašymas

ARBA:

  • Geri rezultatai BVC Priėmimo Test

ARBA:

  • Sėkmingas devyni vieno kredito paramos strategijas kursai, po šešių kreditų ankstyvojo vaikų ugdymo ir vaikų priežiūros kursus 15 kreditų iš viso.

Anglų kalbos turi būti tikrinami taikant atitinka vieną iš šių kriterijų: TOEFL rezultatas 53.

Dabartinė policijos Informacija patikrinimas (IPS) su pažeidžiama sektoriaus paieška (Vss) turi būti pateiktas prieš praktikumo vietas. Apie teistumą egzistavimas gali atidėti arba išvengti klinikinių, praktikumo ar duomenų rinkimo vietoje vietas, o vėliau sėkmingai užbaigus programą.

PERKELIAMUMAS

Bow Valley koledžas turi perdavimo susitarimų vietoje su kitų pirmaujančių Kanados koledžų ir universitetų.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Vas 2019
Rugs 2019
Duration
8 mėnesių
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Vas 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Vas 2019

Location
Application deadline
End Date

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date