Oficialus aprašymas


Išmokti kalbėti anglų kalba Pietų Afrikoje!

Jūsų sėkmė akademiniame ir verslo pasaulyje tiek tarptautiniu mastu, tiek Pietų Afrikoje daugiausia priklauso nuo jūsų anglų kalbos mokėjimo. " WITS Language School (angl. WLS) anglų kalbos užsienio kalbos kursas (EFL) kurs jūsų skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius taip, kad įgis išsilavinimą, reikalingą tolesniems akademiniams tyrimams ar patekimui į verslo aplinką. Išmokti kalbėti angliškai ir sąveikauti su pasitikėjimu visais socialiniais kontekstais.

Kursas suskirstytas į šešis anglų kalbos lygius: pradedantysis, pradinis, vidurinis, vidurinis, vidurinis ir aukštesnis.


Kas turėtų dalyvauti?

Šis kursas skirtas užsienio kalbos anglų kalbos naudotojams, norintiems tobulinti savo pasyvias ir aktyvias žinias visose anglų kalbos srityse.

Žinoma, mokytojai padeda mokiniams kurti kompetenciją ir pasitikėjimą, reikalingą kasdien naudotis angliškai visais jų gyvenimo aspektais.

Tai idealus kursas besimokantiesiems, kurie tiki, kad jų kalbinė ir (arba) rašytinė anglų kalba neatitinka aukštojo mokslo studijų ar darbo vietos reikalavimų, taip pat tiems, kurie tiesiog nori bendrauti su pasitikėjimu anglų kalbomis. Kursų tikslas - tobulinti skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius, be to, išsamiai suprasti anglų kalbos gramatiką, kurti žodyną ir išplėsti supratimą apie kalbą, vartojamą įvairiuose oficialiuose ir neformaliuose socialiniuose kontekstuose.


Dalyko rezultatai

 • Pagerinkite gramatikos ir išraiškos tikslumą, išplėskite savo žodyną ir ugdykite savo įgūdžius kalbant, klausydamiesi, skaitydami ir rašydami įvairiuose kontekstuose.
 • Gerinti angliškos gramatikos aspektus, pvz., Teisingai naudoti laikus, įvardžius ir prielinksnius
 • Gerinti skaitymo įgūdžius - raštu tekstų suvokimą; knygų, laikraščių ir žurnalų straipsnių apžvalgos
 • Gerinti rašymo įgūdžius - elektroninius laiškus, oficialius ir neformalius laiškus, esė ir kt
 • Gerinti klausymo įgūdžius - supratimo pratimai, pagrįsti garso medžiaga iš kompaktinių diskų ir DVD
 • Gerinti kalbėjimo įgūdžius - poros ir grupės sąveika; pristatymai
 • Gerinti anglų kalbos naudojimą įvairiuose socialiniuose kontekstuose, pavyzdžiui, klasėse, pamokose, verslo susitikimuose ir neoficialiuose susitikimuose.


Sertifikavimas

Studentai, sėkmingai baigę kursą, dalyvaudami ne mažiau kaip 90% klasių, turi WLS pažymėjimą. Studentai nėra vertinami tik pagal kursų pabaigos testą. Vietoj to, studentų pažanga vertinant visus įgūdžius yra tęstinis ir grindžiamas raštu, komunikaciniais gebėjimais ir dalyvavimu klasėje.


Priėmimo sąlygos

Nereikalaujama minimalaus priėmimo, išskyrus raštingumą jūsų gimtąja kalba. Besimokantieji, įgiję įgūdžių nuo absolventų pradedančiųjų iki tų, kurie yra pakankamai įgudę, bus įtraukti į kursą. Visi pareiškėjai privalo parašyti praktikos testą, norėdami įvertinti savo anglų kalbos mokėjimo lygį prieš priimant į darbą.


Trukmė ir laikas

Kiekvieno lygio trukmė yra septynias savaites, o klasės lankymas trunka keturias valandas per dieną nuo 09:00 iki 13:00 (140 valandų). Be to, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, nuo 13 iki 30 val. Iki 14 val. 30 valandų (papildomai 20 valandų mokymosi ir kalbos praktikos) nemokamai siūlomos pasirenkamos popietės, skirtos skaitymo, rašymo ir klausymo įgūdžiams, taip pat tarimo ir pokalbio praktikai.


Kiekvieno kurso pabaigoje studentai parašo baigiamąjį egzaminą ir tada eina į ekskursiją.

EFL MOKYKLOS ŠVENTĖ: nuo birželio 22 d. Iki 2018 m. Birželio 29 d


Mokestis už kursą

Mokymas: R11,400

Kurso mokestis apima:

 • Išankstinio vertinimo testas
 • 140 valandų mokymas mažoje klasėje (ne daugiau kaip 16 studentų)
 • Papildomas 20 valandų papildomų pamokų po pietų
 • Kursų medžiaga
 • Kompiuterių laboratorijos naudojimas
 • Išvykimas į Gauteng
 • Prieiga prie kai kurių "Wits University" įrenginių

WITS Language School mes norime, kad mūsų anglų kalbos mokytojai gautų geriausią įmanomą sandorį. Mes reguliariai palyginame EFL kursų išlaidas visame pasaulyje, kad įsitikintume, jog mes tai pasiekiame. Jūs pastebėsite, kad EFL kursų didžiuosiuose Didžiojoje Britanijoje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir kitose šalyse išlaidos paprastai yra brangesnės nei anglų kursai, kuriuos siūlo WITS Language School .

Mes didžiuojamės tuo, kad siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Nors siūlome žymiai konkurencingesnes kainas, mes stengiamės užtikrinti, kad galėtume pateikti geriausią iš visko - mūsų mokytojai yra visi anglų kalbos gimtoji kalba, turintys oficialią mokymo kvalifikaciją, ir kelerių metų dėstymo patirtis už juos, o mūsų kursų medžiaga yra tarptautiniu mastu pripažinta .


Apgyvendinimas

Nors WITS Language School nepateikia priimančios šeimos gyvenamosios patalpos, mes patariame savo dieninių studentų apgyvendinimo galimybes.

Netoli mokyklos yra daug angliškai kalbančių šeimų šeimų. Buvimas priimančiojoje šeimoje reiškia, kad studentas gali pasinerti į angliškai kalbančią aplinką. Šeimos šeimos sutvarko gyvenimo įrodymo laiškus - tai vienas iš prašymo išduoti vizą reikalavimų. Mes taip pat galime jus nukreipti į svečių namus, B


Studijų vizos

Mes patariame jums pateikti prašymus išduoti vizą, pratęsti studijų vizas ir kreiptis į rekomenduojamus vizitus ir medicininį draudimą.

SVARBI PASTABA: prašome kreiptis dėl EFL kursų ir užsiregistruoti ne vėliau kaip prieš tris mėnesius iki norimo dalyvauti kursų pradžios datos, kad būtų pakankamai laiko pasiruošti vizai ir apsigyventi Pietų Afrikoje.

Programa mokoma:
Anglų
WITS Language School

Peržiūrėti 6 daugiau kursų WITS Language School »

Paskutinį kartą atnaujinta July 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Spal 2019
Duration
7 savaites
Dieninės
Price
11,400 ZAR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date